#52‘Veenlandschap’, olieverf op paneel, gesigneerd Fr. Vantongerloo en gedateerd 1940
#285Villeroy & Boch, MettlachEen paar sierborden met decor van eenden en bloemen. Gemerkt achteraan.
A pair of decorative plates with duck and flower motif. Marked on the back.No longer availableDim. Ø 35 cmEstimate: € 60 / 70 -
#348Een houten pianostoeltje met gesculpteerde details. In hoogte verstelbaar, met rond gestoffeerde zitting, gesteund op 3 poten.
A wooden piano stool with sculpted details. Height adjustable, with a round upholstered seat, supported by 3 legs.No longer availableDim. 50 x Ø34,5cmEstimate: € 40 / 60 -
#660Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met een robijn cabochon van +- 5 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
An 18 kt white gold necklace with pendant set with a ruby cabochon of approximately 5 ct. and diamonds with a total weight of approximately 0.30 ct.No longer availableDim. 6,29 gEstimate: € 1900 / 2000 -
#633StaffordshireEen paar porseleinen Staffordshire hondjes.
A pair of porcelain Staffordshire dogs.No longer availableDim. 30cmEstimate: € 60 / 80 -
#217Een Boheems kristallen vaas met vergulde putto en vergulde details aan de voet. Met bijpassend kistje.
A Bohemian crystal vase with gilded putti figurine and base. With accompanying box.No longer availableDim. 36cmEstimate: € 100 / 120 -
#631Imari JapanEen theeset van Imari porselein met blauw decor met rode en vergulde accenten. Volledig voor 6 personen.
A tea set made of Imari porcelain with blue decoration and red and gilded accents. Fully complete for 6 people.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#146Een massief eikenhouten linnenkast, twee-deurs. Herstelling aan stukje boven scharnier.
#582Gust Smet“Damesportret”, gemengde techniek op papier, gesigneerd Gust Smet.
"Lady Portrait", mixed media on paper, signed Gust Smet.No longer availableDim. h 34 x b 24 cmEstimate: € 120 / 180