Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Stadszicht te Brugge” & “St. Andrieskerk te Antwerpen”. Twee lithografieën. Gesigneerd en resp. genummerd 106/300 & 137/350 buiten de plaat.
Roger Hebbelinck

“Stadszicht te Brugge” & “St. Andrieskerk te Antwerpen”. Twee lithografieën. Gesigneerd en resp. genummerd 106/300 & 137/350 buiten de plaat.

“Vue de Bruges”. et “Eglise St-André à Anvers”. Deux lithos. Signées et respectivement numérotées 106/300 et 137/350 hors planche.
Dim. 24 x 19 & 42 x 32 cm
SKU: 2709160092.
Category: Grafiek.
Auction day: 27 September 2016 19:00
Catalogue #92
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Hebbelinck

  • #119
    Roger Hebbelinck

    “Winters hoevezicht”. Een lithografie naar een werk van Valerius de Saedeleer. Gesigneerd en genummerd 5/350 buiten de plaat.

    “Vue de ferme en hiver”. Lithographie d’un oeuvre de Valerius de Saedeleer. Signée et numérotée 5/350 hors planche.
    No longer available
    Dim. 48 x 64 cm
    Estimate: € 80 / 120

Similar lots by type

  • #174
    Alecos (Alexandre) Fassianos

    Een paar kleurengravures met naakte koppels. Gesigneerd en genummerd 24 & 34/50 buiten de plaat. Aangekocht bij Galerie ‘La Hune’ te Parijs.

    Paire de gravures en couleurs aux couples nus. Signées et numérotées 24 et 34/50 hors planche. Achetées chez Galerie “La Hune” à Paris.
    No longer available
    Dim. 49 x 39 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #562
    Louis Icart
    Period: 1888-1950

    “Meisjes met hinde”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.

    “Filles et biche”. Lithographie. Signée hors planche.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 400
  • #639
    Armand Apol
    Period: 1879 - 1950

    “Sneeuwlandschap”. Een kleurengravure naar een werk van Frans Coppens. Gesigneerd en genummerd 176/250 buiten de plaat.

    “Paysage de neige”. Gravure en couleurs d’après un oeuvre de Frans Coppens. Signée et numérotée 176/250 hors planche.
    No longer available
    Dim. 47,5 x 56 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #74

    Een lot van drie werken, waaronder Linnig, een aquarel van Carpentier en een Stadszicht.

    Lot comprenant une gravure de Linnig, une aquarelle par Carpentier et une vue de ville.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #372
    Romain Malfliet

    “St Andrieskerk” & “O.L.V. Kathedraal te Antwerpen”. 2 etsen. Gesigneerd en resp. genummerd 81/150 & 38/150 buiten de plaat.

    “Eglise Saint-André” et “Cathédrale Notre Dame à Anvers”. Deux eaux fortes. Signées et numérotées respectivement 81/150 et 38/150 hors planche.
    No longer available
    Dim. 33,5 x 10 & 37 x 11 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #339
    Romain Malfliet

    “Pomp Vlaaikensganck” & “Begijnhof te Antwerpen”. 2 etsen. Gesigneerd en resp. genummerd 39/100 & 72/100 buiten de plaat.

    “Pompe Vlaaikensganck” et “Baguinage à Anvers”. Deux eaux fortes. Signées et numérotées respectivement 39/100 et 72/100 hors planche.
    No longer available
    Dim. 23 x 14 & 32 x 21 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #369
    Gaillard

    “Straatmuzikant”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.

    “Musicien de rue”. Eau forte. Signée hors planche.
    No longer available
    Dim. 20 x 15 cm
    Estimate: € 20 / 30

Other lots in this auction

  • #725

    “Constructivistische compositie”. Gemengde techniek. Draagt een handtekening.

    “Composition Constructiviste”. Technique mixte. Porte une signature.
    No longer available
    Dim. 43 x 43 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #154
    Pierre Hendrix
    Period: 1913-1995

    “Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Village” Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 70 x 90 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #820

    Een klein eikenhouten vitrinekastje op wielen met een bergvak aan de linkerkant. Te restaureren.

    Petite vitrine en chêne sur roulettes, une étagère de côté gauche. A restaurer.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #411
    Rudolstadt

    Een siervaas van meerkleurig porselein in de vorm van een door een zuil gedragen coupe met drie handvatten met vrouwenhoofden en onderaan geflankeerd door een zittend kind met bloemen. Restauratie aan een beentje. Gemerkt met ‘RW’ in een bekroond schild.

    Vase décoratif en porcelaine polychrome en forme d’une coupe supportée par une colonne. Trois anses en têtes de femme, le bas flanqué d’un enfant assis aux fleurs. Restauration à une jambe. Marque RW dans un écusson couronné.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #22
    Willy Vandersteen

    “Suske & Wiske”. Een partij van negentien albums. Op één na allemaal eerste uitgaven. Zeer goede staat.

    Lot de 19 albums de Suske en Wiske dans la série rouge en couleurs. 18 premières éditions. Très bon état.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #75
    Andor Komives
    Period: °1958

    “Traditionele carnavalsscène”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1990.

    “Scène de carnaval traditionnelle”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1990.
    No longer available
    Dim. 43 x 34 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #458

    Een paar Chinese lampvoeten van cloisonné op geelkoper op houten sokkel.

    Paire de pieds de lampes en cloisonné sur cuivre jaune. Socles en bois.
    No longer available
    Dim. H 52 cm
    Estimate: € 180 / 200
  • #131

    Bozar/DMA/Hatje Cantz 2014. Jeffrey Grove. “Michaël Borremans, As sweet as it gets”. Nederlands. Als nieuw, hardcover met stofwikkel.

    Bozar/DMA/Hatje Cantz 2014. Jeffrey Grove. “Michaël Borremans, As sweet as it gets”. Néerlandais. Comme neuf, hardcover avec jaquette.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #345

    18 karaats witgouden halssnoer bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct en ± 0,30 ct smaragden.

    Collier en or blanc 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 0,30 ct et de ± 0,30 ct d’émeraudes.
    No longer available
    Dim. 9,10 g
    Estimate: € 550 / 650
  • #230
    Peru Ilaria

    Een halssnoer in de vorm van haaientanden van 925 ‰ zilver in originele doos.

    Collier en forme de dents de requin en argent 925‰. Dans la boîte d’origine.
    No longer available
    Dim. 160,11 g
    Estimate: € 200 / 300
  • #371
    Christofle

    Een bestek van verzilverd metaal voor twaalf personen, versierd met een Lodewijk XV-motief en in ménagère.

    Couvert en métal argenté pour douze personnes. Décor Louis XV. Dans la ménagère.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 180
  • #440

    Een vijfdelig koffie- en theestel van porselein met een handgeschilderd bloemendecor en vergulde details. Omstreeks 1900.

    Garniture à café et à thé en porcelaine à décor de fleurs peintes à la main et au détails dorés. Vers 1900.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 September 2016

De veiling is volledig - 830 loten.

27 September 2016 19:00
28 September 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 September 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More