#645Een ladenkast met 2 laden in marqueterie.
#459Jan CobbaertPeriod: 1909-1995“Abstract figuur”. Een litho op papier, onderaan gesigneerd.
#248“Het oestereetstertje”. Olieverfreproductie op doek. Onderaan gesigneerd. Naar schilderij van Jan Steen.
#61Een sfeerlamp van haliet zoutgesteente.
A decorative lamp made of halite salt rock.No longer availableDim. 38cmEstimate: € 75 / 100 -
#364Een lot van vier verschillende kristalen glaasjes, we voegen er een kristallen karafje aan toe, blauw in de massa.
A lot of four different crystal glasses, we add a crystal decanter, blue in the mass.No longer availableDim. h +- 15 cmEstimate: € 30 / 35 -
#43Een lot van 3 grote kerkkandelaars, waarvan 1 verzilverd met monogram en 2 andere in messing gesteund op leeuw-en klauwpoten.
#145Een bronzen luchter, versierd met kristallen pendeloques.
#47Een paar porseleinen lampenvoeten in de vorm van twee Chinese-stijl vazen. Gemerkt Porcelaine de Paris.
A pair of porcelain lamp bases in the shape of two Chinese-style vases. Marked Porcelaine de Paris.No longer availableDim. h 43 cmEstimate: € 70 / 90 -
#628RavensteinEen aardewerken koffiekan met floraal decor. Onderaan gemerkt.
A pottery coffee pot with floral decor. Marked on the bottom.No longer availableDim. 27cmEstimate: € 60 / 90 -
#92Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983‘Hoevezicht’, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd.
#444Wilbert Doorakkers“Blauwtje Lopen”. Een schilderij, olieverf op doek. Achteraan gesigneerd en gedateerd ‘91.
#73Moreau“Amor op pad.” Zamak op houten sokkel, draagt handtekening.
"Amor on the move." Zamak on wooden pedestal, bears signature.No longer availableDim. h 47 cmEstimate: € 80 / 120