Other lots in this auction
-
#488
Een Duits jagersmes met hoornen handvat. In lederen schede.
Couteau de chasse allemand à manche en corne. Dans le fourreau en cuir.No longer availableDim. L: 76 cmEstimate: € 80 / 120 -
#9Victor AbeloosPeriod: 1881-1965
“Duinlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage aux dunes”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40,45 x 50,5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#765
Eikenhouten koffer. XIXde eeuw.
Un coffre en chêne. XIXième siècle.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#152V Hendrickx
‘Interieur met gezin’. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Intérieur et famille”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 86,5 x 100 cmEstimate: € 200 / 300 -
#569
Een balvormige hanglantaarn van brons en glas.
Lanterne de vestibule sphérique en bronze et verre.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 360 / 400 -
#664
“Heidelandschap met terril”. Gouache op papier. Draagt een handtekening: Krug.
“Paysage de la bruyère au terril”. Gouache sur papier. Porte une signature: Krug.No longer availableDim. 15 x 18 cmEstimate: € 60 / 100 -
#531
Een art deco schouwpendule van arduin en onyx, versierd met twee herten van zamak.
Garniture de cheminée art déco en pierre de taille et onyx décorée de deux cerfs en régule.No longer availableDim. b: 66 cmEstimate: € 70 / 100 -
#509Emile Gastemans
“Op Linkeroever”. Technique Mixte. Gemonogrammeerd, achteraan atelierstempel.
“Sur la Rive Gauche”. Technique mixte. Monogrammée et avec cachet d’atelier au verso.No longer availableDim. 46 x 52 cmEstimate: € 100 / 150 -
#639
“Cabaretdame”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening: Van der Hen
“Femme de cabaret”. Aquarelle sur papier. Porte une signature : Van der Hen.No longer availableDim. 17 x 14 cmEstimate: € 150 / 180 -
#550Swarovski
“De eenhoorn”. Een kristallen object uit de reeks “Fabelachtig dierenrijk” naar een ontwerp van Martin Zendron. Jaarlijks item 1996. In originele verpakking en met display.
“L’unicorne”. Objet en cristal de la série “Animaux fabuleux”. d’après un modèle par Martin Zendron. Edition annuelle 1996. Dans une boîte d’origine et avec display.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 80 / 120 -
#469
“Allegorisch werk”. Olieverf op doek. Herdoekt, kleine schade.
”Oeuvre allégorique”. Huile sur toile. Retoillée, quelques petits dégâts.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 200 / 300 -
#643
Een Afrikaans masker van gepolychromeerd hout, getooid met een poppetje.
Masque africain en bois polychrome surmonté d’une petite poupée.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 80 / 100