Other lots in this auction
-
#393
Twee boeken:- “Brugge”. Valentin Vermeersch. Ed. Mercatorfonds.- “Georges de la Tour”. Ed. Arcade, 1976.
Deux livres:- “Brugge”. Valentin Vermeersch. Ed. Mercatorfonds.- “Georges de la Tour”. Ed. Arcade, 1976.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#101
Bronzen kerkkandelaar gemonteerd als lamp.
Candélabre d’église en bronze monté en lampe.No longer availableDim. h: 175 cmEstimate: € 100 / 120 -
#774
Een vergulde wandspiegel in barokke stijl. Beschadiging bovenaan.
Un miroir doré style Baroque. Dégât au dessus.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 30 / 50 -
#1Bruno GerritsPeriod: 1881 - 1970
Een uil van gebeeldhouwd hout. Gesigneerd. Oortjes gerestaureerd.
Un hibou en bois sculpté. Signé. Oreilles restaurées.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 50 / 70 -
#524
“Havengezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue portuaire”. Huile sur toile.No longer availableDim. 49 x 59 cmEstimate: € 300 / 500 -
#613
Een paar dekselvazen van Chinees porselein met blauw op wit decor van pioenen en vogels.
Une paire de vases à couvercle en porcelaine de Chine, décor bleu sur blanc de pivoines et d’oiseaux.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 220 / 240 -
#588
Een paar wandvaasjes van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloemen en vogels.
Une paire de vases en porcelaine de Chine, décor polychrome d’oiseaux et de fleurs.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 170 / 190 -
#283
“La vapeur”. Een allegorisch beeld van bruingepatineerd zamak op een een rood marmeren voetstuk. Naar een werk van Laurent Charles. XIXe eeuw.
”La vapeur”. Une statue en régule à patine brune sur socle en marbre rouge. D’après une oeuvre par Laurent Charles. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 80 / 100 -
#757Val St. Lambert
Twee kristallen vazen, waarbij één geslepen kleurloze en één groene.
Deux vases en cristal, dont un taillé incolore et l’autre vert.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#650
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger in de vorm van een hart bezet met diamant van ± 0,40 ct. en een centrale robijn van ± 9 ct.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif en forme de coeur serti d’un diamant de ± 0,40 ct et d’un rubis central de ± 9,00 ct.No longer availableDim. 6,40 gEstimate: € 2000 / 2300 -
#577
Een staande Thaise Boeddha van brons.
Un Bouddha Thaï en bronze.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 80 / 120 -
#702
“Man met vogel”. Tekening op papier. Gemonogrameerd ‘Plf’ en gedateerd ‘92.
”Homme et oiseau”. Dessin sur papier. Monogramme ‘Plf’ et daté ‘92.No longer availableDim. 49 x 44 cmEstimate: € 50 / 80