#411Een lot van 7 blauw-witte Chinese kommen en schaaltjes waarvan 1 schaaltje met een haarlijnscheurtje.
A lot of 7 blue and white Chinese bowls and dishes, including 1 dish with a hairline crack.No longer availableDim. Ø 19 cmEstimate: € 80 / 120 -
#526Indo-TabrizEen Indiaas handgeknoopte Tabriz loper in Kashmir natuurzijde. Sterk geëlaboreerde Saph-tekening. Met certificaat.
An Indian hand-knotted Tabriz runner in Kashmir silk. Intricately detailed Saph design. Comes with certificate.No longer availableDim. 467 x 91cmEstimate: € 350 / 550 -
#424Helmut G. TollmannEen modernistische zeefdruk in meerdere kleuren, getekend Helmut G. Tollmann, 48/50, gedateerd 2007.
A modernist silkscreen in multiple colors, signed Helmut G. Tollmann, 48/50, dated 2007.No longer availableDim. h 57 x b 38 cmEstimate: € 120 / 180 -
#358Chevalier, ParisEen toneelkijker uit messing en parelmoer.
#547Een vintage hanglamp met lange parelmoeren slingers. Het elektrische deel dient geinstalleerd te worden.
#258His Master’s VoiceEen His Master’s Voice grammofoonspeler met enkele bijbehorende platen. Sporen van herstelling, klem niet origineel.
A His Master's Voice gramophone player with some accompanying records. Signs of repair, clamp not original.No longer availableDim. H: 64 cmEstimate: € 80 / 120 -
#481Een paar uit brons gesculpteerde beelden van leeuwen in lighouding op marmeren voet. Naar het werk van Milo.
A pair of bronze sculptures depicting reclining lions on marble bases. Inspired by the work of Milo.No longer availableDim. 15 x 12 x 32,5cmEstimate: € 400 / 450 -
#468“Rouwende Madonna van Neurenberg”. Een houten gesculpteerd beeldje op marmeren voet. Eind 19e eeuw, Frankrijk.
#193Hergé“Het Zwarte Goud.”. Hard cover. Ed. Casterman 1950. Eerste druk (A50). Zeer goede staat.
#267Een paar aardewerken vazen, met gedrukt blauw decor van bloemen en romantisch landschap. Genummerd en gemerkt onderaan. Eén haarscheur aan de bovenrand.
A pair of earthenware vases, with printed blue decoration of flowers and romantic landscape. Numbered and marked on the bottom. One hairline crack on the upper rim.No longer availableDim. h 34 cm -
"Lady with Hat in Surreal Landscape." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. Label inscription: "Robert Van Horick - Student of Paul Delvaux."No longer availableDim. 80 x 49cmEstimate: € 150 / 250