#71Een officiersstokje van het South Lancastershire Regiment in Egypte.
#98“Deisis”. Messingen reistriptiek.
#759Vijf kruidenpotjes van meerkleurig Duits steengoed.
#611Een modern bronzen beeld naar voorbeeld uit het kubisme.
#116Een eikenhouten koffer met gesculpteerde cassettes in het front, versierd met ingelegde vogels. Omstreeks 1800.
Un tronc en chêne avec cassettes sculptées à l'avant, décoré d'oiseaux incrustés. Vers 1800.No longer availableDim. b: 152 cmEstimate: € 120 / 200 -
#78“Drie Kerkvaders”. Messingen reisicoon met blauw email.
Carpette mécanique en laine à décor de cavaliers.No longer availableDim. 190 x 140 cmEstimate: € 30 / 35 -
#399Een notenhouten salontafeltje met glazen blad.
#739“Winters hoevezicht”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur.
“Ferme en hiver”. Huile sur panneau. Sans signature.No longer availableDim. 27 x 39 cmEstimate: € 60 / 100 -
#397Een drinkende clown van meerkleurig Italiaans aardewerk. Onderaan gemerkt.
Clown buvant en faïence italienne polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 40 / 60 -
#775Twee kleine handgeknoopte wollen karpetjes.