#48
Een porseleinen interbellum beeldje als aromabrander.
#343
Een tafellamp met een lezende putto van kunsthars zittend op een rots.
#609Alfons StrijbolPeriod: 1927 - 2005
#558
#574Jozef Adriaan Callaerts
“Het Minnewater te Brugge”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#238Christian Delvaux
#289Roger Hebbelinck Roger Hebbelinck
“Winterse landschappen”. Een lot van 2 litho’s op papier, naar Albert Saverijs door Roger Hebbelinck. Gesigneerd en genummerd 307/350 & 262/350 buiten de plaat.
"Winter landscapes". A lot of 2 lithographs on paper, after Albert Saverijs by Roger Hebbelinck. Signed and numbered 307/350 & 262/350 outside the plate.No longer availableDim. 51 x 61cmEstimate: € 60 / 80 -
#162Lucien Frank
"Wanderers at Evening". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 75 x 105 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#351Jema, Holland
A seated dog in polychrome earthenware, marked on the bottom.No longer availableDim. h 31 cmEstimate: € 30 / 50 -
#610
Een 18 K geelgouden ring bezet met een lapis lazuli cabochon.
#571
Een paar bronzen kandelaars met morianen.
Pair of bronze candlestick carried by mores.No longer availableDim. H. 36 cmEstimate: € 160 / 180