#45Een uit vier kruiken opgebouwde vaas van meerkleurig majolica en versierd met engeltjes. Gemerkt. Twee randschilfers.
#446Een handgeknoopt Perzisch tapijt met medaillon.
A hand-knotted Persian carpet with medallion.No longer availableDim. 292 x 188 cmEstimate: € 120 / 200 -
#169“Boeren landschap.” Olieverf op paneel. Hollandse school, 19de eeuw. Recente volledige restauratie.
#424Helmut G. TollmannEen modernistische zeefdruk in meerdere kleuren, getekend Helmut G. Tollmann, 48/50, gedateerd 2007.
A modernist silkscreen in multiple colors, signed Helmut G. Tollmann, 48/50, dated 2007.No longer availableDim. h 57 x b 38 cmEstimate: € 120 / 180 -
#376Stokke, NorwayEen beukenhouten meegroeistoel, model tripp-trapp van Stokke.
A beech wood adjustable chair, model Tripp Trapp by Stokke.No longer availableDim. h 77 x b 45.5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#138Delvaux“Deux de Delvaux”. Een zwart lederen heuptasje.
#492Floris Jespers“Compositie”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd links onderaan.
"Composition". Mixed technique on paper. Signed bottom left.No longer availableDim. 48 x 33 cmEstimate: € 300 / 400 -
#181Een notenhouten Friese staartklok versierd met geschilderd landschap en met vergulde engeltjes met wereldbol. Mooie gedetailleerde replica.
A walnut Frisian tail clock decorated with a painted landscape and gilded angels with a globe. Beautifully detailed replica.No longer availableDim. 125 x 41 cmEstimate: € 200 / 240