Other lots by Slabbinck
-
#189Rik SlabbinckPeriod: 1914 - 1991
“Hooimijten”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Meules de foin”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 74 cmEstimate: € 800/1200 -
#42Rik SlabbinckPeriod: 1914 - 1991
“Landschap”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef.
”Paysage”. Une lithographie. Signée hors planche. Epreuve d’artiste.No longer availableDim. 40 x 56 cmEstimate: € 100/120
Similar lots by type
-
#338
Een lot kalenders met reproducties van oude kaarten. Bijgevoegd een boek “De stad in kaart van de oudheid tot de 20e eeuw.” C.J. Schüler. Ed. Place de Victoires. Parijs, 2011.
Un lot de calendriers ,reproductions d’anciennes cartes. Avec un livre:”De stad in kaart van de oudheid tot de 20e eeuw”. C.J. Schüler. Ed. Place de Victoires. Paris, 2011.No longer availableEstimate: € 20/25 -
#704Jozef PeetersPeriod: 1895 - 1960
Een ontwerp voor de cover van het maandblad “Het Overzicht” van februari 1925. Een linosnede. Gesigneerd en genummerd 108/250 buiten de plaat.
Un projet pour la couverture du magazine “Het Overzicht” de février 1925. Une lino. Signée et numérotée 108/250 hors planche.No longer availableDim. 33 x 25 cmEstimate: € 35/50 -
#19
“Achterpoort ( begijnhof Lier) “. Een ets getekend Rom. Malfliet en genummerd: 8/100 buiten de plaat.
”Arrière-porte (béguinage à Lier)”. Une eau-forte signée Rom. Malfliet et numérotée 8/100 hors planche.No longer availableDim. 35 x 25 cmEstimate: € 25/35 -
#532Panamarenko
“Stekkedoos motor”. Een gesigneerde poster.
”Stekkedoos motor”. Un poster signée.No longer availableDim. 42 x 29 cmEstimate: € 100/120 -
#709P. Alechinsky
Een affiche (litho) voor een tentoonstelling van Alechinsky te Brussel in 1973 - 1974. Gesigneerd buiten de plaat.
Une affiche (litho) à l’occasion de l’exposition de Alechinsky à Bruxelles en 1973 1974. Signée hors planche.No longer availableDim. 73 x 50 cmEstimate: € 200/240 -
#692Jozef PeeterPeriod: 1895 - 1960
“Vlakkencompositie”. Een linosnede. Gemonogrameerd en gedateerd ‘23 in de plaat, Gesigneerd en genummerd 108/250 buiten de plaat.
”Composition de surfaces”. Une lino. Monogramme et datée ‘23 dans la planche.No longer availableDim. 36 x 30 cmEstimate: € 45/65 -
#689
“Vliegmachine”. Een reproductie naar een werk van Panamarenko.
”Machine à voler”. Une reproduction d’après une oeuvre par Panamarenko.No longer availableDim. 42 x 27 cmEstimate: € 120/200 -
#682P. Alechinsky
Een lithografie. Gesigneerd en gedateerd 1969 buiten de plaat.
Une lithographie. Signée et datée 1969 hors planche.No longer availableDim. 27 x 43 cmEstimate: € 200/240 -
#472
“Pic-nic”. Een ets. Gemonogrameerd en genummerd 4/5 buiten de plaat.
”Picnic”. Une eau-forte. Monogrammée et numérotée 4/5 hors planche.No longer availableDim. 10 x 15 cmEstimate: € 25/35 -
#462P. Smolders
“Tamboer met papieren hoedje”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef.
”Tambourin, chapeau en papier”. Une lithographie. Signée hors planche. Epreuve d’artiste.No longer availableDim. 36 x 20 cmEstimate: € 40/60 -
#399Dirk BaksteenPeriod: 1886 - 1971
“Kempische hoeve”. Een ets. gesigneerd en genummerd 1/20.
”Fermette en Campine”. Une eau-forte, signée et numérotée 1/20.No longer availableDim. 41,5 x 55 cmEstimate: € 50/60 -
#39Emile Muyens
“Condition humaine”. Een ets. Gesigneerd, genummerd 7/125 en gedateerd 1973 buiten de plaat.
”Condition humaine”. Une eau-forte. Signée et numérotée 7/125 et datée 1973 hors planche.No longer availableDim. 35,5 x 29, cmEstimate: € 35/45 -
#702Panamarenko
“Panamarenko - Alles leren, alles kunnen, alles doen”. Een gesigneerde affiche naar aanleiding van een reeks tentoonstellingen uit 2003.
”Panamarenko - Alles leren, alles kunnen, alles doen”. Une affiche signée en relation d’une série d’expositions de 2003.No longer availableDim. 55 x 41 cmEstimate: € 100/180 -
#32Louis PeetersPeriod: 1876-1964
“Interieur”. Een kleurenets . gesigneerd en genummerd buiten de plaat.
”Intérieur”. Une eau-forte en couleurs. Signée et numérotée hors planche.No longer availableDim. 51 x 35,5 cmEstimate: € 20/30 -
#714Salvador Dali
“De maagd en de Duivel”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 80/145 buiten de plaat.
”La Vierge et le Diable”. Une lithographie. Signée et numérotée 80/145 hors planche.No longer availableDim. 40 x 32 cmEstimate: € 200/240 -
#679Paul JoostensPeriod: 1889-1960
“Abstract”. Een houtsnede. Gesigneerd buiten de plaat.
”Abstrait”. Une gravure sur bois. Signée hors planche.No longer availableDim. 37 x 27 cmEstimate: € 120/200 -
#404Eddy Thomas
“Violist”, “Liggend naakt” & “Zittend naakt”. Drie lithografieën. Allen gesigneerd buiten de plaat en resp. genummerd 16/25, 3/40 en 1/10
”Violoniste”, “Nu couché” et “Nu assis”. Trois lithographies, tourtes signées hors planche, numérotées 16/25, 3/40 et 1/10.No longer availableDim. 26 x 18 cm; 33 x 24 cm; 38 x 57 cmEstimate: € 60/100 -
#154
“Prospect von Gand”. Twee zichten op Gent. Ingekleurde XVIIIe eeuwse gravures.
”Prospect von Gand”. Deux vues de Gand. Deux gravures en couleurs du XVIIIème siècle.No longer availableDim. 32 x 42 cmEstimate: € 240/260 -
#494G. G. Winckler
Twee ingekleurde XVIIIe eeuwse gravures met Parijse zichten.
Deux gravures en couleurs du XVIIIème siècle, vues sur Paris.No longer availableDim. 31 X 41 cmEstimate: € 90/110 -
#752
“Model A”. Een poster naar een werk van Panamarenko.
”Modèle A”. Un poster d’après une oeuvre par Panamarenko.No longer availableDim. 41 x 28 cmEstimate: € 100/120 -
#489Hans BeersPeriod: Zevenbergen 1946
“Vrouwelijk naakt met halsketting”. Een lithografie. In de plaat gesigneerd.
”Nu féminin avec collier”. Une lithographie. Signée dans la planche.No longer availableDim. 48 x 38 cmEstimate: € 60/100 -
#29Henri QuittelierPeriod: St-Joost-ten-Node 1884 - 1980
“Le dur hiver”, “Nôtre-Dame des affligés - Uccle” & “Fermette dans les blés - Uccle-Saint-Job”. Drie etsen, waarbij de eerste ingekleurd. Allen gesigneerd en respectievelijk gedateerd 1956, 1925 & 1944.
”Le dur Hiver”, “Nôtre-Dame des affligés - Uccle “ & “ Fermette dans les blés - Uccle-Saint-Job”. Trois eaux-fortes, la première en couleurs. Signées et datées 1956, 1925 et 1944.No longer availableDim. 29 x 34, 24 x 27 & 22 x 26 cmEstimate: € 45/55 -
#22Gustaaf De Bruyne
Een ets van een vrouw met kind. Getekend buiten de plaat.
Une eau-forte représentant une femme et son enfant. Signée hors planche.No longer availableDim. 26 x 16 cmEstimate: € 20/30 -
#469Oldrich KulhanekPeriod: °1940
“Eros 3”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat en gedateerd 2009.
”Eros 3”. Une lithographie. Signée hors planche et datée 2009.No longer availableDim. 37 x 23 cmEstimate: € 60/80
Other lots in this auction
-
#244
“Engel tussen de rozen”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening “L. Perrault”.
”Ange et roses”. Huile sur toile. Porte une signature: “L. Perrault”.No longer availableDim. 30 x 44 cmEstimate: € 750/1000 -
#377
Een lot oude postzegels, waaronder een Columbusreeks.
Un lot d’anciens timbres postes. Dont une série sur Christophe Colomb.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#518
Een grote woestijnroos.
Une grande rose de désert.No longer availableDim. 30 x 30 x 20 cmEstimate: € 25/35 -
#851
Een oude messingen verrekijker op een enkelbenig statief.
Une ancienne paire de jumelles et statif à une jambe.No longer availableDim. h: 93 cmEstimate: € 100/120 -
#266
Een eikenhouten commode met vier laden. Omstreeks 1900.
Une commode en chêne à quatre tiroirs. +- 1900.No longer availableDim. b: 127 cmEstimate: € 80/120 -
#217
Een oude Belgische vlag.
Un ancien drapeau belge.No longer availableDim. 240 x 200 cmEstimate: € 40/50 -
#323
Een lot Sterling zilver, bestaande uit een suikerpot, een melkpot en een beker - met zilverkeuren 800‰. We voegen er een gedeukte pollepel van tevens 800‰ zilver.
Un lot d’argent Sterling, comprenant un sucrier, un pot à lait et un gobelet, poinçons 800‰. Nous ajoutons une louche (cabossée) en argent 800 ‰.No longer availableDim. 500 grEstimate: € 120/200 -
#742Hublet
“Straatzicht”. Olieverf op doek. Gemonogrameerd en gedateerd 1976.
”Scène de rue”. Huile sur toile. Monogramme et daté 1976.No longer availableDim. 82 x 60 cmEstimate: € 100/120 -
#501
Een vaas en een gemberpot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van allerhande stadstaferelen. Onderaan gemerkt.
Un vase et un pot à gingembre, décor polychrome de plusieurs scènes de ville. Marque en dessous.No longer availableDim. h: 22 & 45 cmEstimate: € 80/100 -
#600
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger en bijpassende oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2,40 ct. en robijn cabochons in bloemenvorm van ± 33 ct.
Une chaîne en or blanc 18 ct et pendentif ainsi qu’une paire de boucles d’oreilles assortie, le tout serti de brillants ayant un poids total de ± 2,40 ct et de rubis cabochon en forme de fleurs de ± 33 ct.No longer availableDim. 17,94 gEstimate: € 3200/3500 -
#908
Een zwart- en roodgelakte Chinese sokkel met een decor van spelende kinderen.
Un socle à laque noir et rouge, chinois, décor d’enfants qui jouent.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 60/100 -
#146
Een ronde tafel met roze marmeren blad in Louis XV stijl.
Une table ronde à tablette en marbre rose, style Louis XV.No longer availableDim. ø 88,5 cmEstimate: € 420/480