#211Cronier à ParisEen verguld bronzen Lodewijk XVI cartelklok, versierd met een vasque en guirlandes.
Une pendule murale en bronze doré, de style Louis XVI à décor d’une vasque et de guirlandes.No longer availableDim. l: 73 cmEstimate: € 1800 / 2200 -
#448Een rood metalen kinderpedaalwagen.
#276Een sobere gefineerde rechthoekige eettafel. Verlengbaar.
Une table dînatoire rectangulaire en bois de placage sobre. A rallonges.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#463“Japanese detail”. Sadao Hibi. Ed. Thames & Hudson. Londen, 1989.
”Détail japonais”. Sadao Hibi. Ed. Thames & Hudson. Londres, 1989.No longer availableEstimate: € 22 / 26 -
#796Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt.
#552“Elegante jonge dame”. Olieverf op doek.
”Jeune femme élégante”. Huile sur toile.No longer availableDim. 100 x 50 cmEstimate: € 300 / 500 -
#299Val St. LambertEen vaas van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.
#775Een eikenhouten staande klok met handbeschilderde wijzerplaat.
#109J.C. Canjels“Oud Maastricht.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vieux Maastricht”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 58 x 49 cmEstimate: € 100 / 160 -
#497Een paar bronzen kandelaars in de vorm van palmbomen.
Un lot de cristal et verre varié, comprenant des sonnettes, vases, cendriers, etc...No longer availableDim. h: 3-26 cmEstimate: € 40 / 50