#630
Een 14 K geelgouden ring bezet met een half edelsteen.
A 14K yellow gold ring set with a semi-precious stone.No longer availableDim. bruto: 10,77 gEstimate: € 200/250 -
#392R. Anthonissen
“Dansend koppel.” Olieverf op papier. Gesigneerd. Gedateerd 2010.
#22J. Cornélis
“Koedoe” en “Polospeler”. Twee houtskooltekeningen. Gesigneerd.
"Kudu" and "Polo Player". Two charcoal drawings. Signed.No longer availableDim. cmEstimate: € 25/30 -
#258
‘Pater met hond.’ Biscuit beeldje. Gemerkt 22 L&M.
#9
‘Hoevezicht’, olieverf op paneel, getekend L. Segers.
#508
Een bronzen beeld van een meisje op een vis.
A bronze statue of a girl on a fish.No longer availableDim. H. 25 cmEstimate: € 360/400 -
#125
#698
Een lot van 3 vintage Murano clowns met diverse kleuren in de massa.
#498
Een bronzen Pierrot met poedel.
#494
Een bronzen sierjardinière, gedragen door een vrouwenfiguur.
#473
Een Oud-Romeins terracotta olielamp met gesculpteerde arendskop.
#99Herman Van Den Berghe
‘Vaargeul te Oostende’, olieverf op doek, gesigneerd Herman V. D. Berghe.
"Shipping Lane in Ostend", oil on canvas, signed Herman V. D. Berghe.No longer availableDim. 39 x 74 cmEstimate: € 120/180