#319J. Cornélis“Drie elegante portretten van jonge dames”. Aquarellen op papier. Gesigneerd. Medio XXste eeuw.
"Three elegant portraits of young ladies". Watercolor on paper. Signed. Mid-20th century.No longer availableDim. cmEstimate: € 60 / 80 -
#431Een Japanse vaas met 5 fijn geschilderde figuren in het decor naar 19e eeuws Satsuma voorbeeld. Met houten sokkel.
A Japanese vase with 5 finely painted figures in the 19th century Satsuma style decor. With wooden base.No longer availableDim. h 30 x Ø 11 cmEstimate: € 100 / 150 -
#615Een Afrikaans Pende masker, Democratische Republiek Congo.
#648Een set van 2 grote Chinese vazen met een decor van bloemen en een vogel.
#494Een bronzen sierjardinière, gedragen door een vrouwenfiguur.
#391Tempeldanseres van gepatineerd en verguld brons.
#693Theepot van veelkleurig Chinees porselein met een zeshoekige doorsnede.
Chinese porcelain teapot with a polychrome decoration. Hexagonal form.No longer availableDim. H. 16 cmEstimate: € 30 / 50 -
#475Een bloempot van Chinees porselein.
#59Een kunstmap van Jef Van Tuerenhout.
#259Varia Grafisch werk: Claude Alard (°Fleurus 1939), 9 versies van een beeldhouwwerk. Fotogravure. Gesigneerd en gedateerd 1978. 4 diverse linosnedes, waarvan “Negro-Canaille” gemonogrammeerd door Henry Van Straten en één gesigneerd Van Loock. “Xylo”, een map met 12 lino’s en houtsneden van de Koninklijke Academie van Antwerpen, jaar 1975-1976. Diverse gravures en facsimiles m.b.t. het Rockoxhuis (Ed. KBC). En enkele andere (o.m. Linnig).
Various Graphic Works: Claude Alard (born Fleurus 1939), 9 versions of a sculpture. Photogravure. Signed and dated 1978. 4 different linocuts, including "Negro-Canaille" monogrammed by Henry Van Straten and one signed Van Loock. "Xylo," a portfolio containing 12 linocuts and woodcuts from the Royal Academy of Antwerp, year 1975-1976. Various engravings and facsimiles related to the Rockox House (Ed. KBC). And a few others (including Linnig).No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#571Een paar bronzen kandelaars met morianen.
Pair of bronze candlestick carried by mores.No longer availableDim. H. 36 cmEstimate: € 160 / 180