#453
#334Ridderbosch
“Place Royale Bruxelles”. Gravure door Leizel, ingekleurd.
#521
Een kommetje van geel Chinees porselein. Onderaan gemerkt.
#715
Een paar aardewerken boekensteunen in de vorm van duiven. Modelnummer onderaan.
#116
Table ronde à allonges en acajou au pied central sculpté se terminant en quatre volutes.No longer availableDim. 77 cm Ø 132 x 103 cmEstimate: € 100 / 150 -
#291
#150
Broche d’époque Victoria en or jaune 18 ct et argent en forme de fleur sertie de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 1 ct et de petites perles.No longer availableDim. 9,95 gEstimate: € 500 / 600 -
#690
Een Afrikaans houten beeld met nagels.
#579
“Compositie”. Olieverf op paneel. Gesigneerd: Annenkoff.
#441
Een sierkruik en een vaas van meerkleurig opaalglas.
#232
Een hanglantaarn van brons en glas in Lodewijk XVI-stijl.
#230
Chaîne et son pendentif et une bague assortie sertis de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 0,80 ct et de deux cabochons d’améthyste ayant un poids total de ± 0,12 ct. La partie entre chaîne et pendentif n’est pas en or.No longer availableDim. 14,48 gEstimate: € 300 / 400