#265Een houten marqueterie buikkastje met marmeren blad en 3 laden.
#529Fred BervoetsPeriod: °1942“Compositie”. Kleurenlitho. Gesigneerd en genummerd 2/50 buiten de plaat.
#30Een 14 kt geelgouden broche bezet met fijne pareltjes.
#538Een Chinees porseleinen balustervaas met blauw-wit floraal decor.
#146Een imposante massief eiken Régence kast met 4 deuren en 2 laden. XVIIIde eeuw.
#446Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
#392Boy Haerden“Naakte wezens”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Glas rechtsonder beschadigd.
"Naked beings." A painting, mixed media on paper. Shows slight water damage, frame with broken glass.No longer availableDim. 51 x 65cmEstimate: € 40 / 60 -
#243RavensteinEen messenset met porseleinen heften en houder. Floraal decor. Onderaan gemerkt. Lemetten gemerkt Stahl Bronce.
A knife set with porcelain handles and holder. Floral decoration. Marked at the bottom. Blades marked Stahl Bronce.No longer availableDim. 31cmEstimate: € 60 / 100 -
#9“Antwerps Straattafereel”. Een schilderij, olieverf op paneel.
"Street scene". A painting, oil on panel.No longer availableDim. 19 x 9cmEstimate: € 25 / 50 -
#697Een lot van 8 vintage handgeblazen veelkleurig glazen presse-papier bollen.
#319Een Regina Darla Gouda vaas, ontwerp door Steef Boers, modelnr 438.
A Regina Darla Gouda vase, designed by Steef Boers, model number 438.No longer availableDim. h 27 x Ø 17 cmEstimate: € 30 / 50