#780Een lot van zeven diverse parfumflacons waarvan enkele nog met inhoud. O.a. “Zaïm” Charles Faÿ, “Samsara” Guerlain, enz. We voegen er een pillendoosje aan toe.
#47Een spaarpot van meerkleurig plaaster in de vorm van een missienegertje.
#698Een ronde presenteerschotel met kevers en drieëntwintig vlinders. Braziliaans werk.
#816Een zuil van monochroom wit gips.
Cave à liqueur ovoïde en verre peint contenant cinq gouttes et un carafon. Vers 1900.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 160 / 180
#53Een serie van zes pequetglaasjes. Omstreeks 1900.
#282Emile ***“Vissersboten”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
“Bateaux de pêche”. Huile sur toile. Illisiblement signée.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#584Félix Labisse“Helena”. Lithografie. Gesigneerd en genummerd 135/175 buiten de plaat.
“Helena”. Litho. Signée et numérotée 135/175 hors planche.No longer availableDim. 65 x 42 cmEstimate: € 120 / 200 -
#350Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,55 ct. en een smaragd van ± 2,20 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,55 ct et d’une émeraude de ± 2,20 ct.No longer availableDim. 6,80 gEstimate: € 2100 / 2200 -
#77Een lot van vier verschillende kristallen asbakken, waarvan drie van Val St. Lambert en één Boheems. We voegen er een model van een Duesenberg van gegoten kristal aan toe. Gemerkt van Goebel.
Lot de quatre cendriers en cristal dont trois de Val St-Lambert et un de Bohème. Nous ajoutons un modèle d’une Duesenberg en cristal moulé. Marque de Goebel.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#733Een houten schaalmodel van een driemaster in een glazen vitrine.
Pot à gingembre en porcelaine de Chine à décor famille rose. Sur socle en bois.No longer availableEstimate: € 40 / 60