#378Een porseleinen applique met een engeltje en bloemen, de armen zijn afneembaar.
A porcelain applique with an angel and flowers, the arms are removable.No longer availableDim. h 36 cmEstimate: € 30 / 50 -
#271Een lot strips, bestaande uit 15 De Rode Ridder, 8 Rik Ringers, 10 De Geuzen en 20 gemengde titels.
A lot of comics, consisting of 15 De Rode Ridder, 8 Rik Ringers, 10 De Geuzen, and 20 mixed titles.No longer availableEstimate: € 75 / 125 -
#514“Femme au chapeau fleuri”. Een print op papier, naar het werk van Picasso.
#437DuvelEen groot lot Duvel glazen en toebehoren bestaande uit een ongeopende 3 liter fles met datum 6 - 2002, 19 glazen waarvan 5 in hun originele doos, een opvouwbaar stoffen draagkrat en een kadertje.
A large lot of Duvel glasses and accessories consisting of an unopened 3 liter bottle dated 6 - 2002, 19 glasses, 5 of which are in their original box, a collapsible fabric crate, and a frame.No longer availableDim. h 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#95Val Saint LambertEen Val Saint Lambert bonbonnière, rood en kleurloos kristal, H. Lega, gesigneerd en genummerd 90 69/120.
#31Val Saint LambertEen kristallen vaas, kleurloos en pruim, onderaan gesigneerd Val Saint Lambert.
A crystal vase, colorless and plum, signed Val Saint Lambert at the bottom.No longer availableDim. h 22 x Ø 15 cmEstimate: € 60 / 80 -
#581MärklinMärklin Ho, RET 800 elektrische locomotief, gefabriceerd tussen 1965-1969, met originele verpakking.
Märklin Ho, RET 800 electric locomotive, manufactured between 1965-1969, with original packaging.No longer availableDim. l 18 cmEstimate: € 80 / 120 -
#482Een Louis XV spiegel in polychroom houten kader met floraal gesculpteerd ornament. Medio 1750.
#685Een houten commode met 3 laden. Bovenste sleutelgatlijst manco.
#159Raymond De Baux“Veehoeder en zijn kudde in een uitgestrekt valleilandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1848.
#439H.J. RedoutéPeriod: 1766-1852“Poissons du Nil”. Een gravure op papier. Le Polpytere Bichir. Illustration de description de l’Egypte.
"Poissons du Nil". An engraving on paper. The Polypterus bichir. Illustration from the Description de l'Egypte.No longer availableDim. 46 x 62cmEstimate: € 80 / 120