#261Een lot van drie vintage handtassen. Slijtage.
#268Een groot bord van Delfts aardewerk met een pauwstaartdecor. Onderaan gemerkt van de Klauw.
#99Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983“Kempische hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ferme en Campine”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 120 / 180 -
#785Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#73“Wachters”. Twee beeldjes van verguld brons, waarbij één als ontwerp van de Gentse Torenwachtersprijs”.
“Gardes”. Deux statuette en bronze doré dont une un projet pour le prix des Gentse Torenwachters.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 60 / 100 -
#498Afikpo plankmasker. Igbo, Nigeria.
#693“Opgetuigde olifant”. Netsuké van gebeeldhouwd ivoor. Japan, eerste kwart XXste eeuw. Onderaan gemerkt.
“Eléphant harnaché”. Netsuké en ivoire sculpté. Japon, premier quart du XXe siècle. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 4 cmEstimate: € 80 / 100 -
#137Een grote dekselpot van meerkleurig aardewerk met een decor naar Bérain. Gemonteerd in verguld bronzen monturen, waarbij het deksel getooid met een paardenhoofd.
Grand pot couvert en faïence polychrome à décor d’après Bérain. Monté en bronze doré dont le couvercle est surmonté d’une tête de cheval.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 80 / 100 -
#494G. Jansen“Vogel”. Wasco op papier. Gesigneerd.
“Oiseau”. Wasco sur papier. Signé.No longer availableDim. 20 x 29 cmEstimate: € 80 / 120 -
#540Een eikenhouten kist met een twee gemoulureerde deuren. Omstreeks 1800.
#700Een houten tweedeursvitrine.
”Volmolen à Lier” & “De klappeien”. Deux eaux-fortes en couleurs, dont la deuxième d’après une oeuvre de Opsomer.No longer availableDim. 17 x 24,5 &19,5 x 24 cmEstimate: € 40 / 50