#660Een 18 K geelgouden ring bezet met een malachiet cabochon.
An 18 carat yellow gold ring set with a malachite cabochon.No longer availableDim. 9,45 gEstimate: € 350 / 400 -
#3692 prenten met een oudere Japanse dame, woodblock print.
#39Alfred OstPeriod: 1884 - 1945‘Belgische vluchtelingen’, een lithografie van Alfred Ost, gedateerd 1.5.XVII.
"Belgian Refugees," a lithograph by Alfred Ost, dated 1.5.XVII.No longer availableDim. 26 x 17 cmEstimate: € 60 / 80 -
#637Vitorio SabadinEen lot van 3 musicerende clowns in meerkleurig- en verguld porselein. Vitorio Sabadin, Italy.
A set of 3 music-playing clowns in multicolored and gilded porcelain. Vitorio Sabadin, Italy.No longer availableDim. h 45 cmEstimate: € 60 / 80 -
#191“De overwinnaar”. Een bronzen beeld op een sokkel van twee soorten marmer.
#257Een houten polychroom schommelpaard uit het midden van de vorige eeuw.
A wooden polychrome rocking horse from the middle of the previous century.No longer availableDim. h 78 x l 80 cmEstimate: € 60 / 80 -
#382R. De Bock“Portret van Bart De Wever.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#537Een kleine gesculpteerde buste van brons, mogelijk afbeelding van Agrippina.
#448Bronzen zittende Boeddha. Thailand.
Bronze seated Buddha. Thailand.No longer availableDim. H.22 cmEstimate: € 100 / 120 -
#281Een lot van 10 postzegelalbums uit diverse landen.
A lot of 10 stamp albums from various countries.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#178Val Saint-LambertEen grote vaas “Uruguay” van geslepen kristal, in de massa cranberryrood gekleurd. Onderaan gemerkt.
#418Catherine Dossogne“Omwikkelde Dame.” Terracotta. Gedateerd 2011. Gesigneerd in potlood.
"Wrapped Lady." Terracotta. Dated 2011. Signed in pencil.No longer availableDim. h 40 cmEstimate: € 60 / 80