Similar lots by type
-
#157
“Paard aan een hek”. Een gepatineerd bronzen beeld naar een werk van P.J. Mene.
Cheval sur une clôture. Statue en bronze patiné d'après une oeuvre de P.J. Mene.No longer availableDim. 35 x 29 x 13 cmEstimate: € 320/400 -
#493
“Vrouwenfiguur”. Een modern bronzen beeld op een zwart marmeren sokkel.
“Figure féminine”. Une statue moderne en bronze sur un socle en marbre noir.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 190/220 -
#217
“Napoleon”. Een geoxideerd gietijzeren beeld.
“Napoléon”. Une statue en métal rouillé.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 120/200 -
#537
Een messingen kandelaar, gedragen door een Chinese man van gepolychromeerd hout en op messingen voet.
Un bougeoir en laiton, porté par un Chinois, en bois polychrome et sur une base en laiton.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 100/180 -
#513
“Zittend figuur”. Een gesulpteerd albasten beeld. Draagt handtekening ‘Dupagne’.
“Personnage assis”. Statue en albâtre sculpté. Signé 'Dupagne'.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 400/500 -
#503
“Gestileerd naakt”. Een beeld van zwartgepatineerd hout op marmeren voet. Draagt monogram ‘EB’. In de stijl van Béothy.
“Nu stylisé”. Statue en bois patiné noir sur socle en marbre. Porte le monogramme 'EB'. Dans le goût de Béothy.No longer availableDim. h: 45 x 12 x 12 cmEstimate: € 300/500 -
#603
Een gebeeldhouwd verguld Chinees houten reliëf met talrijke personages. Met verlichting.
Relief chinois en bois doré sculpté avec de nombreux personnages. Avec éclairage.No longer availableDim. 54 x 25 cmEstimate: € 80/120 -
#225
“Aapje met een schedel”. Een bronzen beeldje op een zwart marmeren sokkel naar een werk van Rheinhold.
“Singe avec un crâne”. Une statue en bronze sur un socle en marbre noir d'après une œuvre de Rheinhold.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 120/160 -
#213
Twee bronzen bulldogs gemonteerd op een rond schaaltje in onyx.
Deux bouledogues en bronze montés sur un plat rond en onyx.No longer availableDim. Ø 20 cmEstimate: € 150/180 -
#544
Een fijn uitgestoken Indiaas houtsculptuur. Madras.
Sculpture indienne en bois finement ciselé. Madras.No longer availableDim. 20 x 100 cmEstimate: € 35/60 -
#555
Een hert van brons. Azië.
Un cerf en bronze. Asie.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 180/220 -
#534
Een fijn uitgestoken Indiaas houtsculptuur. Madras.
Sculpture indienne en bois finement ciselé. Madras.No longer availableDim. 20 x 120 cmEstimate: € 50/80 -
#545Erik DejonckheerePeriod: °1948
“Personnage”. Een aardewerken kunstwerk op plaatstalen voetstuk. Achteraan gesigneerd en gedateerd 1988. Eén vinger afgebroken.
Personnage. Une œuvre d'art en faïence sur un socle en tôle. Signée et datée 1988 au dos. Un doigt cassé.No longer availableDim. 150 x 35 cmEstimate: € 750/950 -
#508
Een modern beeldhouwwerkje. Draagt monogram op de sokkel. Japanse school.
Une sculpture moderne. Porte monogramme sur le socle. Ecole japonaise.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 150/250 -
#137Capodimonte
“Jonge vrouw”. Een beeld van monochroom uit biscuit op een houten sokkel. Gemerkt.
Jeune femme. Sculpture monochrome en biscuit sur socle en bois. Signée.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 200/300 -
#674
Een bronzen vaasje in de vorm van een hert. Chinees werk.
Vase en bronze en forme de cerf. Travail chinois.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 80/100 -
#178
Een vrouwenbuste van gebeeldhouwd albast. Gesigneerd op de rug.
Un buste féminin en albâtre sculpté. Signé au dos.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 400/600 -
#615
Een uit drie delen opgebouwde pagode van gesculpteerd jadeiet.
Une pagode de jadéite sculptée en trois parties.No longer availableDim. h: 59 cmEstimate: € 120/200 -
#538
Een gestileerde neushoorn van witgepatineerd kunststof.
Un rhinocéros stylisé en plastique patiné blanc.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 35/45 -
#15
Twee bronzen hondjes, waarbij één verzilverd.
Deux chiens en bronze, un argenté.No longer availableDim. h: 13 & 16,5 cmEstimate: € 80/100 -
#173
“Varkentje”. Een metalen beeldje.
“Cochon”. Une figurine en métal.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 65/75 -
#163
“Sluipende panter”. Een bronzen beeld. Naar een werk van Milo.
Panthère furtive. Une statue en bronze. D'après une oeuvre de Milo.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 200/220 -
#541
“Handstand”. Een beeldje van meerkleurig glas in de geest van Botero
“Handstand”. Une figurine en verre multicolore dans l'esprit de Botero.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 90/110 -
#679Paolo Simoncini
Een lang gerekt mannenfiguur van brons op natuurstenen basis. Onderaan gemerkt.
Une figure masculine allongée en bronze sur un socle en pierre naturelle. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 60/100
Other lots in this auction
-
#563
Een geslepen kleurloos kristallen glazenservies, bestaande uit elf champagnefluiten, elf waterglazen, acht rodewijnglazen en negen wittewijnglazen.
Ensemble de verres en cristal incolore taillé, composé de onze flûtes à champagne, onze verres à eau, huit verres à vin rouge et neuf verres à vin blanc.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#585
“Amor”. Een metalen engel.
“Amor”. Un ange de métal.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 80/100 -
#573Bayel, France
Een kleurloos kristallen glasservies met gesatineerde voet in de vorm van een vrouwelijk naakt. Zes waterglazen, zes wijnglazen en vijf champagnefluiten. Gemerkt.
Un verre en cristal incolore à base satinée en forme de nu féminin. Six verres à eau, six verres à vin et cinq flûtes à champagne. Marqué.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#429E. Armand
“Marine”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Marine. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 48 x 60 cmEstimate: € 120/200 -
#101
“Scholier met vogelnestje”. Een bronzen beeld naar een werk van Emile Bruchon. Op zwart arduinen sokkel. Met bronsgarantiestempel.
Écolier au nid d'oiseau . Une statue en bronze d'après une œuvre d'Emile Bruchon. Sur un socle en pierre bleue noire. Avec cachet de garantie.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 150/200 -
#97
Een 800‰ zilveren sauskom. Gemerkt van Delheid. 588,17 gram
Une saucière en argent 800‰. Marquée par Delheid. 588,17 grammes.No longer availableDim. 10 x 23 x 14 cmEstimate: € 250/300 -
#435
“Abstract”. Oliebverf op doek. Zonder signatuur.
“Abstrait”. Huile sur toile. Sans signature.No longer availableDim. 79 x 59 cmEstimate: € 150/250 -
#114
“Schepen op woelige zee.” Olieverf op doek. Draagt handtekening ‘Jan HB Koekoek’.
“Navires sur une mer turbulente.” Huile sur toile. Signée 'Jan HB Koekoek'.No longer availableDim. 72 x 91 cmEstimate: € 200/240 -
#149Karel De BauwPeriod: 1909-2002
“Breister bij het raam”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1948.
Tricoteuse à la fenêtre. Huile sur toile. Signée et datée 1948.No longer availableDim. 70 x 80 cmEstimate: € 550/600 -
#13
Drie stuks kleurloos kristal, bestaande uit een peper-en zoutvaatje en een asbakje en vaasje met 835‰ zilveren rand.
Trois pièces de cristal incolore, composées d'une salière et d'une poivrière et d'un cendrier et d'un vase avec une bordure en argent 835‰.No longer availableDim. h: 16 cm Ø: 9 cmEstimate: € 20/30 -
#333State Express Cigarettes.
Een verzilverd metalen sigarettendoos.
Une boîte à cigarettes en métal argenté.No longer availableDim. 12x 17 cmEstimate: € 35/45 -
#268
Een lot van drie antieke koperen doofpotten (Eén handvat beschadigd) en een keteltje (handvat manco).
Lot de trois étouffoirs anciens en cuivre (une anse abîmée) et d'un chaudron (anse manquante).No longer availableDim. h: 17 - 35 cmEstimate: € 120/200