#484Ogata GekkoPeriod: 1859-1920“Attending the tea ceremony (Bijin and teahouse)”. Een Japanse houtsnede op papier, uit de serie “Customs and Manners of Women”, met zegel gemerkt. Medio 1892.
#565Een lot van drie oude stolpen met heiligenbeelden in gips.
#336Een nachtkastje met 1 gewoon- en 1 roldeurtje met kleine fineerschade en een zwart marmeren blad.
#473Een Oud-Romeins terracotta olielamp met gesculpteerde arendskop.
#12RobaEen originele tekening van Roba, Bollie & Billie, voor Olivier.
An original drawing of Roba, Bollie & Billie, for Olivier.No longer availableDim. 20 x 14 cmEstimate: € 25 / 35 -
#405Een bronzen hoofd van een bebaard figuur met opening aan bovenzijde en 2 kleine gaatjes aan de zijkant.
A bronze sculpted head of a bearded figure with an opening at the top and 2 small holes on the side.No longer availableDim. 10cmEstimate: € 60 / 80 -
#235Twee schelpen en een struisvogelei.
Two shells and an ostrich egg.No longer availableDim. H. 28 & 31 cmEstimate: € 200 / 220 -
#143Val Saint-LambertEen kratervaas van geslepen kristal, in de massa bordeauxrood gekleurd. Onderaan gemerkt.
#542Enki BilalEen lot van 7 strips door Enki Bilal. Hardcover, diverse titels, uitgeverij Dargaud. NL/FR.
A lot of 7 comics by Enki Bilal. Hardcover, various titles, publisher Dargaud. NL/FR.No longer availableEstimate: € 175 / 225 -
#3Een lot Märklin bestaande uit een Loc met tender, 7 lange wagons, 20 kleine wagons waarvan 1 beschadigde, een verlichtingspaal en een boekje.
A lot of Märklin consisting of a locomotive with tender, 7 long wagons, 20 small wagons including 1 damaged, a lighting pole, and a booklet.No longer availableDim. l 24 cmEstimate: € 40 / 60