#70Een 18 karaats licht roze gouden ring bezet met een fancy yellow diamant van ± 0,21 ct. I1.
Bague en or rose 18 ct sertie d’un diamant “fancy yellow” de ± 0,21 ct. Qualité I1.No longer availableDim. 4 gEstimate: € 450 / 550 -
#609“Meisjesbuste”. Een granieten beeldhouwwerk op sokkel. Barst in de basis van de sokkel.
”Buste de jeune fille”. Une sculpture en granite sur socle. Craquelure à la base du socle.No longer availableDim. h:Estimate: € 80 / 120 -
#403Een art deco vaas van amberkleurig glas. Kleine randschilfers.
Un vase Art Déco en verre ambré. Petits éclats.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 32 / 36 -
#593Een gesculpteerde wrattenzwijnentand. Eerste helft XXste eeuw.
Une dent de cochère sculptée.No longer availableDim. l: 40 cmEstimate: € 120 / 200 -
#22Marten Van der LooPeriod: 1880-1920Twee kleurenetsen. Gesigneerd buiten de plaat.
Deux eaux-fortes en couleurs. Signées hors planche.No longer availableDim. 39 x 49 & 18 x 23 cmEstimate: € 30 / 50 -
#1Bruno GerritsPeriod: 1881 - 1970Een uil van gebeeldhouwd hout. Gesigneerd. Oortjes gerestaureerd.
Un hibou en bois sculpté. Signé. Oreilles restaurées.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 50 / 70 -
#607Een vierhoekige theepot van blauwgeglazuurd Chinees aardewerk.
Une théière rectangulaire en faïence de Chine à glaçure bleue.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 220 / 240 -
#719André GoezuPeriod: °1939“Personages met paard”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 91/100 buiten de plaat.
”Personnages et cheval”. Une lithographie. Signée et numérotée 91/100 hors planche.No longer availableDim. 53 x 38 cmEstimate: € 40 / 60 -
#680Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,80 ct.No longer availableDim. 3,10 gEstimate: € 400 / 500 -
#476Een handgeknoopt wollen Morikarpetje.
#53Twee oude fotocamera’s. Kodak & Zeiss.
#159Pirelli (?)“Bloemenstilleven.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
”Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signature illisible.No longer availableDim. 79 x 49 cmEstimate: € 100 / 150