#524
#195
Een lot van 2 houten antieke éénpersoonsbedden met originele patina en met beschildering. (AID2327)
A lot of 2 wooden antique single beds with original patina. (AID2327)No longer availableDim. 121 x 205 x 109 cmEstimate: € 250/350 -
#291
Een 18de eeuwse koperen bedverwarmer met steel.
An 18th century copper bed warmer with handle.No longer availableDim. L: 115 cmEstimate: € 100/140 -
#493
Een vintage tafellamp van glas in blauw, paars en zwart. (AID5267).
#343
Een Frans “Loto” spel in origineel houten kist met handleiding.
#309Murano
Een lot van drie clowns met diverse kleuren in de massa.
#118A Moreau
#574
Een groot formaat spiegel met houten omkadering en kroonsculptuur bovenaan.
#173Mia MoreauxPeriod: °1950
“Abstract.” Sculptuur van verguld brons. Gesigneerd. Genummerd 7/8.
"Abstract." Gilded bronze sculpture. Signed. Numbered 7/8.No longer availableDim. h 17 cmEstimate: € 300/400 -
#290
#424Jules ChaponPeriod: 1914 - 2007
“Abstracte compositie”. Mixed media op papier. Bovenaan gesigneerd “Chapon ‘88”.
#34
Een mapje met diverse, architecturale tekeningen op papier.
A folder with various architectural drawings on paper.No longer availableDim. A 4Estimate: € 40/60