#662Een vierkante massief eiken salontafel.
#136Een eikenhouten kleerkast, 2 deurs met gesculpteerde lijnen en 2 laden onderaan.
#690Roskopf PatentEen zakhorloge. Kleine schade aan de wijzerplaat.
A pocket watch. Small damage to the dial.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#89“Landschap met molen”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Landscape with windmill". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 30 x 40cmEstimate: € 100 / 150 -
#11Een glaspasta lampje met landschapdecor.
#497-Een paar Chinese gemberpotten van blauw en wit porselein.
#446Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
#108Een putto van gepolychroomeerd metaal.
A polychrome metal putto sculpture.No longer availableDim. 80cmEstimate: € 150 / 250 -
#578Een zeskantige lantaarn met gebogen glas.
#596Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
A hand-knotted Persian carpet.No longer availableDim. 165 x 95cmEstimate: € 40 / 60 -
#525Een moderne glazen vitrine met aluminium frame. Vier schabben.
#124‘Hooiwagen op het veld’, olieverf op paneel, draagt handtekening en gedateerd 1889.
"Haywagon in the Field", oil on panel, bears a signature and is dated 1889.No longer availableDim. h 24 x b 37 cmEstimate: € 100 / 150