Similar lots by type
-
#254Frans MasereelPeriod: 1889 - 1972
“Gents grootheid leidt haar toekomst”. Een houtsnede. Gesigneerd, genummerd 236/750 en gedateerd 1962 buiten de plaat.
“Gents grootheid leidt haar toekomst”. Gravure sur bois. Signée, numérotée 236/750 et datée 1962 hors planche.No longer availableDim. 40 x 32 cmEstimate: € 50/80 -
#22Atelier de Desmadryl Jeune
“Carte de la plaine de Troïe”. Een XIXe eeuwse kaart. Drukkerij G. Engelmann (Mulhouse 1788-1839). Godefroy Engelmann was de uitvinder van de chromolithografie.
“Carte de la plaine de Troïe”. Carte du XIXe siècle. Imp. G. Engelmann. Godefroy Engelmann fût l’inventeur de la chromolithographie.No longer availableDim. 22 x 35 cmEstimate: € 100/120 -
#172
“Château de Coaraze” door Piringer naar Melling en “La tentation de Saint Antoine Abbé” door Picault naar Callot. Twee oude gravures, XVIIIde eeuw. Het kasteel van Coaraze nabij Nice staat te koop voor 1.350.000 euro.
“Château de Coaraze” par Piringer d’après Melling et “La tentation de Saint Antoine Abbé” d’après Callot. Deux gravures anciennes du XVIIIe siècle. Le Château de Coaraze près de Nice est à vendre au prix de 1.350.000 euro.No longer availableDim. 26 x 38 & 51 x 69 cmEstimate: € 500/600 -
#319
“Zicht op Praag” gesigneerd Gall en E.A. & Gestilleerd zicht op Novgorod”. Resp. Een kleurenets en een aquarel op papier.
“Vue sur Prague” et “Vue stylisée sur Novgorod”. Respectivement une eau forte en couleurs et une aquarelle sur papier.No longer availableDim. 10 x 12,5 & 11,5 x 15 cmEstimate: € 30/40 -
#352Jef Van Grieken
“Het Spaans huis” & “Het sas”. Twee etsen in een map. Gesigneerd buiten de plaat en beiden genummerd 113/150.
“Het Spaanse Huis” et “Het Sas”. Deux eaux fortes dans une farde. Signées hors planche et numérotées 113/150.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#354Dries Van Den Broeck
Een lot van zes portretten, waarvan vijf litho’s en een potloodtekening.
Lot de six portraits dont cinq lithos et un dessin en crayon.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#544
“Cirque”. Een reproductie naar een werk van Matisse. Frankrijk, 1990.
“Cirque”. Une reproduction d’après une oeuvre de Matisse. France, 1990.No longer availableDim. 50 x 76 cmEstimate: € 100/120 -
#209Corneille
“Femme et chat”. Een lithografie. Gesigneerd, gedateerd ‘98 en genummerd 117/150 buiten de plaat.
“Femme et Chat”. Litho. Signée, datée ‘98 et numérotée 117/115 hors planche.No longer availableDim. 76,5 x 57,5 cmEstimate: € 240/280 -
#29
“Portret van Franciscus van Moncada, plaatsvervangend Spaans opperbevelhebber in België.” Een gravure van Lucas Vorsterman naar een werk van Antoon Van Dyck.
“Portrait de François de Moncada, gouverneur des Pays Bas espagnols. Gravure par Lucas Vorsterman d’après Antoon Van Dyck.No longer availableDim. 28 x 18 cmEstimate: € 60/80 -
#234Kurt PeiserPeriod: 1887-1962
“Gamins de pêcheurs”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Gamins de pêcheurs”. Eau-forte. Signée hors planche.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 120/140 -
#59Henri Tourdoing (?)
“Hoeve aan de vaart”. Een kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Ferme au bord d’un canal”. Eau forte en couleurs. Signée hors planche.No longer availableDim. 49 x 59 cmEstimate: € 20/30 -
#719Joan MiroPeriod: 1893 - 1983
“Compositie”. Een lithografie. Draagt een handtekening.
“Composition”. Litho. Porte une signature.No longer availableDim. 31 x 48 cmEstimate: € 80/120 -
#32
“Brugae Flandricarum urbium decus”. Een oude gravure van Lodovico Guicciardini.
“Brugae Flandricarum urbium decus”. Gravure ancienne par Lodovico Guicciardini.No longer availableDim. 24 x 31 cmEstimate: € 80/100 -
#52
Een lot van vier kleine etsen met zichten op Brugge.
Lot de quatre petites eaux fortes aux vues de Bruges.No longer availableDim. 14 x 8 cmEstimate: € 20/30 -
#479
Een zeefdruk naar een werk van Dali uit de reeks “Les chevaux Daliniens”.
Sérigraphie d’après un oeuvre de Dali dans la série “Les chevaux daliniens”.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 200/240 -
#459W.H. Simmons
“The meet of the vine hounds”. Een oude Engelse jachtprent.
“The meet of the vine hounds”. Ancienne planche de chasse anglaise.No longer availableDim. 53 x 78 cmEstimate: € 40/60 -
#584Corneille.
“Deux oiseaux dans une journée d’été. Een lithografie. Epreuve d’artiste. Gesigneerd buiten de plaat en op de verso gedateerd 1992.
“Deux oiseaux dans une journée d’été”. une lithographie. Epreuve d’artiste. Signée hors planche, date au verso 1992.No longer availableDim. 50 X 65 cmEstimate: € 300/350 -
#249Cornelis Schut
“Madonna met kind”. Een XVIIe eeuwse gravure.
“Vierge à l’Enfant”. Gravure du XVIIe siècle.No longer availableDim. 11,5 x 10,5 cmEstimate: € 60/80 -
#572Pol MaraPeriod: 1920-1998
“Il maestro”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 41/125 buiten de plaat.
“Il maestro”. Une lithographie. Signée et numérotée 41/125 hors planche.No longer availableDim. 75 x 54,5 cmEstimate: € 120/200
Other lots in this auction
-
#19
Een lot van drie verschillende iconen.
Lot de trois icônes.No longer availableDim. 23 x 19 cmEstimate: € 50/80 -
#554O’David Picard
Een paar aquarellen met personages. Gesigneerd en één gedateerd 1928.
Paire d’aquarelles aux personnages. Signées et une datée 1928.No longer availableDim. 24 x 18 & 18 x 24 cmEstimate: € 120/200 -
#555
Een eikenhouten klapsecretaire met twee laden onder het blad en een tweedeursvitrine als opzet.
Secrétaire en chêne ouvrant à deux tiroirs sous la tablette et surmonté d’une vitrine à deux portes.No longer availableDim. 205 x 92 x 50 cmEstimate: € 120/200 -
#579
Een driedelig schouwstel, bestaande uit een pendule en twee casolettes van kobaltblauw aardewerk en messing, versierd met handgeschilderde decors van romantische koppels in een landschap en met vergulde motieven. Omstreeks 1900. Pendule gerestaureerd.
Une garniture de cabinet en trois parties comprenant une pendule et deux cassolettes en faïence bleue cobalt et laiton, décors peint à la main représentant des couples romantiques dans un paysage, motifs en dorure. ± 1900. La pendule à été restaurée.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 180/220 -
#187Clodion
Baccantisch tafereel
Scène Baccantique.No longer availableDim. H 52,5 cmEstimate: € 600/800 -
#93Gustaloi
Een art deco siervaas van glas. Onderaan gemerkt.
Vase art déco en verre. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 60/100 -
#416
Een reeks van zes gesculpteerde stoelen in Lodewijk XVI-inspiratie. Eén zit manco.
Un lot de six chaises sculptées style Louis XVI. Un siège manquant.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#461
Een groot lot schelpen.
Grand lot de coquilles.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#35
Een platina en 18 karaats geel gouden dasspeld met één pareltje in origineel doosje.
Epingle de cravate en or jaune 18 ct et platine sertie d’une perle. Dans la boîte d’origine.No longer availableDim. 2,66 gEstimate: € 100/200 -
#341
Drie engelen van gesculpteerd hout. Beschadigingen. XIXe eeuw.
Trois angelots en bois sculpté. XIXe siècle. Quelques dégâts.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#658Murano
Glazen hoofd van meerkleurig glaspasta.
Une tête en verre et pâte à verre polychrome.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 70/100 -
#623
Een stappende meisjes pop van hout en papier maché.
Une poupée en bois et papier maché.No longer availableDim. H: 85 cmEstimate: € 180/250