Other lots in this auction
-
#157Delvaux, Bruxelles
Een handtas van cognackleurig leder met originele draagtas. Model ‘Desir’.
Un sac à main en cuir cognac avec étui de transport d'origine. Modèle 'Desir'.No longer availableEstimate: € 320/380 -
#397Legras
Glaspasta vaas met een koud decor van een landschap. Gemerkt.
Vase en pâte de verre à décor de paysage froid. Marqué.No longer availableDim. H. 21 cmEstimate: € 50/80 -
#40
Een 18 karaats geel gouden zakhorloge. (één wijzer onbreekt en het glas is gebroken).
Une montre de poche en or jaune 18 carats. (Il manque une main et le verre est fissuré).No longer availableDim. bruto: 59,45 gEstimate: € 100/150 -
#51Christofle, Paris
Een lot van 27 verzilverde kerstversieringen. Jaarlijkse uitgaven in originele doosjes. 1984 - 2010.
Un lot de 27 décorations de Noël en métal argenté. Editions annuelles dans les boîtes d'origine. 1984 - 2010.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#221
“Scholier met vogelnestje”. Een bronzen beeld naar een werk van Emile Bruchon. Op zwart arduinen sokkel. Met bronsgarantiestempel.
Écolier au nid d'oiseau . Une statue en bronze d'après une œuvre d'Emile Bruchon. Sur un socle en pierre bleue noire. Avec cachet de garantie.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 150/200 -
#146
Een Georgian lavabobuffet van gefineerd mahoniehout. Twee laden in de gordel boven twee paneeldeuren, twee schuifbladen in de zijkanten. Een gemarquetteerd klapblad geeft toegang tot de wastafel. Kleine letsels.
Un buffet-lavabo géorgien en placage d'acajou. Deux tiroirs dans la ceinture au-dessus de deux portes à panneaux, deux vantaux coulissants sur les côtés. Un abattant donne accès à la partie lavabo. Dégâts mineurs.No longer availableDim. 93 x 113 x 60 cmEstimate: € 200/300 -
#20
Een 9 karaats geel gouden slavenarmband.
Un bracelet jonc en or jaune 9 carats.No longer availableDim. 17,90 gEstimate: € 150/200 -
#399
Een glazen stolpje op houten voet.
Un dôme en verre sur une base en bois.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 25/35 -
#347
Een paar borden van Imariporselein let gelobde vleugel. Japan, omstreeks 1900.
Une paire d'assiettes en porcelaine Imari à aile lobée. Japon, vers 1900.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 45/55 -
#124
Een spiegel van zilvergrijs gepatineerd hout met een barokke kuif.
Un miroir en bois patiné gris argenté avec une coiffe baroque.No longer availableDim. 148 x 55 cmEstimate: € 40/50 -
#394
Een schouwspiegel van gebeeldhouwd eikenhout in Renaissancestijl.
Trumeau en chêne sculpté de style Renaissance.No longer availableDim. 138 x 129 cmEstimate: € 40/50 -
#104
Collage met Mona Lisa.
Collage avec Mona Lisa.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 120/180