Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Stilleven met bloemen in een blauwe vaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd. Achteraan: “Ste Maxime - Juin 1987”.
Janine Bourganel

“Stilleven met bloemen in een blauwe vaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd. Achteraan: “Ste Maxime - Juin 1987”.

"Still life with flowers in a blue vase." Oil on canvas. Signed and dated. On the back: "Ste Maxime - June 1987."
Dim. 24 x 33 cm
SKU: 1912230354.
Categories: Glas, Kristal.
Auction day: 20 December 2023 19:00
Catalogue #354
Estimate: € 50 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #207
    Val Saint Lambert

    Een Val Saint Lambert karaf, kobaltblauw en kleurloos kristal, 1908, model Eifel.

    A Val Saint Lambert decanter, cobalt blue and colorless crystal, 1908, Eifel model.
    No longer available
    Dim. h 35 x Ø 10,5 cm 1 kg
    Estimate: € 300 / 400
  • #406
    Jiri Jiroutek Interier Praha

    Een vintage houten Mid-Century design salontafel met zwart glazen blad. Ontwerp door Jiri Jiroutek voor interier Praha.

    A vintage wooden Mid-Century design coffee table with a black glass top. Designed by Jiri Jiroutek for Interier Praha.
    No longer available
    Dim. 56 x 88 x 50cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #541

    Een ronde hanglantaarn, Louis XVI stijl, met koperen ornamenten en kristallen hangers.

    A round hanging lantern, Louis XVI style, with copper ornaments and crystal pendants.
    No longer available
    Dim. 50 x Ø30cm
    Estimate: € 400 / 450
  • #656
    Gründig

    Grundig Konzertschrank 7063/56. Een vintage radio -en platenspeler meubel, in werkende staat. Lichte schade bovenblad. Bijgevoegd 40-tal bakelieten 75-toeren platen, waaronder OLV toren - La Esterella.

    Grundig Concert Cabinet 7063/56. A vintage radio and record player furniture, in working condition. Minor damage on the top surface. Includes 40 bakelite 78 RPM records, including OLV Tower - La Esterella.
    No longer available
    Dim. 86 x 42 x 72cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #635

    Een deels vergulde luster met een arend en bruin glazen bloemblakers, alsook,vergulde bloemen en een groen gepatineerd deel.

    A partially gilded chandelier with an eagle and brown glass candle holders, as well as gilded flowers and a green patinated section.
    No longer available
    Dim. 52 x 40 x 40 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #66
    NV Hardglas Zoetermeer

    Een vintage glazen toogvitrine met messing frame en 1 klepje vooraan. Glas achterzijde manco. Bovenzijde glas gemerkt.

    A vintage glass display cabinet with a brass frame and 1 front flap. Glass at the back is missing. Glass top marked.
    No longer available
    Dim. 16 x 47 x 71cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #186

    Een bronzen luchter, versierd met kristallen pendeloques.

    A bronze chandelier, decorated with crystal pendeloques.
    No longer available
    Dim. h: 75 cm
    Estimate: € 450 / 550
  • #503

    Een houten gesculpteerd schedeltje op standaard met octopus hoofddeksel. Onder glazen stolp op houten sokkel.

    A wooden carved skull on a stand with an octopus headdress. Under a glass dome on a wooden pedestal.
    No longer available
    Dim. 27cm & 40cm + Ø22cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #555

    Een glazen luchter met 5 lichtpunten.

    Glass chandelier with five lights.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #587
    Murano

    Een Murano vaas uit meerkleurig glaspasta. Onderaan gemerkt.

    A Murano vase made of multicolored glass paste. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 37cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #535

    Een houten Art Deco sideboard vitrinekast, 2 verdiep met 2 glazen schuiframen.

    A wooden Art Deco sideboard display cabinet, with 2 levels and 2 sliding glass windows.
    No longer available
    Dim. 70 x 100 x 32,5cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #655

    Een hallantaarn met koperen gesculpteerde kap en geslepen glazen bol.

    A hall lantern with a copper sculpted cap and cut glass globe.
    No longer available
    Dim. 35 x Ø16cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #197
    Val Saint-Lambert

    Een Val Saint-Lambert champagne karaf, kobaltblauw en kleurloos kristal uit het begin van de jaren 1900.

    A Val Saint-Lambert champagne decanter, cobalt blue and colorless crystal from the early 1900s.
    No longer available
    Dim. h 36 cm 1,8 kg
    Estimate: € 350 / 500
  • #694
    Booms Glas

    Een lot van 16 Booms glazen art deco champagnecoupes.

    Set of 16 Boom glass art deco champagne coupes.
    No longer available
    Dim. h 11 x Ø 9.5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #523
    Nachtmann

    Een kristallen glasservies voor zes personen 36 stuks compleet. Waaronder champagne, water, rode wijn, witte wijn en borrelglaasjes.

    A crystal glass service for six people, 36 pieces complete. Including champagne, water, red wine, white wine, and cocktail glasses.
    No longer available
    Dim. H: 6.5-21.5 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #235
    Val Saint Lambert

    Een Val Saint Lambert vaas, petrol-blauw en kleurloos kristal, gesigneerd.

    A Val Saint Lambert vase, petrol-blue and clear crystal, signed.
    No longer available
    Dim. h 31 x Ø 10,5 cm 1,5 kg
    Estimate: € 300 / 400
  • #275
    Degué

    Een art-nouveau luchter in metaal en glaspasta, op de coupe en de 3 blakers gesigneerd Degué.

    An Art Nouveau chandelier in metal and glass paste, signed Degué on the stem and the 3 candle holders.
    No longer available
    Dim. h 68 x Ø 32 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #692

    Een lot van 4 Art Deco geslepen Champagneglazen.

    A set of 4 Art Deco cut Champagne glasses.
    No longer available
    Dim. 10 x Ø9cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #188
    Anri, Italy

    Een lot van 7 fijn gesneden beeldjes, houtsnijwerk van het Italiaanse merk Anri. Bestaande uit: Maria met Jezus, 2 engelen, een meisje met mand, een jongen met bloemen, kinderen op een ezel en Jozef en Maria uit de kerststal. Toegevoegd een glazen engeltje.

    A lot of 7 finely carved figurines, woodwork by the Italian brand Anri. Consisting of: Mary with Jesus, 2 angels, a girl with a basket, a boy with flowers, children on a donkey, and Joseph and Mary from the nativity scene. Included is a glass angel.
    No longer available
    Dim. h 25 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #369
    Gerard Cox Jr

    “Heidelandschap met graanschoven”. Pastel op papier. Gesigneerd.

    "Heath landscape with sheaves of grain". Pastel on paper. Signed.
    No longer available
    Dim. 28 x 39 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #672

    Een grote geslepen Mechelse spiegel in houten gesculpteerd kader.

    A large cut-glass Mechelen mirror in a wooden carved frame.
    No longer available
    Dim. 165 x 95cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #567

    Een uit bot gesculpteerd kleine buste van een half gezicht half schedel met baard op standaard, onder glazen stolp met houten plateau.

    A small bust carved from bone, depicting half of a face and half of a skull with a beard, on a stand, under a glass dome on a wooden base.
    No longer available
    Dim. 17cm & 30 x Ø14cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #689

    Een salontafel met cannage en glazen blad op gesculpteerde klauwpoten.

    A coffee table with caning and a glass top on carved claw feet.
    No longer available
    Dim. 62 x Ø99cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #196

    Een koperen Napoleon III hallantaarn met 1 lichtpunt, diverse guirlandes en ornamenten. Met geslepen en gesatineerde coupe.

    A copper Napoleon III hall lantern with 1 light point, various garlands, and ornaments. With cut and frosted glass shade.
    No longer available
    Dim. 60 x Ø34cm
    Estimate: € 100 / 150

Other lots in this auction

  • #394

    “Sweet Love”. Een beeldje, materie onbekend, van een zittende Putti. Verso getiteld en genummerd 1/8.

    "Sweet Love". A figurine, material unknown, of a sitting Putto. Titled and numbered 1/8 on the reverse.
    No longer available
    Dim. 35cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #629

    Een eikenhouten spiegel met geslepen glas, midden XXste eeuw.

    An oak mirror with cut glass, mid-century.
    No longer available
    Dim. 79 x 90 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #496
    Kirhan

    Een Indiaas handgeknoopt tapijt in Kashmir natuurzijde, gemerkt Kirhan. Sterk geëlaboreerde ranken -en bloementekening. Naar het 17e eeuws Shah Abbas ontwerp. Met certificaat.

    An Indian hand-knotted carpet in Kashmir silk, marked Kirhan. Intricately detailed vine and floral design. Based on the 17th century Shah Abbas pattern. With certificate.
    No longer available
    Dim. 266 x 180cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #137

    “Bacchante”. Een brons gesculpteerd beeld.

    "Bacchante". A bronze sculpted statue.
    No longer available
    Dim. 46cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #661
    Royal Doulton & Co. Ltd

    “Christmas Morn”. Een porseleinen tafellamp met porseleinen dame in wijde rok. Onderaan gemerkt, copr 1946. (bijkomende stukken toe te voegen).

    "Christmas Morn". A porcelain table lamp with a porcelain lady in a wide skirt. Marked at the bottom, copyright 1946. (additional pieces to be added).
    No longer available
    Dim. 36cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #538
    Raynaud & Co. Limoges

    Een 60-delig Frans porseleinen servies. Bestaande uit 12 tassen en 12 schotels, 12 soepkommetjes en 12 schotels, 12 bordjes. Onderaan gemerkt. Model Koutani, Imari stijl, celadon blauw-wit met vergulde details.

    A 60-piece French porcelain dinner set. Consisting of 12 cups and 12 saucers, 12 soup bowls and 12 plates, and 12 small plates. Marked on the bottom. Koutani model, Imari style, celadon blue and white with gilded details.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180
  • #14
    Romain Malfliet
    Period: 1910 - 2006

    “t’Verloren brood Antwerpen”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 9/100.

    "t'Verloren brood Antwerp". An etching. Signed and numbered 9/100.
    No longer available
    Dim. 36 x 27 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #192
    Charles Dubois

    “Dorpszicht aan de rivier”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan Charles Dubois. Onleesbaar gesigneerd. 18e eeuws.

    "Village view on the river". Oil on canvas. Attributed to Charles Dubois. Indecipherable signature. 18th century.
    No longer available
    Dim. h 65 x b 54 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #195
    Val Saint Lambert

    Een Val Saint Lambert vaas, petrol-blauw en kleurloos kristal, ca. 1920.

    A Val Saint Lambert vase, petrol blue and colorless crystal, ca. 1920.
    No longer available
    Dim. h 32 x Ø 14 cm 2,3kg
    Estimate: € 400 / 600
  • #519
    Albert De Deken

    “Staand naakt”. Een aquarel op papier, onderaan gesigneerd.

    "Standing nude." A watercolor on paper, signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 75 x 55cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #326

    Een kaptafeltje met opklapspiegeltje en 2 openklapbare vakken.

    A dressing table with a folding mirror and 2 folding compartments.
    No longer available
    Dim. 70 x 70 x 45 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #580

    Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale smaragd van 1,16 ct en briljanten met een gezamenlijk gewicht van 1,18 ct.

    An 18 kt white gold ring set with a central emerald weighing 1.16 ct and diamonds with a total weight of 1.18 ct.
    No longer available
    Dim. 7,90 g
    Estimate: € 1250 / 1400
View all auction items ›

Veiling van 19 & 20 December 2023

Veiling volledig - 700 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 15 & Zaterdag 16 december van 10.00 tot 17.00.

19 December 2023 19:00
20 December 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 20 December 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More