#689Een rijkelijk gebeeldhouwd notenhouten buffetje met een klapblad bovenaan, twee deuren versierd met heraldische leeuwen, waarachter één verborgen lade. Kariathiden op de stijlen en versierde zijden. Einde XIXde eeuw.
A richly carved walnut sideboard with a hinged top, two doors adorned with heraldic lions, behind which is a hidden drawer. Caryatids on the columns and decorated sides. Late 19th century.No longer availableDim. 80 x 100 x 55 cmEstimate: € 200 / 300 -
#460Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale saffier van +- 0,50 ct. en met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
An 18 kt white gold ring set with a central sapphire of approximately 0.50 ct. and with diamonds weighing approximately 0.40 ct. together.No longer availableEstimate: € 600 / 700 -
#539Een Balinese Tanka, begin 20ste eeuw. Met afbeelding van de viering van het bereiken van nirvana.
#295Een lot van 3 paar koperen en messingen kandelaars.
Three pairs of brass and copper candlesticks.No longer availableDim. h 66, 43, 22 cmEstimate: € 60 / 80 -
#431Een gesculpteerd houten masker. Baoule Ivoorkust.
#445Een ronde art deco tafel.
#115Een gebogen gefineerde drieladen commode met roos marmeren blad, met messingen hengsels.
A curved veneered three-drawer commode with rose marble top, featuring brass handles.No longer availableDim. 90 x 130 x 52 cmEstimate: € 160 / 220 -
#454Harry BuyckPeriod: 1928-2017“Portret van zwevende gezichten”. Een schilderij, olieverf op papier. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘87.
"Portrait of Floating Faces." A painting, oil on paper. Signed and dated '87 at the bottom.No longer availableDim. 25 x 35cmEstimate: € 100 / 200 -
#162Paul Permeke“Landschap met hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Landscape with farmhouse". Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 360 / 400 -
#203Een bronzen beeldje van een man met cimbalen, naar de klassieke oudheid.
A bronze sculpture of a man with cymbals, inspired by classical antiquity.No longer availableDim. H. 29 cmEstimate: € 220 / 240