#255Hergé“Coke en stock”. Een eerste uitgave TinTin, slijtage.
#508Een bronzen beeldje van Cupido met pijlen en boog.
#47La Porcelaine de BaudourEen antiek porseleinen Empire-stijl schouwurn met deksel, vergulde details en gesculpteerde ornamenten. Gemerkt “La Porcelaine de Baudour”.
#475Een prachtige 18 kt witgouden art deco broche bezet met drie centrale briljanten met een gezamenlijk gewicht van 1,5 ct. en baguetten met een gezamenlijk gewicht van 2 ct. en achtkanten met een gezamenlijk gewicht van 6,5 ct. Kleur F VS1.
#358Chevalier, ParisEen toneelkijker uit messing en parelmoer.
#189Leon EngelenPeriod: *1943“Heidezicht met everzwijnen”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Heath view with wild boars". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 58,5 x 68cmEstimate: € 300 / 500 -
#641Een gevarieerd lot van 10 Chinese dekselpotjes waarvan enkele met schilferschade en haarlijnscheurtjes.
#205Een groot handvervaardigd kobalt blauw kristallen ei in 2 delen met 6 bijbehorende glazen
#611Een gemberpot van Chinees porselein met een decor van personages en vogels in cartouches op een blauwe achtergrond met bloemen. Onderaan gemerkt.
A ginger jar made of Chinese porcelain, decorated with figures and birds in cartouches on a blue background with flowers. Marked at the bottom.No longer availableDim. h 25 cmEstimate: € 30 / 50