#632
Een ronde bronzen hanglantaarn.
#26
Een reeks van vijf Engelse mahoniehouten stoelen.
Suite de cinq chaises anglaises en acajou.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#369
Een bloembak, versierd met Delftse tegels. Op voet.
No longer available -
#84
“Crux Dux Meus”. Een Hemiksemse tegel en een aquarel met wapenschild.
“Crux Dux Meus”. Carreau de Hemixem et une aquarelle.No longer availableDim. 23 x 29 cm en 29 x 29 cmEstimate: € 60/100 -
#133Delvaux
Een zwart boxkalfslederen pochette. In draagtas.
#81
“Dansende putto”. Een brozen beeldje op een groen marmeren sokkeltje. Vroeg XIXe eeuw.
#143
Een antiek gepolychromeerd houten Christusbeeld. Een hand manco.
Sculpture ancienne en bois polychrome représentant le Christ. Une main manque.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 200/300 -
#627
Een verlengbare tafel met zes bijpassende stoelen in Lodewijk XVI-stijl.
#30
Pendentif en or blanc 14k serti de brillants ayant un poids total de ca 0,30 ct.No longer availableDim. 1,72 gEstimate: € 300/400 -
#520
Een antieke notenhouten koffer op sledepoten.
#96
Een Engelse tafel met neerklapbare bladen.
#622