Other lots by Henry
-
#42Marie Michel Henry“Boerenkar”. Aquarel op papier. Gemonogrammeerd.
“Charrue”. Aquarelle sur papier. Porte un monogramme.No longer availableDim. 15 x 19 cmEstimate: € 40 / 60 -
#244Marie Michel Henry“Stilleven met pioenen”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Nature morte, pivoines”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 25 x 31 cmEstimate: € 80 / 120 -
#334Marie Michel Henry“Stilleven met rozen in Delftse jardinière”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Nature morte, fleurs dans une jardinière de Delft”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 29 x 38 cmEstimate: € 160 / 220
Similar lots by type
-
#362Alfons VermeirPeriod: 1905 - 1994“Boerenkoppel op het veld”. Aquarel en houtskool op papier. Gesigneerd.
“Couple de fermiers aux champs”. Aquarelle et fusain sur papier. Signé.No longer availableDim. 35 x 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#559Hilde Hendrickx“Dame op een bank” & “Groententuin”. Resp. Sanguine en aquarel op papier. Beide gesigneerd.
“Dame sur un banc” & “Potager”. Sanguine et aquarelle sur papier. Tout deux sont signés.No longer availableDim. 63 x 42 & 52 x 38 cmEstimate: € 40 / 50 -
#760Een reeks van zes aquarellen met betrekking tot Venetiaanse carnavalskledij.
Une série de six aquarelles en relation avec les vêtements de carnaval de Venise.No longer availableDim. 20 x 14 cmEstimate: € 60 / 100 -
#689Armand Rassenfosse“Naakt”. Een sanguinetekening. Gesigneerd.
“Nu”. Dessin en sanguine. Signé.No longer availableDim. 13 x 18 cmEstimate: € 6à / 100 -
#219AppelEen lithografie. Gesigneerd, gedateerd ‘82 en genummerd op 90 buiten de plaat.
Une lithographie. Signée, datée ‘82 et numérotée sur 90 hors planche.No longer availableDim. 48,5 x 64 cmEstimate: € 20 / 30 -
#374R. Terheyen“Windstilte”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1950.
“Accalmie”. Aquarelle sur papier. Signé et daté 1950.No longer availableDim. 16 x 25 cmEstimate: € 30 / 60 -
#289Ferdinand SchirrenPeriod: 1872 - 1944“Stilleven in interieur”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Nature morte dans un intérieur”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 31 x 25 cmEstimate: € 400 / 500 -
#222P. Alechinsky“filmexprmntlfilm” Een poster voor een filmvoorstelling te Knokke in 1964.
“filmexprmntlfilm”. Une affiche de cinéma de 1964 à Knokke.No longer availableDim. 59 x 84 cmEstimate: € 40 / 50 -
#264Lèonia Mallentjer“La corbeille aux chiffons”. Pastel op papier. Gesigneerd
“La corbeille aux chiffons”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 36 x 27 cmEstimate: € 80 / 120 -
#64Louis Camerlynckx“Jongensportret”. Pastel op papier. Onduidelijk gesigneerd.
“Portrait de jeune homme”. Pastel sur papier. Signature illisible.No longer availableDim. 36 x 27 cmEstimate: € 30 / 50 -
#154“Zicht op Mechelen”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1955.
“Vue sur Malines”. Aquarelle sur papier. Signé et daté 1955.No longer availableDim. 59 x 47 cmEstimate: € 40 / 60 -
#262Léonia Mallentjer“Stilleven met bloemen”. Pastel op papier. Gesigneerd
“Nature morte, fleurs”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 36 x 27 cmEstimate: € 80 / 120 -
#669Frans De Bruycker“Vermoeidheid”. Kleurpotlood op papier. Gesigneerd ‘Geroen’ en gedateerd ‘78.
“Fatigue”. Crayon de couleur sur papier. Signé ‘Geroen’ et daté ‘78.No longer availableDim. 36 x 48 cmEstimate: € 100 / 120 -
#2Een reclame-affiche voor St Michel uit le Patriote illustré.
Une affiche publicitaire pour St Michel venant du Patriote illustré.No longer availableDim. 33,5 x 22,5Estimate: € 40 / 60 -
#679.“Tempel van Thebe”. Gravure.
“Temple de Thebe”. Une gravure.No longer availableDim. 52 x 90 cmEstimate: € 100 / 150 -
#372August Gillé“Vrouwenportret”. Een sanguinetekening op papier. Gesigneerd.
“Portrait de femme”. Une Sanguine sur papier. Signé.No longer availableDim. 53 x 35 cmEstimate: € 30 / 50 -
#314Blanche OdinPeriod: 1865 - 1957“Stilleven met bloemen op een boek”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Nature morte, fleurs sur un livre”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 29 x 40 cmEstimate: € 600 / 800 -
#224P. Alechinsky“Derrière le miroir nr 250”. Een lithografie.
“Derrière le miroir n° 250”. Une lithographie.No longer availableDim. 58 x 78 cmEstimate: € 50 / 70 -
#720Hilde HendrickxTwee bloemenstillevens. Aquarel op papier. Gesigneerd.
Deux natures mortes, scènes florales. Aquarelle sur papier. Signées.No longer availableDim. 33 x 31 & 32 x 41 cmEstimate: € 40 / 50 -
#544P. Heekers“Drie generaties”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1911.
“Trois générations”. Pastel sur papier. Signé et daté 1911.No longer availableDim. 44 x 55 cmEstimate: € 60 / 100 -
#465Twee affiches van Kuifje. “ Kuifje in Congo” van Moulinsart en een andere affiche.
Deux affiches de Tintin. “Tintin au Congo” de Moulinsart et une autre affiche.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#364Théodore VerschaerenPeriod: 1874 - 1937“Studietekening van een vrouw”. Houtskool op papier. Gemonogrammeerd.
“Etude d’une femme”. Fusain sur papier. Porte un monogramme.No longer availableDim. 29 x 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#34Deheereweghe“Schip in het droogdok”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Navire en cale sèche”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 27 x 34 cmEstimate: € 30 / 40 -
#229Panamarenko“Panamarenko , Pastille” . Een litho van een ontwerp voor een affiche van een tentoonstelling te Antwerpen. Achteraan met stempel, gesigneerd en genummerd op 150 exemplaren vooraan.
“Panamarenko, Pastille”. Une lithographie d’un croquis d’une affiche d’exposition à Anvers. Avec cachet au dos, signée et numérotée sur 150 exemplaires.No longer availableDim. 46 x 59 cmEstimate: € 40 / 50
Other lots in this auction
-
#626MUYART DE VOUGLANS, Leggi criminali, Milano, 1813, 4 delen. In-octavo, papieren band.
MUYART DE VOUGLANS, Leggi criminali, Milano, 1813, 4 delen. In-octavo, reliure papier.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#796J.A. ROUX, Précis élémentaire de droit pénal et procédure pénale, Recueil Sirey, Paris, 1925. In-octavo, nieuwe band.
J.A. ROUX, Précis élémentaire de droit pénal et procédure pénale, Recueil Sirey, Paris, 1925. In-octavo, nouvelle reliure.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#411Henri Cassiers“Geiten”, “Moeder en Kind” en “Interieur met kachel”. Drie potloodschetsen. Gemonogrammeerd. Maakten deel uit van de tentoonstelling Henri Cassiers 1858-1944, Museum Vleeshuis 1994.
“Chêvres”, “Mère et Enfant” et “ Intérieur avec poêle”. Trois croquis au crayon. Portent un monogramme. Font parties de l’exposition de Henri Cassiers 1858-1944, Musée Vleeshuis 1994.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#757Een lot oude boeken, bestaande uit twee postzegelcatalogi uit 1939 & 1946, een leeg postzegelalbum, een album m.b.t. Karel Verlat en een uitgave m.b.t. tot Broeder Maximinus.
Lot de vieux livres comprenant deux catalogues de timbres de 1939 et de 1946, un album de timbres vide, un album traitant Karel Verlat et une édition sur Broeder Max.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#158F. Moulaers“Aap als kapitein”. Een beeld van terracotta. Gesigneerd en gedateerd 1844.
“Singe comme Capitaine”. Une statue en terre cuite. Signée et datée 1844.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 30 / 50 -
#537Een paar eenden van cloisonné op koper. Chinees werk, begin XXste eeuw. Losse staarten in filigraan (enkele lossen veren).
Paire de canards en cloisonné sur cuivre. Travail chinois, début du XXe siècle. Queues amovibles filigranées (quelques plumes détachées).No longer availableDim. H. 21 cmEstimate: € 300 / 450 -
#780E. DE BRANDNER, Le code pénal Belge, Bruxelles, 1878. In-12mo, rood lederen band.
E. DE BRANDNER, Le code pénal Belge, Bruxelles, 1878. In-12mo, reliure en cuir rouge.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#236Een eikenhouten buffetkast met onderaan twee paneeldeuren onder twee laden en met een grijsgeaderd wit marmeren blad. In het opzet twee gebogen naast één vlakke gevitreerde deur met facetgeslepen ruitjes.
Buffet à deux corps en chêne, le dessous à deux portes pleines en dessous de deux tiroirs et avec tablette en marbre blanc veiné gris. Le dessus à deux portes galbées flanquant une porte vitrée aux vitres taillées en facette.No longer availableDim. h: 206 cmEstimate: € 200 / 240 -
#586B. MILLETOT, Traiete du delict commun, Dijon, 1615. In-12mo, perkamenten band.
B. MILLETOT, Traiete du delict commun, Dijon, 1615. In-12mo, bande en parchemin.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#4Edgard FarasynPeriod: 1858-1938“Heidezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vue sur la lande”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 14 x 23 cmEstimate: € 80 / 100 -
#543Een kleine rechthoekige plaquette van famille rose porselein met decor van personages en met geperforeerde rand. China, tijdperk Qinglong.
Petite plaquette rectangulaire en porcelaine à décor famille rose de personnages. Bord aux petites perforations. Chine, époque Qinglong.No longer availableDim. 6,5 x 13,5 cmEstimate: € 400 / 500 -
#515Een paar vazen van meerkleurig Chinees porselein met een decor van een hofhouding in cartouches op een achtergrond van bloemen en kostbaarheden. Onderaan gemerkt.
Une paire de vases en porcelaine de Chine polychrome décorés de scènes de cour en cartouches sur un fond de fleurs et de signes auspicieux. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 120 / 200

