#186
Une garde-robe à deux portes en chêne, style Renaissance, à la décoration de figures sculptées.No longer availableDim. 191 x 179 x 73 cmEstimate: € 400/600 -
#632
Een houten salontafel in Chippendalestijl met een glazen blad.
#444
“Chinese keizerlijk koppel. Twee tekeningen. Gouache op papier.
“Couple noble chinois”. Deux dessins en gouache sur papier.No longer availableDim. 15 x 10 cmEstimate: € 40/50 -
#185Revue
Een 18 karaats geel gouden dameshorloge. Swiss Made.
Une montre pour dames en or jaune 18 ct. Fabrication Suisse.No longer availableDim. 17,77 gEstimate: € 100/150 -
#696
Een armstoel van gebeeldhouwd beukenhout in Louis-XIII stijl.
#580
#349
#77
Een melkkannetje van Sterling zilver. Engelse keuren met datumletter ‘d’ voor 1903 - 1904.
Un petit pot à lait en argent Sterling. Poinçon anglais et lettre de date 'd' pour 1903 1904.No longer availableDim. 85 gramEstimate: € 60/80 -
#36
Een sober bijzettafeltje met een lade in de gordel.
#734
“Rijstteelt”. Twee Chinese gouachetekeningen op zijde in één kader. Gesigneerd.
”La riziculture”. Deux dessins gouache sur soie dans un cadre. Signé.No longer availableDim. 27 x 33 cmEstimate: € 100/120 -
#512
“Personage in tegenlicht”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening “Costaleon 1960”.
”Personnage en contre-jour. Huile sur toile. Porte la signature “Costaleon 1960”.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 100/120 -
#45
Een paar 22 karaats geel gouden oorbellen bezet met 8 briljantjes.
Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 22 ct. sertie de 8 brillants.No longer availableDim. 3,92 gEstimate: € 300/400