Other lots in this auction
-
#836Een antiek pianobankje van gebeeldhouwd eikenhout in Lodewijk XV-stijl, bekleed met naaldwerk. Met een openklapbaar opbergvak onder de zit.
Un banc de piano antique en chêne sculpté style Louis XV, revêtement de tapisserie. Rangement rabattable en dessous de l'assise.No longer availableDim. 45 x 95 cmEstimate: € 120 / 140 -
#401Een terrine van meerkleurig aardewerk in de vorm van een eend. Portugees werk.
Une terrine en faïence polychrome en forme de canard. Travail portugais.No longer availableDim. l: 46 cmEstimate: € 30 / 40 -
#844Een sober eikenhouten tafeltje met een lade en een klein uitschuifbaar blaadje.
Une petite table en chêne sobre à un tiroir et petite tablette coulissante.No longer availableDim. 80 x 44 cmEstimate: € 40 / 50 -
#115Een paar 18 karaats wit gouden art deco oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct. en twee parels.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,80 ct et de deux perles.No longer availableDim. 7,66 gEstimate: € 800 / 1000 -
#235Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met drie diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.
Une bague en or jaune et blanc 18 ct sertie de trois diamants ayant un poids total de ± 0,70 ct.No longer availableDim. 4,85 gEstimate: € 400 / 600 -
#205Een 14 karaats wit gouden ring bezet met een centrale natuurlijke diamant van ± 1,36 ct. SI 1. en twee saffiertjes.
Une bague en or jaune et blanc 14 ct sertie d’un diamant central naturel de ± 1,36 ct SI 1. et de deux saphirs.No longer availableDim. 2,77 gEstimate: € 1800 / 2000 -
#166Een eikenhouten garderobe met twee gemoulureerde deuren. XVIIIe eeuw.
Garde-robe en chêne ouvrant à deux portes moulurées. XVIIIe siècle.No longer availableDim. h: 255 cmEstimate: € 300 / 500 -
#191Edward Leibovitz“Groep”. Blauwgroene glazen sculptuur. Gesigneerd.
“Groupe”. Sculpture en verre bleu-vert. Signée.No longer availableDim. 42,5 cmEstimate: € 1400 / 1800 -
#317Een smeedijzeren rokersstelletje, versierd met bladermotieven.
Une garniture de fumeur en fer forgé, décoration de motifs de feuilles.No longer availableDim. h: 87 cmEstimate: € 60 / 100 -
#585Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis de Perse en laine nouée main.No longer availableDim. 299 x 200 cmEstimate: € 200 / 240 -
#845Een gecanneleerde piëdestal van zwartgelakt hout.
Un piédestal en bois laqué noir.No longer availableDim. h: 113 cmEstimate: € 60 / 100 -
#479Een reeks van vier Indische miniaturen op ivoor.
Suite de quatre miniatures indiennes en ivoire.No longer availableDim. 10 x 7,5 cmEstimate: € 100 / 160



