Other lots in this auction
-
#377“Havendienst Antwerpen”. Een bronzen plaquette op groen marmer. 1949.
”Service portuaire Anvers”. Une plaquette en bronze sur marbre vert.No longer availableDim. 18 x 14 cmEstimate: € 30 / 35 -
#683Een paar theekommetjes van Chinees porselein met een meerkleurig decor van een draak en een feniks. Onderaan gemerkt: Da Qing Guangxu Nian Zhi, laat XXste eeuw.
Une paire de bols à thé en porcelaine de Chine, décor polychrome de dragons et de phoenix. Marque à la base.No longer availableDim. Ø: 7,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#290Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 1,28 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 1,28 ct.No longer availableDim. 6,03 gEstimate: € 900 / 1000 -
#467Een lot van 6 boeken met betrekking tot fotografie:- “Directory of Photographers in Belgium 1839-1905”.- “Van ‘t Kipdorp tot ‘t Zuid”. E Fierlants.- “Photoblätter”.- Enz.
Un lot de six livres en relation avec la photographie:- “Directory of Photographers in Belgium 1839-1905”.- “Van ‘t Kipdorp tot ‘t Zuid”. E Fierlants.- “Photoblätter”.etc.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#437“The seven Swabians”. Een gepolychromeerd houten groep.
”The seven Swabians”. Un groupe en bois polychrome.No longer availableDim. l: 42 cmEstimate: € 40 / 50 -
#761Lot van 15 chromoboeken. ‘S Lands Glorie - 1 t.e.m. 6. Uitgeverij Fort Itegem 3 boeken betrekking tot fauna en flora van België. En 6 boeken Artis Historia met verschillende onderwerpen.
Un lot de 15 albums Chromos. ‘S Lands Glorie - 1 à 6. Edition Fort Itegem, 3 livres en relation avec la faune et flore de la Belgique. et 6 livres Artis Historia, sujets différents.No longer availableEstimate: € 70 / 100 -
#414Een luchter met kristallen bloempjes.
Un lustre à fleurs en cristal.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#348Een groepje en twee danseresjes van polychroom porselein.
Un groupe et deux danseuses en porcelaine polychrome.No longer availableDim. h: 15 & 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#171“Edeldames”. Een lot van drie handgeschilderde miniaturen op ivoor in met ivoor belegde lijstjes.
”Dames nobles”. Un lot de trois petites miniatures sur ivoire et cadres en ivoire.No longer availableDim. 14 x 12 cm (lijstje)Estimate: € 280 / 340 -
#516Een roodgelakt buffetkastje met twee laden en twee deuren, versierd met Chinese decors.
Un petit buffet laqué rouge à deux tiroirs et deux portes, décoration de scènes chinoises.No longer availableDim. 95 x 110 cmEstimate: € 50 / 60 -
#107Karl LagerfeldEen zwartlederen tasje met rode voering. Met stofhoes.
Un petit sac à main en cuir noir. Avec sac anti-poussières.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 100 / 150 -
#615Een zilveren ring bezet met een granaat van ± 0,50 ct.
Bague en argent sertie d’un grenat de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 2,19 gEstimate: € 50 / 100

