#477“Arabische tapijtenverkoper”. Een bronzen beeldje naar Weens voorbeeld. Recent werk.
#97DelvauxEen zwart lederen make-up tasje.
#6Een stoomgebogen kapstok in de stijl van Thonet.
#16Een met snijwerk en inlegwerk versierde eikenhouten armstoel met bordeauxrode fluwelen bekleding.
An oak armchair decorated with carvings and inlay work, with burgundy velvet upholstery.No longer availableDim. 99 x 64 x 52 cmEstimate: € 30 / 50 -
#15Een polychroom aardewerken waterkan, decor met Iznikdecor met vergulde accenten. Onderaan gemerkt.
A polychrome earthenware water jug with an Iznik decor with gilded accents. Marked at the bottom.No longer availableDim. h 32 cmEstimate: € 120 / 160 -
#17Een art-deco gefumeerde persglazen vaas met het decor van tulpen. Fait en Belgique.
An art-deco smoked glass vase decorated with tulips. Made in Belgium.No longer availableDim. h 22 x Ø 20 cmEstimate: € 30 / 50 -
#298Amphora, CzechoslovakiaEen art-deco Amphora vaas met een floraal decor en 2 vogels, onderaan gemerkt.
An Art Deco Amphora vase with floral decoration and 2 birds, marked at the bottom.No longer availableDim. h 31 cmEstimate: € 80 / 120 -
#57Een lot houten voorwerpen, bestaande uit een verguld spiegeltje in Lodewijk XVI-stijl, een kleine wandconsole, een wapenschild, en vier ornamenten.
#247Catherine BarjanskyPeriod: art-deco“Zittende jongedame”, een beeld door Catherine Barjansky voor Boch Fréres Keramis. Onderaan een kleine schade aan de binnenzijde. Draagt achteraan de handtekening C. Barjansky en onderaan de stempel BFK Made In Belgium.
"Sitting young lady", a sculpture by Catherine Barjansky for Boch Fréres Keramis. Minor damage on the inside. Bears the signature C. Barjansky at the back, and the BFK Made In Belgium stamp at the bottom.No longer availableDim. h 25 cmEstimate: € 120 / 180 -
#280Een 18 kt roze gouden Tennis armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 3,23 ct. VS.
An 18kt rose gold Tennis bracelet set with diamonds weighing approximately 3.23 ct, VS clarity.No longer availableDim. 11,23 gEstimate: € 3000 / 3300