#547Zittende figuur. Terracotta beeld naar pre-Columbiaans voorbeeld. Midden-Amerika.
#93E. ColinPeriod: 1881 - 1961“Dame met bloemenmand”. Een beeldje van wit terracotta met bruin patina op zwart marmeren sokkel. Achteraan gesigneerd.
“Femme avec corbeille de fleurs”. Statuette en terre cuite blanche à patine brune sur socle en marbre noir. Signée au verso.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 60 / 80 -
#665Een 18 karaats geel gouden geweven armband.
Un bracelet tissé en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 5,45 gEstimate: € 170 / 250 -
#791Een Arabische sabel met gegraveerd lemmet.
#730Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,99 ct. en twee robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 3,48 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,99 ct. Et de deux rubis d'un poids combiné de + - 3,48 ct.No longer availableDim. 6,58 gEstimate: € 1200 / 1400 -
#313Giorgio ArmaniEen zwarte lederen handtas.
Sac à main en cuir noir.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#219Een paar wandlantaarns van messing en koper.
#108Een Spaans Berdan-geweer no. 4 model 1867.
#604Een XIXe eeuwse Belgische onderofficierstschako.
Shako de sous-officier belge du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 80 / 120