Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Stilleven met bloemen”. Aquarel op papier. Gemonogrammeerd O.M.

“Stilleven met bloemen”. Aquarel op papier. Gemonogrammeerd O.M.

“Nature morte aux fleurs”. Aquarelle sur papier. Monogrammée O.M.
Dim. 30 x 20 cm
SKU: 2508200429.
Auction day: 26 August 2020 19:00
Catalogue #429
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #426

    Een Chinees vierkant houten tafeltje/sokkeltje.

    Tabouret carré en bois. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. h: 49 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #624

    Een gietijzeren tuinvaas.

    Vasque en fonte.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #252
    Leonardo Torfs
    Period: °1927

    “Zicht op de Schelde te Antwerpen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Vue de l’Escaut à Anvers”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 78 x 97 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #343

    Een achthoekige kraagvaas van meerkleurig aardewerk van Rouen. Onderaan gemerkt.

    Vase octogonal en faïence polychrome de Rouen. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #586
    Afghan

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine noué main.
    No longer available
    Dim. 300 x 200 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #73

    Een grote rood- en geelkoperen doofpot. Vroeg XIXe eeuw.

    Grand étouffoir en cuivre rouge et jaune.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #619

    “De courtisanes Utagawa en Nanasato van het Yotsume-huis, uit de serie ‘spiegel met kaligrafische voorbeelden door prachtige nieuwe courtisanes in de Yoshiwara’. Een vroeg XXe eeuwse herdruk van een Japanse houtsnede van Kitao Masanobu.

    “Les courtisanes Utagawa et Nanasato de la maison Yotsume”. De la série “Miroir aux exemples calligraphiques par merveilleuses nouvelles courtisanes dans la Yoshiwara”. Exemplaire du début du XXe siècle d’une gravure sur bois par Kitao Masanobu.
    No longer available
    Dim. 36,5 x 49 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #560

    Een verlengbare eikenhouten tafel. Vendée, Frankrijk, tijdperk Louis-Philippe

    Table à allonges en chêne. Vendée, époque Louis-Philippe.
    No longer available
    Dim. Ø 116
    Estimate: € 180 / 240
  • #399

    Een balustervormige siervaas van meerkleurig plaaster, versierd met saterkoppen en guirlandes. Begin XXe eeuw.

    Un vase balustre en plâtre polychrome avec satires et guirlandes. Début XXième siècle.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #378

    Twee vintage handtassen van resp. bruin en zwart krokodillenleder.

    Deux sac à mains vintage en croco brun resp. noir.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #206

    Een eikenhouten eendeurskast, versierd met gesneden geometrische motieven.

    Meuble en chêne ouvrant à une porte décorée de motifs géométriques.
    No longer available
    Dim. h: 170 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #637

    Glasservies van amberkleurig kristal.

    Service à verres en cristal de couleur ambre.
    No longer available
    Dim. h: 14 - 21 cm
    Estimate: € 200 / 240
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Augustus 2020

De veiling is volledig - 800 loten. Downloads verkrijgbaar op de downloads pagina. Tentoonstelling van zaterdag 22 tot zondag 23 augustus van 11.00 tot 18.00

25 August 2020 19:00
26 August 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 August 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More