Similar lots by type
-
#274Frans van de Vonder
“Stilleven met eieren”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Nature morte aux oeufs. Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 17 x 22,5 cmEstimate: € 120/200 -
#524Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983
“Heidezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue de bruyère". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 80 cmEstimate: € 120/200 -
#479Leon LommaertPeriod: 1904 - 1978
“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Paysage". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 75 cmEstimate: € 100/120 -
#272Pierre Dijckmans
Een paar herbergtaferelen, olieverf op doek. Beide gesigneerd.
Une paire de scènes d'auberge, huile sur toile. Tous deux signées.No longer availableDim. 20 x 25 cmEstimate: € 100/120 -
#282Burnett
“Straatzicht te Parijs”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue sur une rue à Paris. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 40/60 -
#454Marius GirardPeriod: 1927 - 2014
“Zicht op Montmartre”. Olieverf op papier. Gesigneerd en gedateerd 1963.
"Vue de Montmartre". Huile sur papier. Signé et daté 1963.No longer availableDim. 46 x 31 cmEstimate: € 80/100 -
#254
“Vissershaven”. Olieverf op doek. Zonder signatuur.
"Port de pêche". Huile sur toile. Sans signature.No longer availableDim. 35 x 49 cmEstimate: € 120/200 -
#512Victor BramsPeriod: 1921 - 2000
“Keukenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Nature morte sur une table de cuisine". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 100/150 -
#229
“Hoeve aan een stroom”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur.
"Ferme au bord d'un ruisseau". Peinture à l'huile sur panneau. Sans signature.No longer availableDim. 32 x 42 cmEstimate: € 100/120 -
#499Rik BlommePeriod: 1933 - 2001
“Zicht op kasteel Cantecroy”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘73.
"Vue du château de Cantecroy". Huile sur toile. Signée et datée '73.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 120/200 -
#224Guy CambierPeriod: 1923 - 2008
“Landbouwers op het veld”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Les agriculteurs dans le champ". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 19 x 33 cmEstimate: € 80/120 -
#484Roland CassimanPeriod: °1937
Voorontwerp voor schilderij van “De man”. Gemengde techniek op papier.
Conception préliminaire pour la peinture de "L'homme". Technique mixte sur papier.No longer availableDim. 72 x 101 cmEstimate: € 80/120 -
#514Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983
“Havenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue sur le port". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 64 x 94 cmEstimate: € 120/200 -
#574Leo EngelsPeriod: 1882 - 1952
“Paar vrouwelijke naakten”. Olieverf op board. Gesigneerd.
"Couple de nus féminins". Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 42 x 32 cmEstimate: € 120/200 -
#252Lea Van der Straeten
“Hoeve met bloesems”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Ferme fleurie". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 39 x 49 cmEstimate: € 120/200 -
#299Jozef Adriaan Callaerts
“Zicht op de Zuiderdokken te Antwerpen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Vue du Zuiderdokken à Anvers". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 26,5 x 34 cmEstimate: € 120/200 -
#492Gelper
“Compositie”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Composition". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 100/120 -
#496Jos HorenbantPeriod: 1863 - 1956
“Kerkinterieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Intérieur d’église”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 130 x 100 cmEstimate: € 250/350 -
#264Pierre Dyckmans
“Interieurs” & “Boot op het kanaal”. Drie olieverfschilderijtjes, waarbij één gesigneerd.
« Intérieurs » & « Bateau sur le canal ». Trois peintures à l'huile dont une signée.No longer availableDim. 24 x 31 cmEstimate: € 100/120 -
#482
“The sun” Olieverf op doek. Op de verso gesigneerd en gedateerd 12-06-2019.
« Le soleil » Huile sur toile. Signée et datée 12-06-2019 au verso.No longer availableDim. 80 x 80 cmEstimate: € 80/120 -
#489
“Nachtelijk stadszicht”. Olieverf op doek.
"Vue nocturne de la ville". Huile sur toile.No longer availableDim. 80 x 65 cmEstimate: € 120/200 -
#516Edward Van EsbroeckPeriod: 1869 - 1949
“Portret van priester Bernard Truyts”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
« Portrait du curé Bernard Truyts ». Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 135 x 105 cmEstimate: € 200/240 -
#522Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983
“Schaapherder met kudde”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Berger avec troupeau". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 120/200 -
#192David Teniers II
“Volksfeest”. Olieverf op paneel. Vrij recent geparketteerd, maar drie afzonderlijke planken zichtbaar. Voorzien van monogram D.T. rechtsonder (navolger van).
"La Fête du Peuple". Peinture à l'huile sur panneau. Parquet assez récent, mais trois planches distinctes visibles. Porte monogramme DT en bas à droite (suiveur de).No longer availableDim. 57 x 61 cmEstimate: € 1500/2000
Other lots in this auction
-
#326
Een gefineerd mahoniehouten reisscribaan met vilten schrijfvlak.
Ecritoire de voyage en acajou plaqué avec surface d'écriture en feutre.No longer availableDim. 69x63x18 cmEstimate: € 70/90 -
#300
Een 18 K geelgouden ring bezet met twee briljantjes en een saffier en robijn cabochon met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie de deux brillants et d'un cabochon saphir et rubis d'un poids combiné de +- 0,40 ct.No longer availableDim. 6,90 gEstimate: € 600/650 -
#136
Een kleine notenhouten commode met drie laden met bronzen trekkers. Engeland, tijdperk George I.
Petite commode en noyer à trois tiroirs avec manches en bronze. Angleterre, époque George Ier.No longer availableDim. 56 x 92 x 53,5 cmEstimate: € 500/800 -
#183
“Apollo met zon en boog” en “Mercurius met appel en staf”. Een paar antieke ivoren beeldjes. Europees werk, op sokkeltjes van gedraaid ebbenhout en ivoor, XIXde eeuw. Kleine letsels en herstellingen aan een been en een voet. Met Cites-certificaat.
"Apollon avec soleil et arc" et "Mercure avec pomme et bâton". Une paire de figurines anciennes en ivoire. Travail européen, sur socles d'ébène tourné et d'ivoire, XIXème siècle. Légers dégâs et réparations à une jambe et un pied. Avec Certificat Cites.No longer availableDim. H. 20 & 21 cm - 493,33 gramEstimate: € 600/800 -
#636Capodimonte
“Visser”. Een groep van meerkleurig biscuit naar ontwerp van Edoardo Tasca. Gemerkt.
"Pêcheur". Un groupe de biscuit multicolore d'après un dessin d'Edoardo Tasca. Marqué.No longer availableDim. h: 41,5 cmEstimate: € 70/120 -
#407
Een zwartgelakt gietijzeren paraplubak.
Porte-parapluie en fonte laqué noir.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 80/100 -
#508
Een grote kom van blauw en wit Chinees porselein met een decor van draken.
Un grand bol en porcelaine de Chine bleu et blanc à décor de dragons.No longer availableDim. Ø 41 cmEstimate: € 240/280 -
#687
Een grote gedreven koperen theekan met een personage als deksel.
Grande théière en cuivre repoussé avec un personnage sur le couvercle.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 50/70 -
#11
Een groot lot ongebonden verhalen van Adolf d’Ennery, postuum uitgegeven door de Vlaemsche Boekhandel te Borgerhout in 1922. Met verhalen waaronder; “Op Gods genade”, “Paljas” & “De Bedelgravin”.
Un grand lot d'histoires non reliées d'Adolf d'Ennery publiées à titre posthume par la Vlaemsche Boekhandel à Borgerhout en 1922. Avec des histoires comprenant ; « Par la grâce de Dieu », « Paljas » & « De Bedelgravin ».No longer availableEstimate: € 35/45 -
#241
Een goudgekleurde zamakken pendule met romantisch tafereel. Met slinger.
Une horloge en régule couleur or avec une scène romantique. Avec pendule.No longer availableDim. 30 x 52 cmEstimate: € 80/100 -
#346
Een klein rechthoekig bijzettafeltje van notenhout op zijdelings poten met kruisverbinding.
Petite table d'appoint rectangulaire en bois de noyer sur pieds latéraux avec connexion croisée.No longer availableDim. 67 x 73 x 32 cmEstimate: € 30/50 -
#268
Twee bajonetten omstreeks 1940.
Deux baïonnettes vers 1940.No longer availableDim. l: 50 cmEstimate: € 90/120