#193Hergé“Het Zwarte Goud.”. Hard cover. Ed. Casterman 1950. Eerste druk (A50). Zeer goede staat.
#451Een bronzen beeld van een minstreel met luit en degen op marmeren voet, getekend Deweyer.
#487“Vrouwelijk naakt op berenvel”. Een groepje van Weens brons met tweekleurig patina. Recent werk.
"Feminine nude on bearskin." A group of Viennese bronze with two-tone patina. Recent work.No longer availableDim. 5 x 20 x 13 cmEstimate: € 160 / 180 -
#321MärklinEen lot van 6 locomotieven in diverse uitvoeringen. Schaal HO.
A lot of 6 locomotives in various designs. Scale HO.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#301Oude wandelstok met verzilverd handvat.
#121Een oude Duitse sabel gemerkt Alcoso Solingen met ijzeren schede.
An old German saber marked Alcoso Solingen with an iron scabbard.No longer availableDim. l 108 cmEstimate: € 200 / 300 -
#274Alexander Tielens“Boerenerf.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#309Charles Bougard“Landschap met molen.” Gouache op papier. Gesigneerd. Gedateerd 1919.
"Landscape with windmill." Gouache on paper. Signed. Dated 1919.No longer availableDim. 43 x 54 cmEstimate: € 60 / 80 -
#450Een 18 kt geelgouden hanger bezet met drie briljantjes en drie grote zoetwaterparels.
An 18 kt yellow gold pendant set with three brilliant-cut diamonds and three large freshwater pearls.No longer availableDim. 4,65 gEstimate: € 280 / 350 -
#2Jozef Adriaan Callaerts“Bocht van de Schelde”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#391Kosta BodaEen lot van 2 vintage meerkleurig Kosta Boda vaasjes.
A set of 2 vintage multicolored Kosta Boda vases.No longer availableDim. 18,5cmEstimate: € 60 / 80 -
#35Een groot biscuit wijwatervat, gedecoreerd met twee cherubijnen. Vroeg 20ste eeuw.
A large biscuit holy water font, decorated with two cherubs. Early 20th century.No longer availableDim. 30 x 34 cmEstimate: € 40 / 60