#132Van Destrée (?)“Plattelandszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#464Een paar Japanse houtsneden met erotische voorstellingen.
#702“Man met vogel”. Tekening op papier. Gemonogrameerd ‘Plf’ en gedateerd ‘92.
”Homme et oiseau”. Dessin sur papier. Monogramme ‘Plf’ et daté ‘92.No longer availableDim. 49 x 44 cmEstimate: € 50 / 80 -
#343Een glasservies van kleurloos kristal, bestaande uit een karaf, negen longdrinkglazen en acht tumblerglazen, versierd met een geslepen decor van fazanten en eenden
Un service de verres en cristal incolore, comprenant une carafe, neuf verres à long drink et huit verres tumbler, décoration taillé de faisans et de canards.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#325Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een centrale diamant van ± 0,50 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie d’un diamant central de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 12 gEstimate: € 500 / 700 -
#393Twee boeken:- “Brugge”. Valentin Vermeersch. Ed. Mercatorfonds.- “Georges de la Tour”. Ed. Arcade, 1976.
#535Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.
Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,40 ctNo longer availableDim. 2,86 gEstimate: € 400 / 500 -
#469“Zuiders landschap”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 60/99 buiten de plaat.
#213Hermés Paris“Les Bois de Boulogne”. Een kleurrijke zijden sjaal. Gemerkt en in originele doos.
”Les Bois de Boulogne”. Un châle en soie de couleurs. Marque et emballage d’origine.No longer availableDim. 88 x 83 cmEstimate: € 150 / 200 -
#676Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Slijtage.