Similar lots by type
-
#364Walter VaesPeriod: 1882 - 1985
“Meisjesportret in profiel”. Potlood op papier. Gesigneerd 1919.
“Portrait de fille en profil”. Crayon sur papier. Signé 1919.No longer availableDim. 22 x 20 cmEstimate: € 100 / 120 -
#664Godeau
“St.-Jacobskerk”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1945.
“Eglise Saint-Jacques”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1945.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#242Mia Scheurmans
“Mannentorso”. Houtskool op papier.
“Torse masculin”. Fusain sur papier.No longer availableDim. 120 x 40 cmEstimate: € 20 / 30 -
#4Jul. Wauters
Een reeks van zes potloodtekeningen op papier.
Suite de six dessins au crayon sur papier.No longer availableDim. 33 x 23 cmEstimate: € 30 / 50 -
#64Albert Van DyckPeriod: Turnhout 1902 - 1951
“Kind met lamp”. Potlood op papier. Gesigneerd.
“Enfant à la lampe”. Crayon sur papier. Signé.No longer availableDim. 25 x 19 cmEstimate: € 50 / 60 -
#489De Bruyn
“Vis”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘80.
‘Poisson”. Technique mixte sur papier. Signé et daté 80.No longer availableDim. 49 x 40 cmEstimate: € 20 / 30 -
#499Lex
“Het dansfeest”. Aquarel op papier. Gesigneerd. Medio XXe eeuw.
“Le bal”. Aquarelle sur papier. Signée. Milieu du XXe siècle.No longer availableDim. 53 x 68 cmEstimate: € 40 / 60 -
#79
“Vesuvio 1906”. Een paar Napolitaanse gouaches. Vochtschade bij het nachtzicht.
“Vesuvio 1906”. Deux gouaches napolitaines. La vue de nuit a des tâches d’humidité.No longer availableDim. 35 x 56 cmEstimate: € 80 / 120 -
#334R. Berink
“Acht potloodstudies, waarvan vier heren- en vier vrouwenportretten op papier. In twee lijsten. Allen gesigneerd.
Huit études en crayon dont quatre portrait d’hommes et quatre de femmes. En deux cadres. Chaque pièce signée.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#652Watson
“Nederlands stadszicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Ville hollandaise”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 55 x 75 cmEstimate: € 30 / 40 -
#149Alfred OstPeriod: 1884 - 1945
“Communie”. Gehoogde inkttekening op papier. Gemonogrammeerd.
“La Communion”. Encre de Chine rehaussé d’aquarelle. Avec monogramme.No longer availableDim. 25 x 22 cmEstimate: € 120 / 160 -
#459Jozef MousPeriod: 1896-1968
Drie havenzichten. Chinese inkt, gouache en houtskool. Gesigneerd.
Trois vues de port. Encre de Chine, gouache et fusain. Signées.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#519H. Veldeman
“Vrouwenportret”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Portrait de femme”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 47 x 38 cmEstimate: € 40 / 60 -
#12Smeets
“Boerderijtje”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
“Petite ferme”. Fusain sur papier. Signé.No longer availableDim. 25 x 27 cmEstimate: € 10 / 20
Other lots in this auction
-
#81Royal Vienna
“Meisje met manden”. Een beeldje van meerkleurig Weens aardewerk. Onderaan gemerkt en genummerd. Begin XXe eeuw.
“Fille aux paniers”. Statuette en faïence polychrome viennoise. Marque et numéro sous la base. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 60 / 70 -
#448
Een dekselvaas van Nanking aardewerk met een meerkleurig decor van krijgers.
Vase couvert en faïence de Nankin à décor polychrome de guerriers.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 50 / 90 -
#294
“Dorpsscène”. Gewassen pentekening. Draagt handtekening: Filarski.
“Scène de village”. Lavis sur papier. Porte une signature Filarski.No longer availableDim. 43 x 32 cmEstimate: € 100 / 150 -
#791
Een armstoel van gesculpteerd eikenhout in de geest van de barok.
Fauteuil en chêne sculpté de style baroque.No longer availableEstimate: € 160 / 200 -
#781
Bronzen kerkkandelaar gemonteerd als lamp.
Candélabre d’église en bronze monté en lampe.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#649Herman VerbaerePeriod: 1906-1993
“Polderlandschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1962.
“Paysage des polders”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1962.No longer availableEstimate: € 200 / 250 -
#554
Een vijfdelig lampetstel van meerkleurig en verguld porselein. Onderaan gemerkt B & Co, Limoges.
Garniture de lavabo cinq pièces en porcelaine polychrome et dorée. Marque B & Co, Limoges sous la base.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#196
Vier stoelen van gesculpteerd eikenhout in Renaissancestijl. We voegen er twee stoelen in dezelfde stijl met afwijkende bekleding aan toe.
Quatre chaises en chêne sculpté de style renaissance. Nous ajoutons deux chaises du même style mais recouvertes différemment.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#501
Een paar vazen van cloisonné op rood koper, versierd met een decor van bloemen, vlinders en vogels.
Paire de vases en cloisonné sur cuivre rouge décoré de fleurs, de papillons et d’oiseaux.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#21
Een kruisbeeldje en twee hoornvaasjes van meerkleurig en verguld Brussels porselein. XIXe eeuw.
Calvaire en porcelaine et bois flanqué de deux petits cornets. Vieux Bruxelles, XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#13
Een paar porseleinen popjes met kanten kleertjes. XIXe eeuw.
Paire de poupées aux têtes en porcelaine et aux vêtements bordés de dentelle. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 40 / 60 -
#495
Koninklijke Munt van België en Muntpost International. “De Geschiedenis van de Belgische Frank in goud en zilver”. 24 munten (5 gouden 22 ct en 19 sterling zilveren), replica’s van Belgische frankmunten uit de XIXde en de XXste eeuw. Compleet met presentatiekoffertje en het boek “Adieu franc”, Ed. Lannoo 2001.
Monnaie Royale de Belgique et Muntpost International. “De Geschiedenis van de Belgische Frank in goud en zilver”. 24 pièces de monnaie (5 en or 22 ct en 19 en argent sterling ), répliques des pièces en francs belges des XIXe et XXe siècles. Complet avec coffret de présentation et le livre “Adieu franc”, Ed. Lannoo 2001.No longer availableEstimate: € 1000 / 1500