Similar lots by type
-
#559“Dame aan zee”. Olieverf op paneel.
”Femme et la mer”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 52 x 40 cmEstimate: € 500 / 800 -
#377Een lot oude postzegels, waaronder een Columbusreeks.
Un lot d’anciens timbres postes. Dont une série sur Christophe Colomb.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#842Een lot ‘ First day covers’ en ‘First day sheets’, bestaande uit één map met sheets en twee mappen met covers plus enkele losse covers.
Un lot de couvertures “First Day” ainsi que des feuilles et deux fardes et quelques couvertures.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#80Een zeer mooie 18 karaats Victoriaanse broche van zilver bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. en smaragden met een gezamenlijk gewicht van ± 5 ct. XIXde eeuw.
Une très jolie broche Victorienne en argent 18 ct sertie de diamants ancienne taille ayant un poids total de ± 1 ct et d’émeraudes ayant un poids total de ± 5 ct. XIXème siècle.No longer availableDim. 12,39 gEstimate: € 400 / 500 -
#750Een 18 karaats geel gouden gegraveerde zakhorloge. Chronometre Andree.
Une montre de poche en or jaune 18 ct. Chronomètre Andree.No longer availableDim. 84,49 gEstimate: € 600 / 800 -
#184“Waterlandschap met personages in een boot”. Olieverf op paneel. Gerestaureerd. Toegeschreven aan Thomas Heeremans (1641-1694).
”Paysage fluvial, personnages et bateau”. Huile sur toile. Restauration. Attribué à Thomas Heeremans. (1641 - 1694).No longer availableDim. 58 x 93 cmEstimate: € 2000 / 3000 -
#196Een hanglamp in Louis XV - stijl met glazen pendeloques.
Une lampe à suspension style Louis XV et pendeloques en verre.No longer availableDim. l: 95 cmEstimate: € 600 / 650 -
#201Een etui met ijslepelbestek voor twaalf personen en met serveerlepel. Gevermeilleerd zilver en versierd met Christus en de apostelen.
Etui contenant un service à glace pour douze personnes avec pelle de service. Argent massif partiellement vermeillé. Décor dite aux apôtres.No longer availableDim. 245 gEstimate: € 100 / 160 -
#290Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,49 ct. en een amethist van ± 7,24 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,49 ct et d’une améthyste de ± 7,24 ct.No longer availableEstimate: € 1900 / 2000 -
#887Een lot postzegels met speciale gelegenheidsstempels plus 42 kunstbladen met gouddruk, enkele ‘first day sheets’ en ‘first day covers’.
Un lot de timbres postes à occasions spéciaux, 42 feuilles d’art avec dorure, quelques feuilles premier-jour.No longer availableEstimate: € 100 / 120
Other lots in this auction
-
#141Een coupe van Saksisch porselein. Omstreeks 1930.
Une coupe en porcelaine de Saxe. +- 1930.No longer availableDim. l: 45 cm h: 11 cmEstimate: € 120 / 180 -
#803Een Japans theeservies van Kutani-porselein, bestaande uit een theepot en tien kopjes. in originele doos.
Un service à thé japonais en porcelaine Kutani.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#498Een paar gelobde borden van Japans porselein met meerkleurige decors van paradijsvogels en bloemen.
Une paire d’assiettes lobée en porcelaine japonaise, décors polychromes de fleurs et oiseaux de paradis.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 25 / 35 -
#203Een houten tabaksdoosje met een fijn gesneden straattafereel op het deksel. Duitsland, XIXe eeuw.
Une boîte à tabac en bois, décoration de scène de rue finement sculpté sur le couvercle. Allemagne, XIXème siècle.No longer availableDim. 5,5 x 10 cmEstimate: € 60 / 80 -
#643Een eikenhouten gesculpteerde koffer.
Un coffre en chêne sculpté.No longer availableDim. 130 x 61 x 66 cmEstimate: € 120 / 200 -
#749Pros Putteman“Jeugdig naakt”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1978.
”Nudité de jeunesse”. Huile sur toile. Signée et datée au verso 1978.No longer availableDim. 78 x 55 cmEstimate: € 200 / 240 -
#185Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,80 ct.No longer availableDim. 4,55 gEstimate: € 500 / 600 -
#751Valenti, ItalyEen vintage vloerlamp. Model “Tama Red & White” naar ontwerp Isao Hosoe. 1975.
Un lampadaire vintage. Modèle “Tama Red & White”, d’après une création par Isao Hosoe. 1975.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 50 / 80 -
#466Een paar voetbanken in metaal met lederen kussens.
Une paire de repose-pieds en métal avec coussins en cuir.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#624Een verlengbare eettafel. Met vier verlengbladen. (Enkele beschadigd)
Une table dînatoire à quatre rallonges. (quelques dégâts).No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#448Een hondje van beige geglazuurd aardewerk.
Un petit chien en faïence à glaçure beige.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 25 / 35 -
#438Drie kunstboeken:- Roger Cardon. “Georges Lemmen (1865-1916)”. Ed. Pandora Antwerpen 1990. Goede staat.- Peter van Ruysseveldt. “Rik Wouters”. Ed. Pandora, Antwerpen 2007. Met stofwikkel. Goede staat.- Marcel van Jole. “Wallaert”. Ed. Art Editions Paris 1977. Teksten van Albert De Vos. Met opdracht en signatuur van Martin Wallaert d.d. 1978. Stofwikkel met randschade. Goede staat.
Trois livres d’Art:- Roger Cardon. “Georges Lemmen (1865-1916)”. Ed. Pandora Anvers 1990. Bon état.- Peter van Ruysseveldt. “Rik Wouters”. Ed. Pandora, Anvers 2007. Avec jaquette. En bon état.- Marcel van Jole. “Wallaert”. Ed. Art Editions Paris 1977. Textes par Albert De Vos. Avec commande et signature de Martin Wallaert, 1978. En bon état.No longer availableEstimate: € 80 / 100

