#33Aztec Clay Moistener CoEen vintage wortel-en notenhouten humidor met 4 compartimenten voor verschillende formaten. Binnen gemerkt.
A vintage walnut wood and rootwood humidor with 4 size compartments. Marked inside.No longer availableDim. 13,5 x 37 x 24cmEstimate: € 60 / 80 -
#489Jack GodderisPeriod: 1916-1971“De baan bij nacht”. Olieverf op doek door Jack Godderis. Met bijhorend boekje over de kunstenaar door Albert Van Hoogenbemt.
#93Delvaux“Madame”. Een portefeuille clutch van geel leder met originele stofzak.
#615Een 18 kt witgouden ketting mer hanger bezet met een grijze parel bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,17 ct.
An 18 kt white gold necklace with pendant set with a gray pearl adorned with diamonds totaling approximately 0.17 ct.No longer availableDim. 4,92 gEstimate: € 500 / 600 -
#474Vier gebeeldhouwde eikenhouten panelen met vogeldecor en een wildeman. Inscripties: “Willekom in ons huis, 1636 en FST”. XIXde eeuw.
Four carved oak panels with bird decoration and a wild man. Inscriptions: "Welcome to our house, 1636 and FST". 19th century.No longer availableDim. 53 x 26 cmEstimate: € 120 / 180 -
#134Romain SteppePeriod: 1859 - 1927“Windmolen bij maanlicht”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd. Verso label.
"Windmill in moonlight". A painting, oil on panel. Signed at the bottom. Label on the verso.No longer availableDim. 23,5 x 15,5cmEstimate: € 200 / 300 -
#463Een terracotta hoofd op sokkel, Nok.
A terracotta head on pedestal, Nok.No longer availableDim. 29 x 14 x 13 cmEstimate: € 150 / 250