#230Een 18 kt witgouden ring bezet met een brijanten met een gezamenlijk gewicht can +- van +- 0,50 ct. en een saffier van +- 1 ct.
An 18 kt white gold ring set with approximately 0.50 ct of diamonds and a 1 ct sapphire.No longer availableDim. 5,24 gEstimate: € 700 / 800 -
#567Een uit bot gesculpteerd kleine buste van een half gezicht half schedel met baard op standaard, onder glazen stolp met houten plateau.
A small bust carved from bone, depicting half of a face and half of a skull with a beard, on a stand, under a glass dome on a wooden base.No longer availableDim. 17cm & 30 x Ø14cmEstimate: € 150 / 200 -
#159Raymond De Baux“Veehoeder en zijn kudde in een uitgestrekt valleilandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1848.
#355Een houten telefoontafeltje met 1 lade.
A wooden telephone table with 1 drawer.No longer availableDim. 95 x 25,5 x 35cmEstimate: € 60 / 90 -
#555Een glazen luchter met 5 lichtpunten.
#367Een lot van Duits ‘Notgeld’ gebruikt kort na de 1ste wereldoorlog.
A lot of German "emergency money" used shortly after the 1st World War.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#647Een Chinees aardewerken blauw-witte vaas met floraal decor. Onderaan gemerkt.
A Chinese earthenware blue and white vase with floral decoration. Marks at the bottom.No longer availableDim. 19,5 x 22cmEstimate: € 40 / 60 -
#269‘Zeehaven met zonneklopster’, aquarel en potlood, een modernistisch werk met zicht op de haven rechtsonder gesigneerd R. Janssens.
'Seaport with sunbather', watercolor and pencil, a modernist work with a view of the harbor signed R. Janssens lower right.No longer availableDim. h 51 x b 72 cmEstimate: € 80 / 120 -
#273‘Kinderbuste.” Groengepatineerd sculptuurtje uit zamak. Gesigneerd en genummerd.
"Child bust." Small green-patinated sculpture made of zamak. Signed and numbered.No longer availableDim. h 19 cmEstimate: € 60 / 80 -
#169“Boeren landschap.” Olieverf op paneel. Hollandse school, 19de eeuw. Recente volledige restauratie.
#285Villeroy & Boch, MettlachEen paar sierborden met decor van eenden en bloemen. Gemerkt achteraan.
A pair of decorative plates with duck and flower motif. Marked on the back.No longer availableDim. Ø 35 cmEstimate: € 60 / 70