Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Sloepen aan een meer” & “Dorpszicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Charles Henri Verbrugghe
Period: 1877 - 1974

“Sloepen aan een meer” & “Dorpszicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

“Chaloupes près d’un lac” et “Vue de village”. Huile sur panneau. Signé.
Dim. 22 x 27 cm
SKU: 2806160259.
Categories: Paneel, Schilderij.
Auction day: 28 June 2016 19:00
Catalogue #259
Estimate: € 120 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Verbrugghe

  • #284
    Charles Henri Verbrugghe
    Period: 1877 - 1974

    “Mee-brug te Brugge”. Olieverf op board. Gesigneerd en op verso gedateerd 1973.

    “Mee-Brug à Bruges”. Huile sur carton. Signé et au verso daté 1973.
    No longer available
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 300 / 450
  • #274
    Charles Henri Verbrugghe
    Period: 1877 - 1974

    “Dijver”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1941.

    “Dijver”. Huile sur panneau. Signé et daté 1941.
    No longer available
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 300 / 400

Similar lots by type

  • #720
    Aristide Goffinon
    Period: 1881-1952.

    “Stilleven met mimosa”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1921.

    “Nature morte aux mimosa”. Huile sur toile. Signée et datée 1921.
    No longer available
    Dim. 70 x 60 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #454

    “Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw.

    “Nature morte aux fleurs”. Huile sur panneau. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 36 x 26 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #652

    “Stilleven met rode poon” & “Stilleven met groenten”. Olieverf op doek en board. Het eerste gesigneerd ‘Walter Elst’.

    “Nature morte au grondin rouge” et “Nature morte aux légumes”. Huile sur toile et sur carton. La première signée Walter Elst.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 & 45 x 55 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #424

    “De verwachting van de Messias”. Olieverf op karton. Draagt handtekening ‘Johfra, 14/12/53’.

    “Attendant le Messie”. Huile sur carton. Porte une signature Johfra et la date 14/12/53.
    No longer available
    Dim. 22,5 x 16 cm
    Estimate: € 300 / 350
  • #264
    Frans Ouvry

    “Winters molenlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Lichte beschadigingen.

    “Paysage au moulin en hiver”. Huile sur toile. Signée. Légers dégâts.
    No longer available
    Dim. 44 x 58 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #657
    Etienne Donnay
    Period: °1975

    “Anonymus”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 2007 op de verso.

    “Anonymus”. Huile sur toile. Signée et datée 2007 au verso.
    No longer available
    Dim. 80 x 80 cm
    Estimate: € 200 / 260
  • #92
    Isidore Meyers

    “De aardappelschilster”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “L’éplucheuse de pommes de terre”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 40 x 57 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #254

    “Winters landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Paysage d’hiver”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 77 x 64 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #730
    Albert Isidore Devos
    Period: 1868 - 1950

    “Marine met zeilschepen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Voilier en mer”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 49 x 38 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #659
    Frieda Penne

    “Oriëntaalse figuren”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Figures Orientales”. Huile sur toile. Signé.
    No longer available
    Dim. 110 x 100 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #342

    “Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 22 x 48 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #352

    “Kerk aan een bergmeer”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Eglise au bord d’un lac de montagne”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 72 x 62 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #794
    Friedrich Thomas

    “Meisjesportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1853.

    “Portrait de Fille”. Huile sur toile. Signée et datée de 1853.
    No longer available
    Dim. 45 x 38 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #221
    Hendrik Frans De Cort
    Period: 1742-1810

    “Zicht op het Minderbroederskerkhof te Antwerpen”. Olieverf op paneel.

    “Vue du cimetière de l’Eglise des Frères Mineurs à Anvers”. Huile sur panneau. Attribué. Hendrik De Cort a exécuté plusieurs représentations des remparts d’Anvers. L’Eglise des Frères Mineurs fut démoli quelques années après.
    No longer available
    Dim. 50 x 71 cm
    Estimate: € 2000 / 3000
  • #674

    “Oosterse harpspeelster”. Olieverf op doek.

    “Joueuse de harpe Oriental”. Huile sur toile.
    No longer available
    Dim. 93 x 61 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #334

    “Zicht op Purmamarca”. Olieverf op paneel. Gesigneerd ‘Scalisi’ en gedateerd ‘83.

    “Vue de Purmamarca”. Huile sur panneau. Signé Scalisi et daté ‘83.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #780

    Twee olieverfschilderijtjes en een zwartgelakte houten spiegel.

    Deux peintures à l’huile et un miroir avec cadre en bois laqué noir.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #422

    “Geometrische compositie”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Composition géométrique”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 62,5 x 62,5 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #740
    A. Nelson

    “Dorpszicht” & “Neerhofscène”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Vue de village” et “Scène de basse cour”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 45 x 60 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #372
    F. Seytz

    “Winters stadszicht”. Olieverf op board. Gesigneerd.

    “Vue de ville en hiver”. Huile sur carton. Signé.
    No longer available
    Dim. 50 x 31 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #799
    Wagner

    “Moeder met kinderen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1916.

    “Mère et enfants”. Huile sur toile. Signée et datée 1916.
    No longer available
    Dim. 60 x 48 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #651

    Een lot van dertien verschillende olieverfschilderijen op doek en op board.

    Lot de treize tableaux divers. Huile sur toile et carton.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #725
    J. Michiels

    “Stilleven met bloemen en peren”. Olieverf op board. Gesigneerd.

    Nature morte aux fleurs et aux poires”. Huile sur carton. Signé.
    No longer available
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #359

    “Zigeunerin met mandoline”. Olieverf op paneel. Onduidelijk gesigneerd.

    “Bohémienne à la mandoline”. Huile sur panneau. Illisiblement signé.
    No longer available
    Dim. 48 x 38 cm
    Estimate: € 80 / 100

Other lots in this auction

  • #469
    Karel Van den Heuvel
    Period: 1913 - 1991

    “Schilder in het atelier”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Peintre dans son atelier”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 21,5 x 32 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #196

    Een bureau van gefineerd hout in Lodewijk XV-stijl met drie laden, een gevacheteerd blad en versierd met bronsbeslag.

    Bureau en bois de placage de style Louis XV ouvrant à trois tiroirs, tablette en vachette, montures en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 79 x 161 x 81 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #802

    Een zeer mooie tweedeurskast van gebeeldhouwd en gemoulureerd eikenhout. Centraal bovenaan versierd met een imposante rocaille. Onderaan twee laden. Schuine, concave hoeken, gebogen kap. Frankrijk, tijdperk Lodewijk XV.

    Une très jolie armoire à deux portes en chêne mouluré et sculpté. Corniche en chapeau de gendarme décoré vers le centre avec une importante rocaille asymétrique. Le bas à deux tiroirs juxtaposés, les coins coupés et concaves. France, époque Louis XV.
    No longer available
    Dim. 247 x 178 x 69 cm
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #195
    Thierry Mugler en Boucheron

    “Angel”. Een vaporisator eau de parfum van 25 ml. “Jaipur”. Een vaporisator eau de parfum van 75 ml.

    “Angel”. Un vaporisateur d’eau de parfum de 25 ml. “Jaipur”. Un vaporisateur d’eau de parfum de 75 ml.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #590

    Drie koperen luchters met vier lichtpunten, versierd met ramskoppen en bovenaan getooid met een vlam.

    Trois lustres en cuivre à quatre lumières décorés de têtes de bélier et surmontés d’une flamme.
    No longer available
    Estimate: € 240 / 300
  • #467

    Een serie van zes pochons met gechantourneerde rand. Versierd met een roestrood en verguld bloemenmotief. Arita, XIXde eeuw. We voegen een capucine-schoteltje toe met een blauw en wit floraal decor en een theekopje met blauw decor van personages in een landschap, onderaan gemerkt.

    Suite de six pochons aux bords chantournés. Décorés de fleurs en rouille et or. Arita, XIXe siècle. Nous ajoutons une soucoupe capucine décorée de fleurs bleues et blanches et une tasse à thé à décor bleu de personnages dans un paysage. Marque sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #36

    Een paar staande lampen van acajou en zwart gepatineerd metaal.

    Paire de lampadaires en acajou et métal noirci.
    No longer available
    Dim. H 140 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #50

    Een houten kaartenbakje met losse postzegels uit België en Belgisch Congo van 1927 tot 1960.

    Petit fichier en bois contenant des timbres postes dépareillés de Belgique et du Congo Belge entre 1927 et 1960.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #309

    “Cupido en Psyche”. Olieverf op doek. XIXe eeuw (?). Herdoekt.

    “Cupidon et Psyché”. Huile sur toile. XIXe siècle (?). Retoilée.
    No longer available
    Dim. 75 x 65 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #300

    Een parelsnoer met donkere parels en een magneet slot.

    Collier de perles foncées. Fermoir magnétique.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #804

    Een oude waaier van struisvogelveren. In originele doos van Vandenbroeck te Antwerpen.

    Ancien éventail en plumes d’autruche. Dans la boîte d’origine de Vandenbroeck à Anvers.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #117

    Twee vazen van zachte pasta met een meerkleurig en verguld bloemendecor.

    Deux vases en pâte tendre à décor polychrome et doré de fleurs.
    No longer available
    Dim. H: 31 cm
    Estimate: € 30 / 50
View all auction items ›

Veiling van 28 & 29 Juni

Deze veiling is volledig.

28 June 2016 19:00
29 June 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 June 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More