#247“L’Accolade” Bronzen beeld met twee paarden. Naar PJ Mene.
“L'Accolade” Bronze sculpture with two horses. AFter PJ Mene.No longer availableDim. h 33 cmEstimate: € 200 / 260 -
#34172 Amsterdamse huisjes van blauw en wit aardewerk uitgegeven door BOLS-HENKES voor KLM. Grotendeels verzegeld met waszegel.
72 Amsterdam houses of blue and white earthenware issued by BOLS-HENKES for KLM. Most of them sealed with wax seal.No longer availableDim. h: +- 12 cmEstimate: € 300 / 400
#425Een set van 2 Japanse draagkoffers voor voedsel .
#189Julien Severin, “Mariabeeldjes in Sint-Andries (40/100), in de Rozengang (17/100) en op Sint-Niklaasplaats (49/10)”, drie etsen. Evenals zes oude gravures met Castellum de Hoboken, Praetorium de Borsbeke, de Boom, de Berchem, Beerschot en Sint-Bernards. XVIIIde eeuw.
Julien Severin, “Mariabeeldjes in Sint-Andries (40/100), in de Rozengang (17/100) en op Sint-Niklaasplaats (49/10)”, three etchings. As well as six old engravings with Castellum de Hoboken, Praetorium de Borsbeke, de Boom, de Berchem, Beerschot en Sint-Bernards. XVIIIth centuryNo longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#356Een houten set van 3 uitschuifbare bijzettafeltjes.
A nest of tables, 3 pieces.No longer availableDim. 66 x 54 x 35cmEstimate: € 80 / 120 -
#534Een sac-à-perles luchter van koper en kristal met externe lampen.
Sac à perles chandelier. Copper and crystal with extern lamps.No longer availableDim. H: 75 cmEstimate: € 120 / 200 -
#267KarlsbaderEen lot van twee aardewerken schalen en een bonbonnière (schilfer aan het deksel) gedecoreerd met romantische taferelen.
A lot of two earthenware bowls and a bonbonniere (flake on the lid) decorated with romantic scenes.No longer availableDim. Ø 32,5 cm en 12 cmEstimate: € 35 / 40 -
#21Een lot diverse XIXde eeuwse prent- en postkaartjes.
A lot with various 19th century picture cards and postcards.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#492Paul Tuerlinckx“Stilleven met maïs.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#411Een bronzen kruis met bergkristal in het midden. Gemerkt 532.
A bronze cross with rock crystal in the middle. Marked 532.No longer availableDim. 25 x 23 cmEstimate: € 40 / 50 -
A vintage fruit bowl. "Alessie Fruit Mama". Oxidized.No longer availableDim. Ø33,5cmEstimate: € 80 / 120