#267Een paar aardewerken vazen, met gedrukt blauw decor van bloemen en romantisch landschap. Genummerd en gemerkt onderaan. Eén haarscheur aan de bovenrand.
A pair of earthenware vases, with printed blue decoration of flowers and romantic landscape. Numbered and marked on the bottom. One hairline crack on the upper rim.No longer availableDim. h 34 cm -
#694Booms GlasEen lot van 16 Booms glazen art deco champagnecoupes.
#52‘Veenlandschap’, olieverf op paneel, gesigneerd Fr. Vantongerloo en gedateerd 1940
#72‘Platbodem bij laag water’, olieverf op doek, gesigneerd Fr. Vantongerloo en gedateerd.
"Flat-bottom boat at low tide", oil on canvas, signed Fr. Vantongerloo and dated.No longer availableDim. h 43 x b 69 cmEstimate: € 120 / 180 -
#673Een plaasteren art nouveau beeld van een vrouw met een amfoor.
#540Een 18 kt witgouden slavenarmband met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 1,92 ct en saffieren met een gezamenlijk gewicht van 2,76 ct in bloemvorm.
An 18 kt white gold diamond slave bracelet with a total weight of 1.92 ct and sapphires with a total weight of 2.76 ct in a flower shape.No longer availableDim. 19,65 gEstimate: € 2600 / 2800 -
#209Frans LuycksPeriod: 1923-1997‘Staand naakt, ten voeten uit’, olieverf op doek, gesigneerd in de linkerbovenhoek Fr. Luyckx.
#171“Paarden”. Een bronzen groep op marmeren sokkel naar een werk van P. J. Mene.
#62“Belgische steden”. Een kunstmap met diverse etsen naar thema.
"Belgian cities". An art portfolio with various etchings depicting different themes.No longer availableDim. 38x27 cmEstimate: € 60 / 80 -
#700Giorgio Armani CollezioniEen zijden sjaal. Gemerkt.
A silk scarf. Marked.No longer availableDim. 155 x 44 cmEstimate: € 100 / 130