Similar lots by type
-
#786Mariette De Meulder“Tijger” & “Veldmuizen”. Pastel op papier. Gesigneerd en resp. gedateerd ‘95 & ‘94.
“Tigres” et “Souris”. Pastel sur papier. Datée et signée 1995 et 1994.No longer availableDim. 41 x 41 cmEstimate: € 80 / 120 -
#162Hilde Hendrickx“Bloemenvaas”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Vase fleuri”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 42 x 34 cmEstimate: € 40 / 60 -
#354Jef Wauters“De houtsprokkelaarster”. Potlood op papier. Gesigneerd en gedateerd 1943.
“La ramasseuse de bois mort”. Crayon sur papier. Signé et daté 1943.No longer availableDim. 26, 5 x 42 cmEstimate: € 50 / 70 -
#159Jef VaesPeriod: °1920“Het kabientje van het meerminnetje”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Het kabientje van het meerminnetje”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 10 x 10 cmEstimate: € 50 / 80 -
#164Hilde Hendrickx“Zonnebloemen”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Tournesols”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 30 x 32 cmEstimate: € 40 / 60 -
#124Karel De PossonPeriod: 1889 - 1960“Bloemen”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Fleurs”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 49 x 65 cmEstimate: € 40 / 50 -
#797Julien t ‘FeltPeriod: 1874 - 1933“Dorpsfeest”. Potlood op papier. Gesigneerd en gedateerd 1930.
“Fête de Village”. Crayon sur papier. Signé et daté en 1930.No longer availableDim. 32 x 48 cmEstimate: € 100 / 120 -
#29José Wolff“Plattelandszicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Paysage de campagne”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 28 x 23 cmEstimate: € 40 / 50 -
#800“Egyptische fantasiewereld”. Pastel op papier.
“Monde Fantastique Egyptien”. Pastel sur papier.No longer availableDim. 52 x 72 cmEstimate: € 60 / 100 -
#339Gust Dierickx“Landbouwer”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘56.
“Paysan”. Aquarelle sur papier. Signée et datée ‘56.No longer availableDim. 15 x 20 cmEstimate: € 80 / 120 -
#12L. Foster“Stadszicht met de Burggracht”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Vue de ville”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 33 x 21 cmEstimate: € 20 / 30 -
#349Smolders“Meisjesportret”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
“Portrait de fille”. Fusain sur papier. Signé.No longer availableDim. 33 x 25 cmEstimate: € 200 / 250 -
#319H. Opdebeeck“Stilleven met vis”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1926.
“Nature morte au poisson”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1926.No longer availableDim. 48 x 58 cmEstimate: € 50 / 80 -
#529Hilde Hendrickx“Zittende dame” Pastel op papier. Gesigneerd.
“Dame assise”. Pastel sur papier. Signée.No longer availableDim. 109 x 74 cmEstimate: € 80 / 120 -
#452“Bergdorp”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘73.
“Village de montagne”. Aquarelle sur papier. Signée et datée ‘73.No longer availableDim. 43 x 33 cmEstimate: € 40 / 60 -
#479Een Chinese prent van een wijze. Gemengde techniek op papier.
Estampe chinoise représentant un sage. Technique mixte sur papier.No longer availableDim. 28 x 21 cmEstimate: € 80 / 100 -
#798Harry EliottPeriod: 1882 - 1959“De uit de hand gelopen vossenjacht”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“ La chasse aux renards”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 31 x 65 cmEstimate: € 20 / 30 -
#432“Ploeger bij valavond”. Pastel op papier. Onduidelijk gesigneerd.
“Laboureur au crépuscule”. Pastel sur papier. Illisiblement signé.No longer availableDim. 58 x 42 cmEstimate: € 120 / 200
Other lots in this auction
-
#76Een oude eerste hulp trainingspop van plaaster en hout. Schade aan de voeten.
Un mannequin d’entraînement premiers secours en bois et plâtre. Endommagé aux pieds.No longer availableDim. h: 130 cmEstimate: € 40 / 60 -
#792Een gevarieerd lot borden en schotels van aardewerk en porselein, waaronder een gedeeltelijk servies van Brussels porselein.
Lot d’assiettes et de plats en faïence et porcelaine dont un service partiel en porcelaine de Bruxelles.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#652“Stilleven met rode poon” & “Stilleven met groenten”. Olieverf op doek en board. Het eerste gesigneerd ‘Walter Elst’.
“Nature morte au grondin rouge” et “Nature morte aux légumes”. Huile sur toile et sur carton. La première signée Walter Elst.No longer availableDim. 50 x 60 & 45 x 55 cmEstimate: € 80 / 120 -
#807Franklin MintVijf schaalmodellen, bestaande uit een Bugatti, een Alvis, een Rolls Royce, een Packhard en een Mercedes.
Cinq modèles de voitures anciennes comprenant une Bugatti, une Alvis, une Rolls Royce, une Packhard et une Mercedes.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#8Chinese bronzen inktpot op schaaltje versierd met een Fo-hond.
Encrier chinois en bronze sur un présentoir décoré d’un chien de Pho.No longer availableDim. H. 12 cm, L. 20 cmEstimate: € 90 / 100 -
#677Een knobbelvaas van wit en blauw aardewerk met een decor van vogels en bloesems.
Vase en faïence bleue et blanche à décor d’oiseaux et de fleurs.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 80 / 120 -
#597DelvauxEen zwart lederen handtas.
Sac à main en cuir noir.No longer availableEstimate: € 250 / 350 -
#196Een bureau van gefineerd hout in Lodewijk XV-stijl met drie laden, een gevacheteerd blad en versierd met bronsbeslag.
Bureau en bois de placage de style Louis XV ouvrant à trois tiroirs, tablette en vachette, montures en bronze.No longer availableDim. h: 79 x 161 x 81 cmEstimate: € 200 / 240 -
#167“Dame met bloemenmand”. Een bronzen beeld op zwart marmeren sokkel naar een werk van A. Moreau.
“Dame au corbeille de fleur”. Sculpture en bronze sur socle en marbre noir d’après une oeuvre par A. Moreau.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 100 / 120 -
#430Een klein barkastje in de vorm van een ton. We voegen er een reistasje voor twee flessen van hout en leder aan toe.
Petit bar en forme de tonneau. Nous ajoutons un sac de voyage pour deux bouteilles en bois et cuir.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 40 / 60 -
#234Een paar liggende sfinxen van brons.
Paire de sphinx couchés en bronze.No longer availableDim. l: 120 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#227Jean Didier DebutPeriod: 1824 - 1893“Nemrod”. Een bronzen beeld naar aanleiding van het ‘Salon des beaux arts’. Met gieterijstempel.
“Nemrod”. Sculpture en bronze à l’occasion du Salon des Beaux Arts. Avec cachet de fonderie.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 350 / 450

