#380Twee 18 karaats geel gouden trouwringen.
#511Vier letters van gepleisterd en goudgepatineerd hout. Slijtage.
Quatre lettres en bois doré et plâtre. Usures.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#366Een handgekoopt Afghaans wollen karpet.
#80Een 18 karaats geel gouden slavenarmband met een gouden munt van 20 FF.
#580Een 18 karaats geel gouden broche bezet met een camee.
Broche en or jaune 18 ct sertie d’un camée.No longer availableDim. 13,30 gEstimate: € 200 / 300 -
#54A. Drumé“Landschap met vijver”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage et étang”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 32 x 45 cmEstimate: € 100 / 120 -
#367Val St. LambertEen paar kristallen lampenvoeten. Gemerkt.
#346Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#639Een bronzen lantaarn met Griekse motieven.
#721Een handbeschilderd porseleinen bord met surrealistische voorstelling.
Une assiette en porcelaine peint à la main, une représentation surréaliste.No longer availableDim. ø: 20 cmEstimate: € 10 / 20