Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Sport trainer”. Oud speelgoed in de originele doos.

“Sport trainer”. Oud speelgoed in de originele doos.

”Sport trainer”. Ancien jouet dans emballage d’origine.
SKU: 1012190027.
Category: Speelgoed.
Auction day: 10 December 2019 19:00
Catalogue #27
Estimate: € 30 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #512

    “Spelen op het strand”. Olieverf op paneel.

    ”Jouer sur la plage”. Huile sur panneau.
    No longer available
    Dim. 22 x 22 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #457

    Een zeeschelp van meerkleurig Muranoglas.

    Une coquille en verre Murano.
    No longer available
    Dim. l: 28 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #438

    Een paar gedreven roodkoperen kandelaars in Adamstijl. Vroeg XIXe eeuw.

    Une paire de candélabres en cuivre repoussé rouge, style Adam. Début XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #791

    Een spiegel met verguld houten en plaasteren lijst.

    Miroir en cadre doré en bois et plâtre.
    No longer available
    Dim. 112 x 83 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #531

    Een paraplubak van Chinees porselein, versierd met een meerkleurig Cantondecor.

    Un bac à parapluies en porcelaine de Chine, décoration Canton polychrome.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #740

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,15 ct. en een diamant in princess cut van ± 0,50 ct.

    Une bague en or blanc 18 ct. sertie de brillants ayant un poids total de +- 0,15 ct. et un diamant taille princesse ayant un poids total de 0,50 ct.
    No longer available
    Dim. 5,40 g
    Estimate: € 700 / 800
  • #352
    Romain Malfliet
    Period: 1910 - 2006

    “Kathedraal - Brabo - Antwerpen”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 55/100 buiten de plaat.

    ”Cathédrale - Brabo - Anvers”. Une eau-forte. Signée et numérotée 55/100 hors planche.
    No longer available
    Dim. 49 x 37 cm
    Estimate: € 55 / 65
  • #242
    Simonne Beardswood

    “Jachtstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘64.

    ”Nature morte, la chasse”. Huile sur toile. Signée et datée ‘64.
    No longer available
    Dim. 73 x 89 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #538

    Een kom van blauw en wit Chinees porselein met een decor van bloemen en een vogel in het plat.

    Un bol en porcelaine de Chine bleue et blanche, décor de fleurs.
    No longer available
    Dim. Ø: 22 cm
    Estimate: € 85 / 100
  • #755

    Een 14 karaats geel gouden art deco ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,22 ct. gezet in zilver en saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 0,22 ct.

    Bague art déco en or jaune 18 ct sertie de diamants de tailles ancienne ayant un poids total de ± 0,22 ct sertis en argent et des saphirs ayant un poids total de ± 0,22 ct.
    No longer available
    Dim. 3,42 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #34
    Pellegrino da Colle

    “Binnenbrengen van het vee”. Een Italiaanse gravure. Venetië, 1750.

    ”Rassemblage du bétail”. Une gravure italienne. Venise, 1750.
    No longer available
    Dim. 45 x 35 cm
    Estimate: € 55 / 65
  • #696

    Een rond tafeltje in art decostijl met notenhoutfineer.

    Une petite table ronde en bois de placage style Art Déco.
    No longer available
    Dim. Ø: 60 cm
    Estimate: € 200 / 240
View all auction items ›

Veiling 10 & 11 December 2019

10 December 2019 19:00
11 December 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 10 December 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More