Similar lots by type
-
#1034
Drie grafische werken:- “Corpus Christi of Benet College”. Een oude Engelse gravure door Elyzabeth Byrne.- “Dekenypoort St. Niklaas”. Een ets door Romain Malfliet. Gesigneerd en genummerd 1/30.- “Natiepaarden”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 150/350 buiten de plaat.
Trois gravures:- “Corpus Christi of Benet College”. Ancienne gravure anglaise par Elyzabeth Byrne.- “Dekenypoort St. Niklaas”. Eau-forte par Romain Malfliet. Signée et numérotée 1/30.- “Chevaux de trait du port”. Litho. Signée et numérotée 150/350 Hors planche.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#1091Marten Van der LooPeriod: 1880-1920
“Stoelstraatje”. Ets. Gesigneerd in de plaat.
“Stoelstraatje”. Eau-forte. Signée dans la planche.No longer availableDim. 32 x 42 cmEstimate: € 40/50 -
#354
Vinkeles & Vrijdag naar Bulthuis (1796-1797). Een serie van 8 gravures met betrekking tot de Franse Revolutie. Met Nederlandstalige onderschriften.
Vinkeles & Vrijdag d’après Bulthuis (1796-1797). Une série de 8 gravures concernant la Révolution Française. Textes néerlandais.No longer availableDim. 15 x 20 cmEstimate: € 80/100 -
#932
Twee gravures en een oorkonde met medaille m.b.t. de Napoleontische tijd. Landelle naar Swebach. “Joachim Murat” (21 x 11 cm). P.M. Alix naar Appiani. “Le Général Buonaparte” (38 x 29 cm). “Médaille de Sainte-Hélène instituée par S.M. Napoléon III, met oorkonde genummerd 24891 ingelijst in Empirestijl (39,5 x 40 cm).
Deux gravures et un certificat avec médaille concernant la période napoléonienne: Landelle d’après Swebach. “Joachim Murat” (21 x 11 cm). P.M. Alix d’après Appiani. “Le Général Buonaparte” (38 x 29). “Médaille de Sainte-Hélène instituée par S.M. Napoléon III avec certificat numéro 24891 dans un cadre de style Empire (39,5 x 40 cm).No longer availableEstimate: € 40/60 -
#764Matrai VilmosPeriod: 1877 - ?
“Jachtstilleven met eenden”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1921. We voegen er een ets van de zelfde kunstenaar getiteld ‘Holdvilag utca’ en genummerd 8/35.
“Nature morte de chasse aux canards”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1921. Nous ajoutons une eau-forte du même artiste intitulée “Holdvilag utca” et numérotée 8/35.No longer availableDim. 35 x 29 cmEstimate: € 100/120 -
#937
Een Nanking vaas met decor van krijgers. Onderaan gemerkt.
Vase de Nankin à décor de guerriers. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø 35 cmEstimate: € 60/100 -
#1029
Een lot van negen ingekaderde gravures met betrekking tot geneeskrachtige planten. XIXe eeuw.
Lot de neuf gravures encadrés traitant les herbes médicinales. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#14Elke OnzeaPeriod: °1981
“Hand met Bloempje”. Linosnede. Gesigneerd onder de plaat en 3de staat.
“Main à la fleur”. Lino. Signée sous la planche et 3e état.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 20/30 -
#682Toyokuni en Shigeharu
“Twee kabukifiguren”. Houtsneden op papier. Gesigneerd.
“Deux personnages Kabuki”. Gravures sur bois. Signées.No longer availableDim. 34 x 23 & 37 x 25 cmEstimate: € 80/100 -
#429
Een oude Japanse prent met een ijsvogel. Gesigneerd. Eind XIXe eeuw.
Une ancienne estampe japonaise représentant un martin-pêcheur. Signée. Fin du XIXe siècle.No longer availableDim. 33 x 23 cmEstimate: € 20/30 -
#424
Een lot grafiek, bestaande uit:- “Brussel” - Roger Hebbelinck.- Een Engelse gravure met een ontwerp voor een vrouwenbureau en een eetzaal. - “La Belle place au port de Gene”. Een oude gravure door Jean Benoit Winckler.- “Isles de l’Archipel”. Een XIXe eeuwse gravure door Charpentier.
Lot de gravures contenant:- “Bruxelles”, par Roger Hebbelinck.- Un dessin anglais d’un bureau de dame et d’une salle à dîner.- “La Belle Place au Port de Gène”. Ancienne gravure par Jean Benoît Winckler.- “Isles de l’Archipel”. Gravure du XIXe siècle par Charpentier.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#854
- I. Opsomer - “Portret van Felix Timmermans”. Een lithografie, gesigneerd buiten de plaat. - Fred Bogaerts - “Processie naar de Mont St. Michel”. Potlood op papier. Gesigneerd.
- I. Opsomer - “Portrait de Felix Timmermans”. Litho. Signée hors planche.- Fred Bogaerts - “¨Procession au Mont St. Michel.” Crayon sur papier. Signé.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#434
Twee grafische werken:- Jozef Pas: “Leliegang”. Gesigneerd en genummerd 38/250.- A. Geudens: “Interieur”. Gesigneerd en gedateerd 235/350.
Deux gravures:- Jozef Pas: “Leliegang”. Signée et numérotée 38/250.- A. Geudens: “Intérieur”. Signée et numérotée 235/350.No longer availableDim. 29 x 24 & 30 x 25 cmEstimate: € 40/50 -
#352
Twee etsen:- Romain Malfliet: Hoek Steen - Antwerpen. Gesigneerd en genummerd 17/100 buiten de plaat.- Dirk Baksteen: “Hoeve”. Gesigneerd en genummerd 38/75 buiten de plaat.
Deux eaux-fortes:- Romain Malfliet: Hoek Steen - Antwerpen. Signée et numérotée 17/100 hors planche.- Dirk Baksteen: “Ferme”. Signée et numérotée 38/75 hors planche.No longer availableDim. 31 x 24 & 23 x 17 cmEstimate: € 40/60 -
#732
Vijf reproducties naar litho’s van vruchten naar o.a. Redouté.
Cinq reproductions de lithos représentant des fruits par e.a. Redouté.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#414
Twee grafische werken, bestaande uit een druk van Luyckx en een houtsnede van Mutsaerts.
Deux oeuvres graphiques dont une gravure par Luyckx et une gravure sur bois par Mutsaerts.No longer availableEstimate: € 35/45 -
#719
Een lot van twee etsen naar Teniers.
Lot de deux eaux fortes d’après Teniers.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#889
“Two for the blues” & “Saxofoonspelers”. Twee lithografieën, resp. van J. Jooris en P. Turkry. De tweede genummerd 257/330 en gedateerd 1978.
“Two for the blues” & “Saxophonistes”. Deux lithos, resp. par J. Jooris et P. Turkry. La deuxième numérotée 257/330 et datée 1978.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#1024Romain Malfliet
Vijf etsen met zichten te Antwerpen. Allen gesigneerd en genummerd buiten de plaat.
Cinq eaux fortes avec des vue sur Anvers. Signées et numérotées hors planche.No longer availableEstimate: € 100/160 -
#29Walter VaesPeriod: 1882 - 1985
“Portaal”. Aquatint. Gesigneerd buiten de plaat.
“Portail”. Aquatinte. Signée hors planche.No longer availableDim. 28 x 34 cmEstimate: € 30/50 -
#452Diez
“Trekkende boer”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 36/50 buiten de plaat.
“Paysan à la trait”. Eau-forte. Signée et numérotée 36/50 hors planche.No longer availableDim. 45 x 58 cmEstimate: € 50/60 -
#943
Een paar Imari vazen.
Paire de vases en porcelaine d’Imari.No longer availableDim. H. 30 cmEstimate: € 80/100 -
#724Renaat Van Dessel
“Bootwrak bij laag water in Bretagne”. Litho. Gesigneerd en genummerd 19/50 buiten de plaat.
“Epave de bateau à marrée basse en Bretagne”. Litho. Signée et numérotée 19/50 hors planche.No longer availableDim. 34 x 48 cmEstimate: € 30/50 -
#4
Een lot van drie werken, bestaande uit een studie van een vrouw en een man, potlood op papier, een oude gravure met een voorstelling van het kasteel Sans Soucy en een litho getiteld ‘David Copperfield on his way to school’.
Lot de trois oeuvres comprenant un croquis d’un homme et une femme en crayon sur papier, une ancienne gravure représentant Sans Soucy et une litho au titre “David Copperfield on his way to school”.No longer availableEstimate: € 45/60
Other lots in this auction
-
#826
Een mahoniehouten paraplubak met koperen binnenbak en versierd met twee koperen leeuwenkopjes.
Bac à parapluies en acajou à intérieur en cuivre et décoré de deux têtes de lions en cuivre.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#298
Een lot glaswerk bestaande uit een kruik met tinbeslag, een kruik met opgelegde bloemen en een coupe in tinnen houder.
Lot de verrerie comprenant une cruche ornée d’étain, une cruche aux fleurs appliquées et une coupe à monture en étain.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#552Albijn Van den AbeelePeriod: 1835-1918
“Havenzicht.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de port”. Huile sur toile. Signée.No longer availableEstimate: € 500/600 -
#109Romain De ConinckPeriod: °1935
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 60/80 -
#394
Een glasservies van geslepen kleurloos kristal.
Service de verres en cristal taillé incolore.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#606
Een tweeledige buffetkast van gebeeldhouwd eikenhout in Mechelse renaissancestijl.
Buffet à deux corps en chêne sculpté de style Renaissance. Travail malinois.No longer availableDim. h: 223 cmEstimate: € 180/240 -
#238
Een zilveren souvenirschaaltje. Gemerkt.
Petit coupe de souvenir en argent. Avec marque.No longer availableDim. +/- 150 gEstimate: € 40/60 -
#801
Een serie van drie verschillende eenden van zwartgepatineerd brons.
Suite de trois canards différents en bronze à patine noire.No longer availableDim. h: 49 - 53 cmEstimate: € 60/100 -
#672Frank Mortelmans
“Bloemenstilleven”. Pastel op papier. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableEstimate: € 100/160 -
#147Volkstedt - Rudolstadt
“Romantisch koppel”. Een groep van polychroom porselein. Onderaan gemerkt. Kleine scheur in de tamboerijn. Omstreeks 1900.
“Couple romantique”. Groupe en porcelaine polychrome. Marque sous la base. Cheveu dans le tambourin. Vers 1900.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 200/280 -
#992Jules DecortPeriod: 1918 - 1999
“Stilleven met koper en uien”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux cuivres et oignons”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 90 cmEstimate: € 180/240 -
#855
Een paar armstoelen van gesculpteerd notenhout, bekleed met naaldwerk.
Paire de fauteuils en noyer sculpté recouvert de tapisserie.No longer availableEstimate: € 100/120