Other lots in this auction
-
#733Een gebeeldhouwde houten stoel van twee gebeeldhouwde planken massief hout. De rugleuning in de vorm van een maniok stampende vrouw. Afrikaans werk.
Une chaise en bois sculpté fait à partir de deux planches en bois massif. Le dos en forme de femme qui pétrit du manioc. Travail africain.No longer availableDim. l: 120 cmEstimate: € 80 / 120 -
#204Albert SaverysPeriod: 1886 - 1964“Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 75 x 55 cmEstimate: € 1200 / 1400 -
#285Een 18 karaats licht roze gouden ring bezet met een fancy orange diamant van ± 0,20 ct. I1.
Bague en or rose clair 18 ct sertie d’un diamant “fancy orange” de ± 0,20 ct. Qualité I1.No longer availableDim. 3,58 gEstimate: € 500 / 600 -
#728Een lot van zes albums van Hergé, bestaande uit een album van Kwik en Flupke en vijf albums van Kuifje, waarbij “De zaak Zonnebloem” in eerste uitgave van 1956. Slijtage.
Un lot de six albums par Hergé, comprenant un album de Kwik et Flupke, cinq albums de Kuifje dont “De zaak Zonnebloem” en première édition, 1956.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#572Jan BurssensPeriod: 1925-2002“Compositie”. Gemengde techniek. Gesigneerd en gedateerd 1953.
”Composition”. Techniques mixtes. Signée et datée 1953.No longer availableDim. 43 x 66 cmEstimate: € 80 / 100 -
#753Een lot van twaalf verschillende porseleinen mokkatasjes met ondertasjes. Voornamelijk Tsjechisch.
Un lot de douze tasses et sous-tasses à moka. Tchèque.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#281Een lot van acht bronzen voorwerpen/ bodemvondsten.
Un lot de huit objets/trouvailles en bronze.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#520Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,25 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,25 ct.No longer availableDim. 10,93 gEstimate: € 500 / 600 -
#694Robert HerberigsEen paar composities. Olieverf op paneel. Gesigneerd op één exemplaar.
Une paire de compositions. Huile sur panneau. Signature sur une pièce.No longer availableDim. 54 x 64 & 73 x 58 cmEstimate: € 200 / 300 -
#613Een paar dekselvazen van Chinees porselein met blauw op wit decor van pioenen en vogels.
Une paire de vases à couvercle en porcelaine de Chine, décor bleu sur blanc de pivoines et d’oiseaux.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 220 / 240 -
#150Baume & Mercier GéneveEen art deco platina dameshorloge bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2 ct. rond de wijzerplaat en op de armband.
Montre de dame art déco en platine sertie de brillants ayant un poids tota de ± 2,0à ct entourant le cadran et sur le bracelet.No longer availableDim. 40,77 gEstimate: € 2500 / 3000 -
#496KazakEen handgeknoopt wollen karpet. Te reinigen.
Carpette persane en laine nouée main. A nettoyer.No longer availableDim. 207 x 154 cmEstimate: € 40 / 60

