Similar lots by type
-
#602Felix De Boeck
“Moederschap”. Een Potloodtekening, gemonogrammeerd en gedateerd 25 september.
”Maternité”. Un dessin au crayon, monogrammé ‘F’ pour Felix De Boeck et daté 25 septembre.No longer availableDim. 34 x 26 cmEstimate: € 220 / 240 -
#814
“Erotische voorstelling”. Ets. Gemonogrammeerd buiten de plaat en toegeschreven aan Felicien Rops.
”Représentation érotique”. Une eau-forte. Monogramme hors planche et attribuée à Félicien Rops.No longer availableDim. 18 x 14 cmEstimate: € 60 / 80 -
#884Sebregts
“Dames op straat”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat. 3e staat.
”Dames en rue”. Une eau-forte. Signée hors planche. 3e état.No longer availableDim. 24 x 19,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
Een paar mahoniehouten bijzettafeltjes met klapbladen en een lade.
No longer availableDim. h 54 cmEstimate: € 25 / 50 -
#19
“Geanimeerd romantisch landschap met vrouwen en vee”. Een potloodstudie op papier. Zonder signatuur.
”Paysage romantique animé, femmes et bétail”. Une étude, crayon sur papier. Sans signature.No longer availableDim. 17 x 23 cmEstimate: € 100 / 120 -
#717
“Studie van knoppen en bloemen”. Houtskool op papier. Gesigneerd Van der Kam (?)
“Etude de boutons et de fleurs”. Fusain sur papier. Signé Vander Kam (?).No longer availableDim. 58 x 41 cmEstimate: € 40 / 50 -
#32
“Zogende moeder”. Ingekleurde prent. Draagt een handtekening: Armand Rassenfosse.
”Mère allaitant”. Une estampe en couleurs. Porte une signature: Armand Rassenfosse.No longer availableDim. 19 x 16 cmEstimate: € 30 / 50 -
#862M. Hottot
Een lente- en een herfstlandschap. Olieverf op karton. Gesigneerd.
Paysage de printemps et paysage d’automne. Huile sur carton. Signés.No longer availableDim. 40 x 53 cmEstimate: € 30 / 50 -
#474Dirk BaksteenPeriod: 1886 - 1971
“Kempische hoeves”. Twee etsen. Beide gesigneerd buiten de plaat. Eén proefdruk en het andere genummerd 43/75.
”Fermettes Campinoises”. Deux eaux-fortes. Signées hors planche. Un essai et l’autre numérotée 43/75.No longer availableDim. 11,5 x 12 & 9,5 x 14 cmEstimate: € 40 / 50 -
#422Marc Chagall
“Gezin”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 9/30 buiten de plaat.
”Famille”. Une eau-forte en couleurs. Numérotée 9/30 hors planche et signée.No longer availableDim. 15 x 8,5 cmEstimate: € 100 / 140 -
#22Claes Pieter Berchem
“Herder met paarden en geiten”. Een XVIIe eeuwse gravure. Gemonogrammeerd in de plaat.
”Berger avec chevaux et chèvres”. Une gravure du XVIIe siècle. Monogrammée.No longer availableDim. 17 x 11,8 cmEstimate: € 25 / 35 -
#4Felix TimmermansPeriod: 1886 - 1947
Tien diverse losse prenten, een kalenderblad voor augustus 1928, 12 Liebig chromo’s “Tijl Uilenspiegel” door Felix Timmermans, alle met de hand gesigneerd door de kunstenaar.
Dix estampes différents, une feuille de calendrier d'août 1928, 12 chromos Liebig, “Tijl Uilenspiegel” par Félix Timmermans, tous signés par l’artiste.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#454Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
“Portaal (Kathedraal Antwerpen)”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 6/50 buiten de plaat.
”Portail (Cathédrale d’Anvers)”. Une eau-forte. Signée et numérotée 6/50 hors planche.No longer availableDim. 49 x 34 cmEstimate: € 40 / 60 -
#669
Twee lithografieën met havenzichten naar werken van Henri Cassiers.
Deux lithographies d’après Henri Cassiers. Vues portuaires.No longer availableDim. 42 x 24 cmEstimate: € 60 / 100 -
#749
“Gestrand zeilschip”. Een grisailletekening op papier. Zonder signatuur.
”Voilier échoué”. Un dessin grisaille sur papier. Sans signature.No longer availableDim. 25 x 34 cmEstimate: € 30 / 40 -
#854Fre Steeman
“Trekpaarden” & “Bedrijvigheid aan de kade”. Resp. Olieverf en aquarel op papier. Allebei gesigneerd.
“Chevaux de trait” et “Travail à la rade”. Respectivement huile et aquarelle sur papier. Tout les deux signés.No longer availableDim. 20 x 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#482
“Personages op straat”. Potlood op papier. Draagt monogram.
”Personnages dans la rue”. Crayon sur papier. Porte un monogramme.No longer availableDim. 23 x 17 cmEstimate: € 30 / 50 -
#824
Een lithografie met een zicht op Antwerpen naar een werk van Van Neste en twee oude Engelse prenten met scènes van de vossenjacht.
Une lithographie, vue sur Anvers, d’après une oeuvre par Van Neste, et deux anciennes estampes anglaises, scènes de chasse aux renards.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#632Louis GallaitPeriod: 1810 - 1887
“Zittende man op een bed met figuren in de deuropening. Gemengde techniek op papier. Gemonogrammeerd. Op te frissen.
”Homme assis sur un lit et figures dans l’entre-porte”. Techniques mixtes sur papier. Porte un monogramme. A rafraîchir.No longer availableDim. 23 x 15 cmEstimate: € 200 / 250 -
#172W. H. Simmons
“Driving a pair”. Een kleurgravure naar een werk van G.B. O’Neill. Gesigneerd.
”Driving a pair”. Une gravure en couleurs par W.H. Simmons d’après G.B. O’Neill.No longer availableDim. 64 x 47 cmEstimate: € 160 / 180 -
#742
“De zweetdoek van Veronica”. Een XVIIIe eeuwse gravure op textiel. Met zegel.
”Le Voile de Véronique”. Une gravure sur textile du XVIIIème siècle.No longer availableDim. 28 x 20,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#692René MorrenPeriod: 1868 - 1941
“Visser aan de dorpsrand”. Gouache op papier. Gesigneerd.
“Pêcheur à la ligne au bord d’un village”. Gouache sur papier. Signé.No longer availableDim. 30 x 28 cmEstimate: € 100 / 150 -
#704
Een Japanse houtsnede uit de reeks “Zesendertig gezichten op Mt. Fuji naar Hokusai.
Une gravure sur bois japonaise de la série “Trente-six vues sur le Mont Fuji et Hokusaï”.No longer availableDim. 24 x 33,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#842N. Hans
“Neerstortende bommenwerper”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1943.
”Bombardier qui s’écrase”. Une aquarelle sur papier. Signé et daté 1943.No longer availableDim. 49 x 66 cmEstimate: € 80 / 100
Other lots in this auction
-
#510
Een gefineerd Engels meubeltje met twee deuren en een lade. Bijgevoegd twee bijpassende, maar recentere eendeurskastjes.
Un petit meuble anglais en bois de placage à deux portes et un tiroir. Nous ajoutons deux petits meubles à une porte plus récents mais assortis.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#410
“Kunst des 20-Jahrhunderts”. Ruhrberg, Schneckenburger, Fricke & Honnef. Ed. Taschen. Keulen, 1998. Twee volumes in stofhuls.
”Kunst des 20-Jahrhunderts”. Ruhrberg, Schneckenburger, Fricke & Honnef. Ed. Taschen. Cologne, 1998. Deux volumes avec pochette.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#68
Barometer van gebeeldhouwd notenhout.
Un baromètre en noyer sculpté.No longer availableDim. H. 55 cmEstimate: € 40 / 50 -
#620Nasbaf
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis de Perse en laine noué main.No longer availableDim. 194 x 144 cmEstimate: € 200 / 300 -
#170
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,58 ct. en een centrale robijn van ± 0,65 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,58 ct et un rubis central de ± 0,65 ct.No longer availableDim. 3,68 gEstimate: € 650 / 750 -
#195
Een 18 karaats geel gouden Amerikaanse trouwring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,54 ct.
Une alliance américaine en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,54 ct.No longer availableDim. 4,56 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#589
“Bloemenstilleven”. Gemengde techniek. Draagt een handtekening: Srupl***.
”Nature morte, fleurs”. Techniques mixtes. Porte une signature: Srupl***.No longer availableDim. 64 x 46 cmEstimate: € 120 / 200 -
#252Jules Jean ViallePeriod: 1824 - 1885
“Personages in een romantisch landschap”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd.
”Personnages dans un paysage romantique”. Huile sur toile marouflée. Signée.No longer availableDim. 18 x 30 clEstimate: € 300 / 400 -
#447Val St. Lambert
Een grote groene schotel en een roze vaas van kristal met getorste motieven. Beide gemerkt.
Un grand plat vert et un vase en cristal rose, motifs torsadés. Tout deux marqués.No longer availableDim. h: 27 & Ø: 39 cmEstimate: € 20 / 40 -
#128
“Hermes”. Een lampenvoet van zamak naar een werk van Giambologna.
”Hermès”. Un pied de lampe en régule d’après une oeuvre par Giambologna.No longer availableDim. h: 77 cmEstimate: € 120 / 200 -
#327
Een Afrikaans houten handvat, fijn geciseleerd. Kuba (DRC).
Une poignée en bois africaine, finement ciselée. Kuba, RDC.No longer availableDim. L. 25 cmEstimate: € 60 / 80 -
#401
Een paar Afrikaanse boekensteunen van ebbenhout en ivoor. We voegen er een kleine ivoren buste aan toe. Art deco-inspiratie, eerste helft XXste eeuw.
Une paire de serre-livres en ébène et ivoire. Nous ajoutons un petit buste en ivoire.No longer availableDim. h: 17 & 7 cmEstimate: € 40 / 45