Other lots in this auction
-
#666Een paar beige langgerekte struisvogellederen stoelen.
Une paire de chaises longues en cuir d’autruche beige.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#400Zero HalliburtonEen zilverkleurige aktetas van aluminium.
Malette de couleur argent en aluminium.No longer availableDim. 34 x 46 cmEstimate: € 160 / 250 -
#327Een wassen madonna en kind met volledige originele kleding, versierd met kant. In oorspronkelijke vitrine. XIXde eeuw.
Une Vierge à l’Enfant en cire avec habits d’origine et dentelle. Dans sa vitrine d’origine. XIXème siècle.No longer availableDim. H. vitrine 68 cmEstimate: € 200 / 240 -
#798Een opvouwbare schildersezel.
Un chevalet pliable.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#351Replica in hout van de Santa Maria, een van de schepen van Columbus.
Une réplique de la Santa Maria, un navire de Christophe Colomb.No longer availableDim. h: 72 cmEstimate: € 50 / 80 -
#105Een 18 karaats wit en geel gouden gegraveerde slavenarmband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Bracelet d’esclave en or gravé blanc et jaune 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 34,52Estimate: € 800 / 1000 -
#536Perzisch tapijt van wol met kruismotief. Handgeknoopt.
Un tapis persan en laine noué main, motif aux croix.No longer availableDim. 270 x 160 cmEstimate: € 100 / 150 -
#252G. Kimzeke“Zeilboten bij de steiger”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1924. Kleine perforatie.
”Voiliers au quai”. Huile sur toile. Signée et datée 1924. Petite perforation.No longer availableDim. 72 x 100 cmEstimate: € 100 / 120 -
#55Twee verschillende 18 karaats geel gouden oorbellen bezet twee diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Deux différentes boucles d’oreilles en or jaune 18 ct serties de deux diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 1,00 ct.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#756Twee handgeknoopte wollen tapijtjes.
Deux petits tapis en laine nouée main.No longer availableDim. 180 x 70 en 90 x 75 cmEstimate: € 40 / 50 -
#359Een art deco luchter met drie lichtarmen en met vier glazen coupes. Eén coupe niet origineel.
Un lustre Art Déco à trois bras et quatre coupes en verre. Une coupe n’est pas d’origine.No longer availableDim. l: 120 cmEstimate: € 80 / 120 -
#714Drie Chinese houten kaders met reproducties van houtsneden.
Trois cadres en bois de Chine, reproductions de gravures sur bois.No longer availableDim. 35 x 35 cmEstimate: € 30 / 50

