#372Een lot van 2 art deco prenten van een dame met harlekijn.
#159Raymond De Baux“Veehoeder en zijn kudde in een uitgestrekt valleilandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1848.
#409Een ronde butler spiegel met houten verguld kader.
A round butler mirror with a wooden gilt frame.No longer availableDim. Ø81cmEstimate: € 120 / 180 -
#437DuvelEen groot lot Duvel glazen en toebehoren bestaande uit een ongeopende 3 liter fles met datum 6 - 2002, 19 glazen waarvan 5 in hun originele doos, een opvouwbaar stoffen draagkrat en een kadertje.
A large lot of Duvel glasses and accessories consisting of an unopened 3 liter bottle dated 6 - 2002, 19 glasses, 5 of which are in their original box, a collapsible fabric crate, and a frame.No longer availableDim. h 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#164Pieter Gorus“Lokeren”. Schilderij olieverf op doek. Gesigneerd.
#508Een bronzen beeldje van Cupido met pijlen en boog.
#333Een lot van 51 strips waaronder 3 x Kuifje, 5 x de Smurfen, 3 x Piet Pienter en Bert Bibber, 2 x Michel Vaillant, 2 x Guust, 6 x Bernard Prince, 10 x Astérix (Franstalig) hardcover, 13 x Asterix, 11 x gevarieerd en een gebundelde boek van de Rode Ridder.
A lot of 51 comic books including 3 x Tintin, 5 x The Smurfs, 3 x Piet Pienter en Bert Bibber, 2 x Michel Vaillant, 2 x Gaston Lagaffe, 6 x Bernard Prince, 10 x Astérix (French language) hardcover, 13 x Asterix, 11 x assorted, and a bundled book of Red Knight.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#131Royal Dux“2 zusjes met hond”. Een grote Royal Dux groep, model 757. Vroeg 20e eeuw. Onderaan gemerkt.
#548Een houten wereldbol barkast. Medio 1950.
A wooden globe bar cabinet. Mid-1950s.No longer availableDim. 96 x Ø70cmEstimate: € 150 / 200 -
#92José Van GuchtPeriod: 1913-1980“Kadezicht met vissersboot.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
"Quayside view with fishing boat." Watercolor on paper. Signed.No longer availableDim. 42 x 65 cmEstimate: € 120 / 160