#691
#712
Een beukenhouten armstoel in Louis-XIII stijl met groen fluwelen bekleding.
#543
#695
Een buikvaasje van Chinees porselein met een sang-de-boeufglazuur.
#293
#66
Een paar eikenhouten crapauds in Lodewijk XV-stijl, bekleed met groen fluweel.
Deux crapauds en chêne , style Louis XV, revêtement de velours vert.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 160 / 220 -
#484
“Compositie”. Gemengde techniek op papier. Draagt een handtekening “Fangor 70”.
#738
Een gietijzeren olieketeltje.
Un petit réservoir à huile en fonte.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 25 / 30 -
#829
#563
“Sage chinois au bol”. Statuette en ivoire sculpté et partiellement polychromé sur base en bois incrusté. Signée sous la base.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 350 / 450 -
#249J.J. Toulon
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#671
Deux coffrets à bijoux, un plus grand et un plus petit, décorés de montures en laiton et plaquettes ajourées de jade.No longer availableDim. h: 18 & 28 cmEstimate: € 120 / 160