Other lots in this auction
-
#97
Een paar kleerborstels met Sterling zilveren monturen. Keuren van Birmingham, 1906 - 1907. Makersmerk ‘H. H.’.
Une paire de brosses à vêtements avec montures en argent Sterling. Poinçons de Birmingham, 1906 1907. Porte la marque 'H.H.'No longer availableDim. Bruto 108 gramEstimate: € 50/80 -
#237
Een klein bureau van gefineerd hout met een lade in de gordel en versierd met bloemenmarquetterie en bronsbeslag.
Un petit bureau en bois de placage, un tiroir dans la ceinture et décoration de marqueterie en fleurs et montures en bronze.No longer availableDim. b: 84 cmEstimate: € 260/300 -
#624
“Vleeshuis” en “Burchtgracht”. Een paar glasramen, omstreeks 1900.
”Vleeshuis” et “Burchtgracht”. Deux vitraux, +- 1900.No longer availableDim. 40 x 40 cmEstimate: € 100/120 -
#83
Een zwartgelakte houten wandelstok met een handvat van gesculpteerd ivoor, versierd met een wapenschild. XIXe eeuw.
Canne en bois laqué noir et à pommeau en ivoire sculpté présentant un écusson. XIXe siècle.No longer availableDim. l: 94 cmEstimate: € 200/250 -
#556
Een buffet met opzet in Louis-Philippestijl. Onderaan twee deuren en twee laden en bovenaan een opzet in twee niveaus met gebeeldhouwde versieringen.
Un buffet à deux corps, style Louis Philippe. La partie du bas à deux portes et deux tiroirs, la partie du haut en deux niveaux et décorations sculptées.No longer availableDim. 215 x 135 cmEstimate: € 200/260 -
#510
Een chaise-longue met blauwe bekleding en verstelbaar hoofdeinde.
Une chaise-longue avec revêtement bleu et tête de lit ajustable.No longer availableDim. l: 170 cmEstimate: € 200/240 -
#533
“Hand met aapje”. Netsuké van gebeeldhouwd ivoor. Japan, eerste kwart XXste eeuw. Onderaan gemerkt.
“Main avec petit singe”. Netsuké en ivoire sculpté. Japon, premier quart du XXe siècle. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 4 cmEstimate: € 80/120 -
#692
“Strandgenoegens”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: “Daniels”.
”Plaisirs de la plage”. Huile sur panneau. Porte la signature: “Daniels”.No longer availableDim. 24 x 30 cmEstimate: € 80/120 -
#420
Een naaitafeltje met inlegwerk. Omstreeks 1900. Kleine letsels
Une petite table de couture avec incrustations. ± 1900. Quelques dégâts.No longer availableDim. 60 x 40 x 80 cmEstimate: € 80/100 -
#92
“Begijnhof te Lier met Sint-Margaretastraat”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd P.C. 1930.
“Béguinage de Lierre et rue Sainte-Marguerite”. Huile sur panneau. Monogrammé P.C. 1930.No longer availableDim. 45 x 36 cmEstimate: € 80/120 -
#170
Een 18 karaats geel gouden zegelring met de letter B.
Une chevalière en or jaune 18 ct, lettre B.No longer availableDim. 8,55 gEstimate: € 200/250 -
#176
Een cylinderbureau in mahoniehoutfineer met onderaan negen laden, bovenaan een grote en twee kleine laden boven het rolluik. XIXe eeuw, twee poten gerestaureerd en schade aan het fineer.
Bureau à cylindre en placage d’acajou. Le bas ouvrant à neuf tiroirs, le dessus à un grand et deux petits tiroir au dessus du volet. XIXe siècle. Deux pieds restaurés et dégâts au placage.No longer availableDim. b: 136 cmEstimate: € 300/500