Similar lots by type
-
#370MexicoEen halssnoer met bijpassende armband in de vorm van een hand van 925 ‰ zilver.
Collier et bracelet assorti en forme d’une main. Argent 925‰.No longer availableDim. 175,95 gEstimate: € 150 / 250 -
#405Een servies van monochroom wit en verguld porselein voor twaalf personen. Eén kopje gerestaureerd.
Service en porcelaine monochrome blanche pour douze personnes. Une tasse restaurée.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#380Een halssnoer van bloedkoraal.
Collier en corail rouge.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#310Peru IlariaEen slavenarmband met bijpassende ring van 925 ‰ zilver met bladvormige versiering, in originele doos.
Bracelet d’esclave et bague assortie en argent 925‰ décorés de feuilles. Dans la boîte d’origine.No longer availableDim. 66,86 gEstimate: € 100 / 150 -
#736ShirazEen Perzisch tapijt van wol. Handgeknoopt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 230 x 155 cmEstimate: € 80 / 120 -
#426HamadanPerzisch karpet van wol. Handgeknoopt.
Carpette persane en laine. Nouée main.No longer availableDim. 185 x 115 cmEstimate: € 80 / 120 -
#598“Kubistisch personage”. Lichtblauw geschilderd hout. Draagt een monogram.
“Personnage cubiste”. Sculpture en bois peint bleu clair. Porte un monogramme.No longer availableDim. H 54,5 cmEstimate: € 250 / 350 -
#455Een paar hoornvazen van Brussels porselein onder stolpen. De voetstukken versierd met inlegwerk, maar licht beschadigd.
Paire de cornets en porcelaine de Bruxelles sous globes en verre. Les socles décorées d’incrustations, mais aux légers dégâts.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#335EcuadorTwee verschillende kleuren hangers van geslepen spondylus schelpen met zilveren afwerking.
Deux pendentifs différents en coquille spondylus aux détails en argent.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#812Een schildersezel. We voegen er een veldezel aan toe.
Chevalet ancien. On y joint un petit chevalet de pleine air.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#285Peru IlariaEen drie rijen parelhalssnoer van 925 ‰ zilver in originele doos.
Collier à trois rangées de perles en argent 925‰. Dans la boîte d’origine.No longer availableDim. 120,90 gEstimate: € 150 / 250 -
#415Een glasservies van geslepen kristal, bestaande uit veertien wijnglazen, tien champagnecoupes, zeven aperitiefglazen, twee borrelglaasjes, twee waterglazen en een kaasstolp.
Service à verres en cristal taillé comprenant quatorze verres à vin, dix coupes à champagne, sept verre à apéritif, deux goûtes, deux verres à eau et une cloche à fromage.No longer availableEstimate: € 60 / 120 -
#430Lot van zestien biscuit beeldjes.
Lot de seize statuettes en biscuit.No longer availableEstimate: € 30 / 35 -
#806Luchter van polychroom hout.
Lustre en bois polychrome.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#629Een Chinees schip van gesculpteerd jade in de vorm van een draak op een sokkel van gesculpteerd hardhout.
Bateau chinois en jade sculpté en forme de dragon sur socle en bois dur sculpté.No longer availableDim. l: 52 cmEstimate: € 100 / 160 -
#96Een gefineerd tafeltje met rand in accolade.
Table en bois de placage. Bord en accolade.No longer availableEstimate: € 60 / 120 -
#603Een paar porseleinen luchters en een applique.
Paire de lustres en porcelaine et une applique.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#16Een gegraveerde zilveren lepel met keuren van de maker. Moskou 1841. Andrei A. Kovalsky.
Cuillère en argent gravé aux poinçons d’orfèvre Andrei A. Kovalsky et Moscou 1841.No longer availableDim. 44 gEstimate: € 50 / 100 -
#813Een houten tekentafel met verstelbaar krukje.
Table à dessiner en bois et tabouret.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#325Een zilveren halsketting bezet met ruwe bloedkoraal.
Chaîne en argent sertie de corail rouge naturel.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#821Bureautafel met drie laden in de gordel en kalfslederen bekleding op het blad. Engelse stijl.
Table de bureau à trois tiroirs en ceinture. Tablette recouverte de vachette. Style anglais.No longer availableDim. 125 x 68 cmEstimate: € 120 / 200 -
#37510 handen van verschillende halfedelstenen.
Dix mains en pierres dures différentes.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#136HerizWollen tapijt. Handgeknoopt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 347 x 250 cmEstimate: € 200 / 240 -
#225ChinaEen nagelbeschermer gemonteerd als broche van zilver bezet met email. 19de eeuws.
Protège-ongle monté en argent et orné d’émail. Travail chinois, XIXe siècle.No longer availableDim. 12,20 gEstimate: € 100 / 150
Other lots in this auction
-
#289Jack GodderisPeriod: 1916-1971“Zuiders strand”. Olieverf op papier. Gesigneerd.
“Plage méditerranéenne”. Huile sur papier. Signé.No longer availableDim. 25 x 34 cmEstimate: € 100 / 120 -
#9“Vrouw met meeuwen”. Gipsen art deco groep, gepolychromeerd en gemerkt Arnova 312.
“Femme aux mouettes”. Groupe art déco en plâtre polychrome. Avec marque Arnova 312.No longer availableDim. H. 28,5, B. 48 cmEstimate: € 25 / 45 -
#691Een Chinese balustervaas van brons, gedecoreerd met een draak langs de hals en een voorstelling in een cartouche op de buik. Onderaan gesigneerd.
Vase balustre en bronze décoré d’un dragon sur le col et d’une scène mythique dans une réserve. Marque sous la base. Travail chinois.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#79“Het Duitsche witboek betreffende Nederland en België”. Uitgegeven te Den Haag in 1940.
“Het Duitsche witboek betreffende Nederland en België”. Ed. à La Haye en 1940.No longer availableEstimate: € 25 / 30 -
#590Grote balustervormige vaas van cloisonné op geel koper. Decor van bloemenvazen in de geest van de famille noire. Chinees werk.
Grand vase balustre en cloisonné sur cuivre jaune. Décor de vases fleuris dans l’esprit de la famille noire. Travail chinois.No longer availableDim. H. 78 cmEstimate: € 400 / 500 -
#11Een schelp met een camaieudecor, gemonteerd op een andere schelp als schemerlampje.
Coquille à décor camaïeu, montée sur une autre coquille formant lampadaire.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 40 / 50 -
#735Marie-ElisePeriod: Rupelmonde 1934“Winters landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘96. Ps. Lisette Meyers.
“Paysage d’hiver”. Huile sur toile. Signée et datée 1996. Ps. Lisette Meyers.No longer availableDim. 23 x 29 cmEstimate: € 80 / 120 -
#284Tony Van OsPeriod: 1886-1945“Vlaamse huizen”. Olieverf op board. Gesigneerd en achteraan gedateerd 1919.
“Maisons flamandes”. Huile sur carton. Signé et au verso daté 1919.No longer availableDim. 30 x 44 cmEstimate: € 400 / 500 -
#731Een groep van meerkleurig aardewerk in de vorm van een lachend personage bij een ketel. Japans werk, omstreeks 1870. Onderaan gemerkt.
Groupe en faïence polychrome représentant un personnage riant tenant un récipient géant. Travail japonais vers 1870. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#276Een eikenhouten tafel met zes stoelen met gevlochten zit en rug in Mechelse Renaissancestijl.
Table en chêne et six chaises aux sièges et dossiers cannés. Style Renaissance malinois.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#682Willy Ceysens“Compositie”. Olieverf op papier. Gesigneerd.
“Composition”. Huile sur papier. Signé.No longer availableDim. 21 x 27 cmEstimate: € 30 / 50 -
#48Een groot kelkglas van geslepen kristal in twee kleuren blauw. Vermoedelijk Bohemen.
Grande calice en cristal taillé en cristal en deux couleurs bleues. Probablement Bohème.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 20 / 30

