#88
Een tabakspot van blauw en wit aardewerk met messingen deksel. Frankrijk, XIXe eeuw.
Pot à tabac en faïence bleue et blanche à couvercle en laiton. France, XIXe siècle.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 50/80 -
#645
G. DE LOUVREX, Recueil contenant les Edits et Réglemens faits pour le Pais de Liège et Comté de Looz... Ed. Kints, Luik 1750-1752. 4 Vol. In-folio. Gemarmerd kalfsleder uit de tijd. Rode snee.
G. DE LOUVREX, Recueil contenant les Edits et Réglemens faits pour le Pais de Liège et Comté de Looz... Ed. Kints, Liège. 1750-1752. 4 Vol. In-folio. Vachette marbrée ancienne.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#410R. De Coninck
“Mensenpaar.” Een gravure, gesigneerd buiten de plaat. Gedateerd 1950.
“Couple”. Une gravure, signée hors planche. Datée 1950.No longer availableEstimate: € 15/25 -
#104
Een waaier van ivoor en lintkant. XIXde eeuw.
Un éventail en ivoire et col de dentelle. XIXième siècle.No longer availableDim. L. 29 cmEstimate: € 75/90 -
#531
Een beeld van een Chinese wijze met een staf en een bloementuil. Chinees werk, begin XXste eeuw. Op een houten sokkeltje.
Statuette d’un sage chinois avec crosse et branche fleurie. Travail chinois, début du XXe siècle. Sur socle en bois sculpté.No longer availableDim. h 26 cmEstimate: € 400/600 -
#680
#746
Cl. PRUDHOMME, Nouveau stile du Chatelet de Paris et de toutes les jurisdictions ordinaires du Royaume, Paris, 1771. In-quarto, reliure cuir brun.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#657
Jules Verne. Een reeks van 24 verhalen, uitgegeven door de bibliothèque d’éducation et de récréation te Parijs. Eind XIXe eeuw.
Jules Verne. Une série de 24 histoires, édité par la bibliothèque d’éducation et de récréation à Paris. Fin XIXième siècle.No longer availableEstimate: € 100/140 -
#142
“Stilleven”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: Linschoten.
“Nature morte”. Huile sur panneau. Porte une signature: Linschoten.No longer availableDim. 68 x 52 cmEstimate: € 120/200 -
#554Adolf Van ElstraetePeriod: Aalst 1862 - 1939
“Vieilles masures sur la Dyle”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 1/50 buiten de plaat.
“Vieilles masures sur la Dyle”. Une lithographie. Signée et numérotée 1/50 hors planche.No longer availableDim. 52 x 36 cmEstimate: € 30/50 -
#450
“Het boek van het Offer”. Met illustraties van Van Imerseel. Ed. 1938.
#299Tilman (?)
“Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vase et fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 66 x 51 cmEstimate: € 100/150