Other lots by Boudry
Similar lots by type
-
#612Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vase à fleurs". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 55 x 45 cmEstimate: € 120 / 200 -
#629Felix Timmermans“Zicht op Lier”. Aquarel en houtskool op papier. Gemonogrammeerd. Bijgevoegd een houtsnede met zicht op het begijnhof te Lier. Gemonogrammeerd in de plaat.
"Vue de Lierre". Aquarelle et fusain sur papier. Monogrammé. On joint une gravure sur bois avec vue sur le béguinage de Lierre. Monogrammée dans la planche.No longer availableDim. 22 x 13 cm & 15 x 15 cmEstimate: € 60 / 100 -
#469Maurits Van Saene“Rotsformatie”. Olieverf op board. Gesigneerd.
"Formation rocheuse". Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 25 x 30Estimate: € 400 / 600 -
#522Romain SteppePeriod: 1859 - 1927“Winters havenzicht bij nacht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Vue du port d'hiver la nuit". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 16 x 24 cmEstimate: € 200 / 260 -
#639“Schip aan de kade”. Olieverf op doek.
"Navire à quai". Huile sur toile.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 60 / 80 -
#512Frans SimonsPeriod: 1856 - 1945“Havenzicht” & “Marine”. Olieverf op doek. Beide gesigneerd.
"Vue de port" & "Marine". Huile sur toile. Tous deux signées.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 400 / 500 -
#599Idsidore VerheydenPeriod: 1846 - 1905“Koeien bij de rivier”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
« Vaches au bord de la rivière ». Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 37 cmEstimate: € 250 / 350 -
#564Jan De Winne“Stilleven met appels en peren”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1970.
"Nature morte aux pommes et aux poires". Huile sur toile. Signée et datée 1970.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 60 / 100 -
#519“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. In de stijl van de XVIe eeuw.
"Nature morte florale". Huile sur toile. Dans le goût du XVIe siècle.No longer availableDim. 48 x 39 cmEstimate: € 100 / 150 -
#392Trente“Wijngaertstraat”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Wijngaertstraat”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30x23cmEstimate: € 80 / 120 -
#159Napoléon François GhesquierePeriod: 1812 - 1862“De schilder in zijn atelier”. Olieverf op mahoniehouten paneel. Gesigneerd en gedateerd 1852 (?).
Le peintre dans son atelier. Huile sur panneau d'acajou. Signée et datée 1852 (?).No longer availableDim. 38 x 30 cmEstimate: € 500 / 800 -
#164“Stilleven met fruit”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur. Vroeg XIXe eeuw.
"Nature morte aux fruits". Peinture à l'huile sur panneau. Sans signature. Début du 19ème siècle.No longer availableDim. 22 x 28 cmEstimate: € 200 / 240 -
#314“Kalkoenen op het binnenplein”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Les dindes dans la cour". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 18,5 x 13 cmEstimate: € 35 / 45 -
#319Felix EyskensPeriod: 1882 - 1986“Begijnhof Mechelen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Béguinage de Malines”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 25 cm x 18 cmEstimate: € 100 / 120 -
#192“Dorpszicht met rode maan”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1970.
"Vue du village avec la lune rouge". Peinture à l'huile sur panneau. Signé et daté 1970.No longer availableDim. 79 x 84 cmEstimate: € 100 / 120 -
#479Patricia Galloway“Gravitational waves”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Ondes gravitationnelles". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 80 cmEstimate: € 60 / 80 -
#134Een ingelijste XIXe eeuwse supraporta met een voorstelling van engeltjes in grisaille. Olieverf op doek.
Une supraporta encadrée du XIXe siècle représentant des anges en grisaille. Huile sur toile.No longer availableDim. 69 x 103 cmEstimate: € 200 / 240 -
#169“Boer bij de schuur”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur.
"Fermier à la grange". Peinture à l'huile sur panneau. Sans signature.No longer availableDim. 37 x 50 cmEstimate: € 120 / 200 -
#194“Leielandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Paysage du Pays de la Lys". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 81 x 90 cmEstimate: € 100 / 120 -
#552Romain SteppePeriod: 1859 - 1927“Zeezicht met oceaanstomer in de verte”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1903.
"Vue mer avec paquebot au loin". Peinture à l'huile sur panneau. Signé et daté 1903 au verso.No longer availableDim. 10 x 16 cmEstimate: € 120 / 200 -
#239Jacques RosseelsPeriod: 1828 - 1912“Vissers bij de rivier”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Pêcheurs au bord de la rivière". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 9,5 x 16,5 cmEstimate: € 120 / 180 -
#562Romain Steppe“Vissers aan de Scheldeoever”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Pêcheurs au bord de l'Escaut". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 16 x 24 cmEstimate: € 300 / 400 -
#132“Stilleven”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
"Nature morte". Huile sur toile. Signée illisible.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 300 / 400 -
#224Freddy BaetenPeriod: 1931 - 2008“Pijproker”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Fumeur de pipe". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 36 x 30 cmEstimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#363Een wijwatervaatje van meerkleurig porselein versierd met drie engelen.
Un bénitier en porcelaine multicolore à décor de trois anges.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 35 / 45 -
#372Jules KeppensPeriod: 1910 - 1992“Gehuchtje in het bos”. Sgraffiti met Oostindische inkt. Gesigneerd.
« Hameau dans les bois ». Sgraffites à l'encre de Chine. Signé.No longer availableDim. 23 x 29 cmEstimate: € 40 / 50 -
#209J. Bollen“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechts onder.
"Nature morte". Huile sur toile. Signée en bas à droite.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 100 / 150 -
#359“De kus III. Voor Shelly.” Snijwerk.
"Le Baiser III. Pour Shelly. sculpture.No longer availableDim. 40 x 40 cmEstimate: € 60 / 100 -
#135Een paar zilveren kandelaars in Lodewijk XV-stijl. Duitse keuren 835‰.
Une paire de bougeoirs en argent de style Louis XV. Poinçons allemands 835‰.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 250 / 350 -
#434Pol MaraPeriod: 1920-1998“Le miroir parfait”. Gemengde techniek. Gesigneerd en gedateerd ‘72.
"Le miroir parfait". Technique mixte. Signé et daté '72.No longer availableDim. 32 x 52 cmEstimate: € 220 / 280 -
#1Karl Ens, VolkstedtEen kaketoe van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
Un cacatoès en porcelaine multicolore. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 60 / 100 -
#563Een bronzen Boeddha met lamp gemonteerd achteraan.
Un Bouddha en bronze avec lampe montée à l'arrière.No longer availableDim. h 57 cmEstimate: € 60 / 80 -
#538Met de tang gebogen Italiaanse glazen schaal.
Bol en verre italien plié à la pince.No longer availableDim. Ø 57 cmEstimate: € 40 / 60 -
#662Een geslepen punchbowl met bijpassende glazen en kopjes.
Un bol à punch taillé avec des verres et des tasses assortis.No longer availableDim. H:8-26cmEstimate: € 40 / 60 -
#635Val Saint-LambertEén grote en één kleine bonbonnière van gegoten kristal, paars in de massa. Beide gemerkt onderaan.
Une grande et une petite bonbonnière en cristal coulé, violet dans la masse. Les deux marqués en bas.No longer availableDim. Ø 16 & 22 cmEstimate: € 50 / 80 -
#435Een lot van drie verschillende handgeknoopte Oosterse wollen tapijtjes.
Lot de trois tapis orientaux en laine différents noués à la main.No longer availableDim. 147 x 94; 170 x 104 & 167 x 80 cmEstimate: € 40 / 60

