Other lots by Malfliet
-
#339Romain Malfliet
“Pomp Vlaaikensganck” & “Begijnhof te Antwerpen”. 2 etsen. Gesigneerd en resp. genummerd 39/100 & 72/100 buiten de plaat.
“Pompe Vlaaikensganck” et “Baguinage à Anvers”. Deux eaux fortes. Signées et numérotées respectivement 39/100 et 72/100 hors planche.No longer availableDim. 23 x 14 & 32 x 21 cmEstimate: € 60/100
Similar lots by type
-
#174Alecos (Alexandre) Fassianos
Een paar kleurengravures met naakte koppels. Gesigneerd en genummerd 24 & 34/50 buiten de plaat. Aangekocht bij Galerie ‘La Hune’ te Parijs.
Paire de gravures en couleurs aux couples nus. Signées et numérotées 24 et 34/50 hors planche. Achetées chez Galerie “La Hune” à Paris.No longer availableDim. 49 x 39 cmEstimate: € 180/240 -
#74
Een lot van drie werken, waaronder Linnig, een aquarel van Carpentier en een Stadszicht.
Lot comprenant une gravure de Linnig, une aquarelle par Carpentier et une vue de ville.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#639Armand ApolPeriod: 1879 - 1950
“Sneeuwlandschap”. Een kleurengravure naar een werk van Frans Coppens. Gesigneerd en genummerd 176/250 buiten de plaat.
“Paysage de neige”. Gravure en couleurs d’après un oeuvre de Frans Coppens. Signée et numérotée 176/250 hors planche.No longer availableDim. 47,5 x 56 cmEstimate: € 100/160 -
#92Roger Hebbelinck
“Stadszicht te Brugge” & “St. Andrieskerk te Antwerpen”. Twee lithografieën. Gesigneerd en resp. genummerd 106/300 & 137/350 buiten de plaat.
“Vue de Bruges”. et “Eglise St-André à Anvers”. Deux lithos. Signées et respectivement numérotées 106/300 et 137/350 hors planche.No longer availableDim. 24 x 19 & 42 x 32 cmEstimate: € 40/50 -
#369Gaillard
“Straatmuzikant”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Musicien de rue”. Eau forte. Signée hors planche.No longer availableDim. 20 x 15 cmEstimate: € 20/30 -
#562Louis IcartPeriod: 1888-1950
“Meisjes met hinde”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
“Filles et biche”. Lithographie. Signée hors planche.No longer availableEstimate: € 300/400 -
#119Roger Hebbelinck
“Winters hoevezicht”. Een lithografie naar een werk van Valerius de Saedeleer. Gesigneerd en genummerd 5/350 buiten de plaat.
“Vue de ferme en hiver”. Lithographie d’un oeuvre de Valerius de Saedeleer. Signée et numérotée 5/350 hors planche.No longer availableDim. 48 x 64 cmEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#623
“Moeder met kinderen”. Een beeld van donkergepatineerd brons.
“Mère et enfants”. Statuette en bronze à patine brune.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 240/300 -
#747Rhodargo
Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal op bijbehorend dienblad, waarbij het melkkannetje binnenin verguld.
Garniture à café et à thé en métal argenté sur le plateau assorti. Intérieur du pot à lait doré.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#6
Een paar handgeknoopte Perzische karpetten. Slijtage.
Paire de carpettes persanes en laine. Nouées main. Usures.No longer availableDim. 246 x 126 & 180 x 146 cmEstimate: € 80/120 -
#298
“Dansende muzen”. Een paar beeldjes van zamak. Kleine beschadigingen. Omstreeks 1900.
“Muses dansantes”. Paire de statuettes en régule. Petits dégâts. Vers 1900.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 80/120 -
#564Léonor Fini
“Tweeling”. Litho. Gesigneerd en E.A. buiten de plaat.
“Jumeaux”. Litho. Signée et E.A. hors planche.No longer availableDim. 62 x 45 cmEstimate: € 60/100 -
#463
Een Boeddha en een wijze van gesculpteerd jade.
Bouddha et un sage en jade sculpté.No longer availableDim. h: 19 & 18 cmEstimate: € 120/200 -
#303
Een lot van vijf verschillende beelden van zamak.
Lot de cinq statuettes en régule.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#3
Twee houten koffers, waarvan de grootste met twee laden binnenin.
Deux anciens coffrets dont le plus grand ouvre à deux tiroirs.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#447
Een paar verschillende watervaasjes van wit porselein met een meerkleurig decor van resp. een vogel bij bloemen en een geisha. We voegen er een capicine kommetje met een decor van pioenen op bruine fond aan toe.
Deux différents vases en porcelaine blanche à décor polychrome d’un oiseau sur des fleurs respectivement d’une geisha. Nous ajoutons un petit bol capucine à décor de pivoines en cartouche.No longer availableEstimate: € 60/70 -
#409
Een bronzen jardinière, versierd met damesbustes- en hoofden en bloemen. Tijdperk Art nouveau.
Jardinière en bronze décorée de bustes et têtes de femme et de fleurs. Epoque art nouveau.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#214Eric KengenPeriod: °1952
“Bacchus”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd. Galerie du Prévôt, Paris.
“Bacchus”. Technique mixte sur papier. Signée. Provenance Galerie du Prévot, Paris.No longer availableDim. 84 x 84 cmEstimate: € 500/700 -
#143
(Afrikaanse cultuur, 8 boeken, zeer goede staat). Arthaud 1991. “Rois d’Afrique” (hardcover, dustjacket). Wiliam Collins Sons & Co Ltd 1985. Angela Fisher. “Africa Adorned” (hardcover, dustjacket). Rizzoli 1986. Margaret Courtney-Clarke. “Ndebele” (hardcover, dustjacket, Engels). Elm Tree Books 1986. Tepilit Ole Saitoti, Carol Beckwith. “Maasai” (hardcover, dustjacket, Engels). Somogy/Musée d’Art Juif Marocain Bruxelles 2002. “Juifs du Maroc. Fastes et facettes” (softcover). Harvill Press 1983. (..)
(culture africaine, 8 livres, très bon état). Arthaud 1991. “Rois d’Afrique” (hardcover, jaquette). Wiliam Collins Sons & Co Ltd 1985. Angela Fisher. “Africa Adorned” (hardcover, jaquette). Rizzoli 1986. Margaret Courtney-Clarke. “Ndebele” (hardcover, jaquette, anglais). Elm Tree Books 1986. Tepilit Ole Saitoti, Carol Beckwith. “Maasai” (hardcover, jaquette, anglais). Somogy/Musée d’Art Juif Marocain Bruxelles 2002. “Juifs du Maroc. Fastes et facettes” (softcover). Harvill Press 1983. Mohamed Am(..)No longer availableEstimate: € 200/300