#247“L’Accolade” Bronzen beeld met twee paarden. Naar PJ Mene.
“L'Accolade” Bronze sculpture with two horses. AFter PJ Mene.No longer availableDim. h 33 cmEstimate: € 200 / 260 -
#34172 Amsterdamse huisjes van blauw en wit aardewerk uitgegeven door BOLS-HENKES voor KLM. Grotendeels verzegeld met waszegel.
72 Amsterdam houses of blue and white earthenware issued by BOLS-HENKES for KLM. Most of them sealed with wax seal.No longer availableDim. h: +- 12 cmEstimate: € 300 / 400
#443DelftEen vroeg Delftse vaas met fijn schilderwerk en pagode. Onderaan gemerkt, oude collectie. Deksel manco. Begin 18e eeuw.
An early Delft vase with fine painting and pagoda. Marked at the bottom, old collection. Lid missing. Early 18th century.No longer availableDim. 28cmEstimate: € 100 / 125 -
#59Albert Beeldens“Bloemenstilleven in bloempot.” Olieverf op paneel. Gesigneerd. Gedateerd 1936.
#493Een luchter van koper en kristal.
A chandelier of copper and crystal.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#669Een staande lamp met getorste eiken voet en een melkglas kelk.
#651Een Art-Deco vaas in aardewerk onderaan gemerkt .
#236Een rijkelijk gesculpteerde groene zitbank met gevlochten rug. Met gehoefde voluutpoten. XIXde eeuw.
A richly carved coach with wicker back. Carved legs ending in hoofs.No longer availableDim. 222 x 90 x 80 cmEstimate: € 400 / 600 -
#171Een polychroom houten gesculpteerd hobbelpaard.
#89William Raymond DommersenPeriod: 1850 - 1927“Straatzicht te Breda.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#333Een set van 2 Murano vazen uit de jaren 60 in 2 kleuren waarvan 1 met schade aan de voet .
A set of 2 Murano vases from the 1960s in 2 colours, 1 of which has damage to the foot.No longer availableDim. h 35 cmEstimate: € 50 / 80 -
#674Een paar houten bijzettafeltjes met rond tafelblad en vlechtwerk onderaan, waarvan 1 met deukschade in het vlechtwerk.
A pair of wooden side tables with round tops and wicker underneath, some damage at the wicker of one.No longer availableDim. 60 x Ø50cmEstimate: € 50 / 70 -
#673Een modernistische doorzichtige vaas van Val Saint Lambert uit de jaren 60 van de vorige eeuw .
1960s modernist clear vase by Val Saint Lambert.No longer availableDim. h 28 cmEstimate: € 40 / 50 -
#403Een grote Chinese porseleinen dekselvaas. Famille rose decor.
A large Chinese porcelain lidded vase. Family rose decor.No longer availableDim. h: 37,5 cmEstimate: € 50 / 80