Similar lots by type
-
#750Een 18 karaats geel gouden gegraveerde zakhorloge. Chronometre Andree.
Une montre de poche en or jaune 18 ct. Chronomètre Andree.No longer availableDim. 84,49 gEstimate: € 600 / 800 -
#887Een lot postzegels met speciale gelegenheidsstempels plus 42 kunstbladen met gouddruk, enkele ‘first day sheets’ en ‘first day covers’.
Un lot de timbres postes à occasions spéciaux, 42 feuilles d’art avec dorure, quelques feuilles premier-jour.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#290Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,49 ct. en een amethist van ± 7,24 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,49 ct et d’une améthyste de ± 7,24 ct.No longer availableEstimate: € 1900 / 2000 -
#842Een lot ‘ First day covers’ en ‘First day sheets’, bestaande uit één map met sheets en twee mappen met covers plus enkele losse covers.
Un lot de couvertures “First Day” ainsi que des feuilles et deux fardes et quelques couvertures.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#184“Waterlandschap met personages in een boot”. Olieverf op paneel. Gerestaureerd. Toegeschreven aan Thomas Heeremans (1641-1694).
”Paysage fluvial, personnages et bateau”. Huile sur toile. Restauration. Attribué à Thomas Heeremans. (1641 - 1694).No longer availableDim. 58 x 93 cmEstimate: € 2000 / 3000 -
#196Een hanglamp in Louis XV - stijl met glazen pendeloques.
Une lampe à suspension style Louis XV et pendeloques en verre.No longer availableDim. l: 95 cmEstimate: € 600 / 650 -
#559“Dame aan zee”. Olieverf op paneel.
”Femme et la mer”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 52 x 40 cmEstimate: € 500 / 800 -
#80Een zeer mooie 18 karaats Victoriaanse broche van zilver bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. en smaragden met een gezamenlijk gewicht van ± 5 ct. XIXde eeuw.
Une très jolie broche Victorienne en argent 18 ct sertie de diamants ancienne taille ayant un poids total de ± 1 ct et d’émeraudes ayant un poids total de ± 5 ct. XIXème siècle.No longer availableDim. 12,39 gEstimate: € 400 / 500 -
#377Een lot oude postzegels, waaronder een Columbusreeks.
Un lot d’anciens timbres postes. Dont une série sur Christophe Colomb.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#201Een etui met ijslepelbestek voor twaalf personen en met serveerlepel. Gevermeilleerd zilver en versierd met Christus en de apostelen.
Etui contenant un service à glace pour douze personnes avec pelle de service. Argent massif partiellement vermeillé. Décor dite aux apôtres.No longer availableDim. 245 gEstimate: € 100 / 160
Other lots in this auction
-
#331“Jonge vrouw”. Een bronzen beeldje op zwart marmeren voetstukje.
”Jeune femme”. Une statue en bronze sur socle en marbre noir.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 120 / 180 -
#876Val St. LambertEen lot kleurloos glaswerk, bestaande uit twee bierpullen, een boterpot, een vaasje, een schotel en twee verschillende aperitiefschoteltjes, versierd met een verguld zwaantje. Allen gemerkt.
Lot de verreries incolore, comprenant deux pintes à bière, un pot à beurre, un petit vase, un plateau et deux plateaux apéritif, décoré de cygnes. Marques présentes.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#239Een rechthoekige trumeauspiegel van goudgepatineerd hout.
Un trumeau rectangulaire en bois à patine dorée.No longer availableDim. 184 x 179 cmEstimate: € 120 / 200 -
#318Een siervaas van Saksisch porselein in rococostijl, versierd met een koppel met een geitje. Onderaan gemerkt. Eén hoofdje hersteld.
Un vase de décoration en porcelaine de Saxe, style Rococo, décoration d’un couple et une chèvre.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 60 / 80 -
#471Twee kleine schoteltjes van Chinees porselein met een famille rose-decor.
Deux petits plats en porcelaine chinoise, décor famille-rose.No longer availableDim. Ø: 14 cmEstimate: € 25 / 35 -
#710Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een parel.
Une bague en or blanc 18 ct sertie d’une perle.No longer availableDim. 2,50 gEstimate: € 150 / 250 -
#411Een terrine met onderschotel van Frans porselein.
Une terrine et sous-plat en porcelaine française.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#142J. Gonzalez“Parkzicht met reigers”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Vue sur le parc et voyageurs”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 73 x 27 cmEstimate: € 320 / 340 -
#398Een likeurstelletje, bestaande uit een karafje met zes borreltjes in een peervormige houder.
Un ensemble à liqueur, comprenant une carafe et six verres, support en forme de poire.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 30 / 50 -
#147Een bestek van 835‰ zilver met een Lodewijk XV-decor. In 4 etuis. Gewogen zonder messen.
Un couvert en argent 835‰ décor Louis XV. Quatre étuis. Poids sans couteaux.No longer availableDim. ± 2680 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#905Een kleine gefineerde commode met drie laden en een rood marmeren blad.
Une petite commode en bois de placage à trois tiroirs et une tablette en marbre rouge.No longer availableDim. h: 73 cmEstimate: € 50 / 80 -
#418Twee kunstboeken:- José Rogelio Buendia et al. “Die Sammlungen des Prado. Malerei vom 12. - 18. Jahrhundert”. Ed. Könemann 1995. In-folio met stofwikkel. Zeer goede staat.- Giovanna Uzzani. “New York Art Museums”. Ed. Scala, Florence 2010. In-folio met stofwikkel. Zeer goede staat.
Deux livres d’Art:- José Rogelio Buendia et al. “Die Sammlungen des Prado. Malerei vom 12. - 18. Jahrhundert”. Ed. Könemann 1995. In-folio et jaquette, en très bon état..- Giovanna Uzzani. “New York Art Museums”. Ed. Scala, Florence 2010. In-folio et jaquette, en très bon état.No longer availableEstimate: € 25 / 35

