#311Val Saint LambertEen grote zware vintage kristallen schaal, blauw in de massa gekleurd, Val Saint Lambert.
A large heavy vintage crystal bowl, blue colored throughout the mass, Val Saint Lambert.No longer availableDim. Ø 36 cmEstimate: € 40 / 60 -
#288Limoges FranceEen Frans porseleinen inktstel, met Chinoiserie tafereel. Onderaan gemerkt Limoges Dynasty.
A French porcelain ink set, with a Chinoiserie scene. Marked Limoges Dynasty at the bottom.No longer availableDim. 16x26x7 cmEstimate: € 60 / 80 -
#152Piet WillequetPeriod: 1880 - 1968“Sneeuwlandschap”. Schilderij olieverf op paneel. Gesigneerd.
#598Val Saint-LambertEen bolle geslepen kristallen vaas, blauw en kleurloos. Val Saint Lambert.
A round cut crystal vase, blue and colorless. Val Saint Lambert.No longer availableDim. h 15 x Ø 17 cmEstimate: € 60 / 80 -
#295Een art-deco mesh portemonneetje met veelkleurige geëmailleerde vlakjes.
An Art Deco mesh wallet with multicolored enamel squares.No longer availableDim. h 15 x b 7 cmEstimate: € 40 / 60 -
#24lot bestaande uit 4 ingekleurde gravures, ingekaderd, 18e eeuws, diverse stads-en plattelandszichten . Eén glas van de kader gebroken.
#390Een 18 kt witgouden ring bezet met een parel.
An 18 kt white gold ring set with a pearl.No longer availableDim. 3 gEstimate: € 100 / 150 -
#199Alois De LaetPeriod: 1866 - 1949“Herder met schapen bij boom.” Olieverf op doek, gesigneerd.
#100Een 18 kt geelgouden filigraan ketting met hanger in strikvorm bezet met fijne parels. Bell epoque periode.
An 18kt yellow gold filigree necklace with bow-shaped pendant set with fine pearls. Bell epoch period.No longer availableDim. 7,68 gEstimate: € 400 / 500