Other lots by Malfliet
-
#339Romain Malfliet
“Pomp Vlaaikensganck” & “Begijnhof te Antwerpen”. 2 etsen. Gesigneerd en resp. genummerd 39/100 & 72/100 buiten de plaat.
“Pompe Vlaaikensganck” et “Baguinage à Anvers”. Deux eaux fortes. Signées et numérotées respectivement 39/100 et 72/100 hors planche.No longer availableDim. 23 x 14 & 32 x 21 cmEstimate: € 60 / 100
Similar lots by type
-
#119Roger Hebbelinck
“Winters hoevezicht”. Een lithografie naar een werk van Valerius de Saedeleer. Gesigneerd en genummerd 5/350 buiten de plaat.
“Vue de ferme en hiver”. Lithographie d’un oeuvre de Valerius de Saedeleer. Signée et numérotée 5/350 hors planche.No longer availableDim. 48 x 64 cmEstimate: € 80 / 120 -
#92Roger Hebbelinck
“Stadszicht te Brugge” & “St. Andrieskerk te Antwerpen”. Twee lithografieën. Gesigneerd en resp. genummerd 106/300 & 137/350 buiten de plaat.
“Vue de Bruges”. et “Eglise St-André à Anvers”. Deux lithos. Signées et respectivement numérotées 106/300 et 137/350 hors planche.No longer availableDim. 24 x 19 & 42 x 32 cmEstimate: € 40 / 50 -
#174Alecos (Alexandre) Fassianos
Een paar kleurengravures met naakte koppels. Gesigneerd en genummerd 24 & 34/50 buiten de plaat. Aangekocht bij Galerie ‘La Hune’ te Parijs.
Paire de gravures en couleurs aux couples nus. Signées et numérotées 24 et 34/50 hors planche. Achetées chez Galerie “La Hune” à Paris.No longer availableDim. 49 x 39 cmEstimate: € 180 / 240 -
#74
Een lot van drie werken, waaronder Linnig, een aquarel van Carpentier en een Stadszicht.
Lot comprenant une gravure de Linnig, une aquarelle par Carpentier et une vue de ville.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#562Louis IcartPeriod: 1888-1950
“Meisjes met hinde”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
“Filles et biche”. Lithographie. Signée hors planche.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#369Gaillard
“Straatmuzikant”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Musicien de rue”. Eau forte. Signée hors planche.No longer availableDim. 20 x 15 cmEstimate: € 20 / 30 -
#639Armand ApolPeriod: 1879 - 1950
“Sneeuwlandschap”. Een kleurengravure naar een werk van Frans Coppens. Gesigneerd en genummerd 176/250 buiten de plaat.
“Paysage de neige”. Gravure en couleurs d’après un oeuvre de Frans Coppens. Signée et numérotée 176/250 hors planche.No longer availableDim. 47,5 x 56 cmEstimate: € 100 / 160
Other lots in this auction
-
#477
Een gesculpteerd houten masker. Afrikaans werk.
Masque en bois sculpté. Travail africain.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 40 / 60 -
#231
Een zilveren ijsbestek, bestaande uit twaalf ijslepeltjes en een serveerlepel met vermeil. 800‰, Duitse keuren.
Couvert à glace en argent comprenant douze cuillères et une cuillère de service vermeillée. 800‰. Poinçons allemands.No longer availableDim. 285 gEstimate: € 200 / 250 -
#361
Een paar verzilverd metalen kandelaars.
Paire de candélabres en métal argenté.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#253
Een Friese stoeltjesklok. XIXde eeuw. In werkende staat.
Pendule murale frisonne de type stoeltjesklok. XIXe siècle. En état de marche.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#740
“Landschap met vijver”. Olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd.
“Paysage à l’étang”. Huile sur panneau. Illisiblement signé.No longer availableDim. 18 x 22 cmEstimate: € 80 / 100 -
#587
Een paar kindjes van wit en meerkleurig porselein. Chinees werk.
Paire de petits enfants en porcelaine polychrome. Travail chinois.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 360 / 400 -
#392
Een lot van 26 glazen lampenkappen in diverse soorten en vormen.
Lot de 26 abat-jour divers en verre.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#593
Een achtdelige Chinese pagode van blauw en wit porselein, versierd met dieren in het decor.
Pagode chinois en huit parties de porcelaine bleue et blanche décoré d’animaux.No longer availableDim. h: 120 cmEstimate: € 650 / 750 -
#552Antoine Ceysens
“Bloemenmarkt te Hasselt”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Marché aux fleurs à Hasselt”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 58 x 39 cmEstimate: € 80 / 120 -
#629
Een Chinees schip van gesculpteerd jade in de vorm van een draak op een sokkel van gesculpteerd hardhout.
Bateau chinois en jade sculpté en forme de dragon sur socle en bois dur sculpté.No longer availableDim. l: 52 cmEstimate: € 100 / 160 -
Goebel
Een paar balustervaasjes van meerkleurig cloisonné op geel koper met een decor van bloemen en vogels.
No longer availableDim. h: 26 cm -
#46
Een luchter van meerkleurig Gouda-aardewerk met twee maal zes koperen lichtpunten
Lustre en faïence de Gouda polychrome. Deux fois six lumières.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 60 / 100