#672Floris JespersPeriod: 1889 - 1965
“Afrikaanse vrouw”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘51.
”Femme africaine”. Aquarelle sur papier. Signé et daté ‘51.No longer availableDim. 23 x 16 cmEstimate: € 100/160 -
#617
Een paar dekselvazen in blauw/wit porselein gekroond met foo honden.
#53
Een porseleinen vaas met bloemenmotief.
#419
Een oud houten biervaatje van Brouwerij Moortgat te Breendonk.
#416
Een stoomgebogen beukenhouten kinderstoeltje met cannage.
#851
Een oude messingen verrekijker op een enkelbenig statief.
#443
Driedelig kaptafelgarnituur van kristal. Val Saint-Lambert.
#368
Een jardinière van kobaltblauw aardewerk.
#491
Afrikaanse wandelstok uit ebbenhout.
#239
Een rechthoekige trumeauspiegel van goudgepatineerd hout.
Un trumeau rectangulaire en bois à patine dorée.No longer availableDim. 184 x 179 cmEstimate: € 120/200 -
#731J. Primavesi, Warminster
Een Engelse banjobarometer in notenhouten kast.
#236
Een grote Indische salontafel. Blad op te frissen.
Une grande table de salon indienne. Tablette à rafraîchir.No longer availableDim. 180 x 110 cmEstimate: € 120/200