Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Staaf - Na de oorlog”. Olieverf op schilderskarton. Gesigneerd.
Frans Smeers
Period: 1873 - 1960

“Staaf - Na de oorlog”. Olieverf op schildersboard. Gesigneerd.

”Staaf - Après la guerre”. Huile sur carton de peintre. Signé.
Dim. 52 x 44 cm
SKU: 2602190384.
Categories: Paneel, Schilderij.
Auction day: 26 February 2019 19:00
Catalogue #384
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #182
    Pierre Joseph Dierckx

    “Vader en zoon in het weefatelier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Père et fils dans un atelier de tissage”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 60 x 73 cm
    Estimate: € 420 / 480
  • #214

    “Religieuze scène”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”Scène religieuse”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 50 x 37 cm
    Estimate: € 500 / 800
  • #222
    Joseph François

    “Watermolen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Moulin à eau”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 76 x 50 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #184
    Henri Van Melle

    “Moeder met kinderen in rustiek interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd Ekeren 1906.

    ”Mère et enfants et intérieur rustique”. Huile sur toile. Signée et datée Ekeren 1906.
    No longer available
    Dim. 70 x 60 cm
    Estimate: € 1200 / 1400
  • #679

    “Mannenportret”. Olieverf op board. Zonder signatuur. Omstreeks 1900.

    ”Portrait d’homme”. Huile sur carton. Sans signature. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. 19 x 17 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #619
    Chetan

    “Gebed voor beterschap”. Olieverf opdoek. Gesigneerd. Zuid-Indisch werk.

    ”Prière pour prompt rétablissement”. Huile sur toile. Signée. Travail sud-Indien.
    No longer available
    Dim. 90 x 117 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #274
    Bernard De Bruyn

    “Kempische Hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Ferme en Campine”. Huile sur toile. Signée Bernard De Bruyn.
    No longer available
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #862
    M. Hottot

    Een lente- en een herfstlandschap. Olieverf op karton. Gesigneerd.

    Paysage de printemps et paysage d’automne. Huile sur carton. Signés.
    No longer available
    Dim. 40 x 53 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #174

    “Landschap”. Aquarel op papier. Gedateerd 1868.

    ”Paysage”. Une aquarelle. Datée 1868.
    No longer available
    Dim. 50 x65 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #232
    Walter Teunink

    “Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Vase à fleurs”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 70 x 60 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #864

    “Vijver met berken”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.

    “Etang aux bouleaux”. Huile sur toile. Signée illisiblement.
    No longer available
    Dim. 47 x 55 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #854
    Fre Steeman

    “Trekpaarden” & “Bedrijvigheid aan de kade”. Resp. Olieverf en aquarel op papier. Allebei gesigneerd.

    “Chevaux de trait” et “Travail à la rade”. Respectivement huile et aquarelle sur papier. Tout les deux signés.
    No longer available
    Dim. 20 x 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #624
    Louis Van Kuyck
    Period: 1821 - 1871

    “Scène in de stal”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Scène dans l’étable”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 30 x 35 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #754
    Georges Steel
    Period: 1923 - 2010

    “Meisjesportret”. Olieverf op schildersboard. Gesigneerd en gedateerd 1979.

    ”Portrait de fille”. Huile sur carton de peintre. Signé et daté 1979.
    No longer available
    Dim. 32 x 30 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #224
    Georges Steel

    “Paar rustende jongens”. Olieverf op doek, Gesigneerd en gedateerd 1983.

    ”Paire de garçons au repos”. Huile sur toile. Signée Georges Steel, datée 1983.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 220 / 300
  • #724
    Marcel Eneman
    Period: 1928 - 1988

    “Composities”. Board. Getekend en gedateerd ‘M. Eneman ‘70’.

    ”Composition”. Carton. Signé et daté : M. Eneman ‘70.’
    No longer available
    Dim. 32 x 42 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #759
    Van Dalen

    “Stadszicht met de Grootbrug te Mechelen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Vue sur la ville de Malines et le pont Grootbrug”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 50 x 70 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #852

    “Kerkje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Petite église”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 17 x 23 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #859
    S. Meusel

    “Jongen met hond”. Olieverf op paneel. Gemonogrameerd.

    “Garçon et son chien”. Huile sur panneau. Monogrammé.
    No longer available
    Dim. 40 x 56 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #629
    Victor Marais-Milton
    Period: 1872 - 1948

    “Lezende kardinaal”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechts onderaan.

    ”Cardinal, lecture”. Huile sur toile. Signature en bas à droite.
    No longer available
    Dim. 46 x 38
    Estimate: € 1000 / 1300
  • #689

    Een fragment van een romantisch landschap. Olieverf op paneel. XIXe eeuw.

    Un fragment d’un paysage romantique. Huile sur panneau. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. 32 x 26 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #203

    “Panoramisch landschap”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd DVH. Vlaamse School, XVIIde eeuw. Herdoekt.

    ”Paysage panoramique”. Huile sur toile. Monogramme DVH. Ecole flamande, XVIIème siècle. Retoilée.
    No longer available
    Dim. 72 x 112 cm
    Estimate: € 3000 / 4000
  • #849
    louis Belen

    “Matin. Rue du Billard - Molenbeek”. Olieverf op board.

    ”Matin. Rue du Billard - Molenbeek”. Huile sur carton.
    No longer available
    Dim. 30 x 27 ccm
    Estimate: € 60 / 100
  • #194

    “Religieuze scène”. Olieverf op doek. XVIIde eeuw. Herdoekt.

    ”Scène religieuse”. Huile sur toile. XVIIème siècle. Retoilée.
    No longer available
    Dim. 44 x 57 cm
    Estimate: € 800 / 1200

Other lots in this auction

  • #51

    Vier massieve bronzen personages. Noord-Europa.

    Quatre personnages en bronze. Europe, Nord.
    No longer available
    Dim. H. 11 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #826
    Hamadan

    Een handgeknoopte Perzische wollen loper.

    Un couloir persan en laine noué main.
    No longer available
    Dim. 230 x 123 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #815

    Een vijfdelig koffie- en theestel van porselein met een handgeschilderd bloemendecor en vergulde details. Omstreeks 1900.

    Garniture à café et à thé en porcelaine à décor de fleurs peintes à la main et au détails dorés. Vers 1900.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #435

    Twee verschillende kristallen vazen, waarbij één kleurloze met vergulde motieven en de andere van rookbruin kristal.

    Deux vases différents en cristal, un vase incolore et le deuxième en cristal brun fumé.
    No longer available
    Dim. h: 19,5 & 21 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #28
    Staffordshire

    Een doedelzakspeler van polychroom zachte pasta.

    Une statue en pâte douce représentant un joueur de cornemuse.
    No longer available
    Dim. H. 42 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #252
    Jules Jean Vialle
    Period: 1824 - 1885

    “Personages in een romantisch landschap”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd.

    ”Personnages dans un paysage romantique”. Huile sur toile marouflée. Signée.
    No longer available
    Dim. 18 x 30 cl
    Estimate: € 300 / 400
  • #865

    Een wandrekje van gebeeldhouwd hout.

    Une étagère en bois sculpté.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #604

    “Hooghstraat in Den Haag. Stadsscène”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Artsenius.

    ”Hooghstraat in Den Haag”. Scène de ville. Huile sur toile. Porte une signature: Artsenius.
    No longer available
    Dim. 16 x 12 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #835

    Een theeservies van wit, zwart en verguld porselein, bestaande uit een koffiepot, theepot, melkkannetje, suikerpot, acht kopjes en twaalf onderbordjes. We voegen er een zilveren suikertang aan toe.

    Service à thé en porcelaine noire, blanche et dorée comprenant une cafetière, une théière, un pot à lait, un sucrier, huit tasses et douze soucoupes. Nous ajoutons une pince à sucre en argent.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #49

    Een boek over Frans Van Immerseel, met opdracht en signatuur, evenals twee prentkaarten, eveneens gesigneerd.

    Un livre en relation avec Frans Van Immerseel, avec dédicace et signature, et deux cartes également signées.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 25
  • #883

    Een wijwatervaatje met kruisbeeld en een hostieschaal van messing.

    Un bénitier avec un crucifix et une coupelle à hosties en laiton.
    No longer available
    Dim. h: 32 & 10 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #177
    Davidoff

    Een ebbenhouten humidor, model Century Macassar.

    Un humidor en ébène, modèle Century Macassar.
    No longer available
    Estimate: € 250 / 350
View all auction items ›

Veiling 26 & 27 Februari 2019

De veiling is volledig - 900 loten. Eerste dag 1 - 450 - tweede dag 451 - 900! Downloads in .pdf en .xlsx verkrijgbaar op de downloads pagina.

26 February 2019 19:00
27 February 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 February 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More