#163Val Saint-LambertEen kratervaas van geslepen kristal, in de massa rood gekleurd. Gemerkt, met vermelding P.U. en met label.
#379Leo CleymansPeriod: °1937‘Brandend berkenbos’, olieverf op doek, gesigneerd L. Cleymans.
#27Een lot van 3 zilveren servetringen.
#127Victor Evrard‘Gezeten Petrus’, een bronzen beeld met olijfgroene patina. Draagt handtekening ‘Evrard’.
'Seated Peter', a bronze sculpture with an olive green patina. Bears the signature 'Evrard'.No longer availableDim. h 31.5 cmEstimate: € 250 / 320 -
#541Schaal van Chinees porselein met een blauw en wit decor van draken.
#108Een uit pitch-pine hout en metaal vervaardigde poppen-of kinderwagen.
#528Een Afrikaans beeld, een machtfetisj, Solongo, Angola. Mist zijn speer.
#429Lena Switsers“Alpenlandschap.” Olieverf op papier. Gesigneerd. Gedateerd 2011.
#29Frans Van ImmerseelEen reeks van 6 spreuken met illustraties van Frans Van Immerseel. Buiten de plaat gesigneerd.
A series of 6 proverbs with illustrations by Frans Van Immerseel. Signed outside the image.No longer availableDim. 23.5 x 14.5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#241Christian DelvauxEen bruine taupe lederen geldbeugel in D vorm.
A brown taupe leather money pouch in D shape.No longer availableDim. 8,5 x 11 cmEstimate: € 160 / 200