#388Een paar Imari porseleinen sierborden met floraal decor beschilderd.
A pair of Imari porcelain decorative plates painted with floral motifs.No longer availableDim. Ø30cmEstimate: € 40 / 60 -
#233Hergé“De Schat van Scharlaken Rackham”. Hard cover, gele rug in goede staat, Ed. Casterman 1956 (A56’). Goed gelezen.
#164Pieter Gorus“Lokeren”. Schilderij olieverf op doek. Gesigneerd.
#622“2 kreeften”. Een schilderij, olieverf op doek.
"2 lobsters." A painting, oil on canvas.No longer availableDim. 38 x 48cmEstimate: € 80 / 120 -
#345ScapaEen zijden sjaal. Gemerkt.
A silk scarf. Marked.No longer availableDim. 69 x 67 cmEstimate: € 60 / 100 -
#88Hammand Creake & Co.Een Engels eikenhouten ijs of koekjes-emmer met keramische binnenkant en zilveren deksel. Gemerkt “HC & Co for “Hammand Creake & Co.”. 1886-1935 Sheffield, England.
An English oak ice or biscuit barrel with a ceramic interior and a silver lid. Marked "HC & Co for "Hammand Creake & Co." 1886-1935 Sheffield, England.No longer availableDim. 24 x Ø16cmEstimate: € 120 / 180 -
#454Hokusai Mangwa“Hokusai Mangwa”. Een lot van 3 Japanse houtsnedes op papier. Uit serie Hokusai Mangwa volume 11, gedateerd 1834.
#548Een houten wereldbol barkast. Medio 1950.
A wooden globe bar cabinet. Mid-1950s.No longer availableDim. 96 x Ø70cmEstimate: € 150 / 200 -
#346Een gesculpteerd houten ladekastje met 2 laden in Bretoense stijl.
A carved wooden chest of drawers with 2 drawers in Breton style.No longer availableDim. 68 x 55 x 35 cmEstimate: € 30 / 40 -
#423Een Afrikaanse terracotta vaas uit Mali, vermoedelijk van de Djenne stam.
An African terracotta vase from Mali, believed to be from the Djenne tribe.No longer availableDim. h 36 x Ø 16.5 cmEstimate: € 120 / 180 -
#691Een ovaal houten salontafel met onderschap.